Jump to content
Dogomania

Skatowana i podpalona szuczka Pestka - Reportaż Telewizji Polskiej. Pestka ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Skończony złamas nieudacznik pokazał na suni jaki jest odważny. Łajno nie człek![/QUOTE]
Doskonale to ujęłaś Marysiu. Tylko potwór o zboczonej psychice mógł dopuścić się takiego okrucieństwa. Oby nie uszło mu to na sucho.

Link to comment
Share on other sites

Eluś to się nie mieści w głowie...:( A gdzie do cholery jest Policja??? Dziewczyny na Dogo skojarzyły fakty, może to ten sam troglodyta, który skatował oneczkę, która miała założoną sukienkę? Podobna okolica, sposoby działania. Może oni podpowiedzi potrzebują? Co za kraj! Dziś w Łodzi przy Manufakturze była pikieta przedwyborcza. Pełno rozdających ulotki, samochody z reklamami poszczególnych partii, banery, ulotki, baloniki, sriki. Obok zaś zapełnione kosze na śmieci, leżące wszędzie ulotki pomięte, znudzeni przechodnie, tyle pieniędzy dokładnie w koszu wylądowało. A tu nie można akcji zrobić i złapać dewianta! Błagam. Wejść do tej wsi, wziąć za ryj mieszkańców i odszukać śmiecia. Śladów zapewne multum zostawił, krew na sukience, tutaj drut też jest jakąś wskazówką. Funduszy mało? Manufaktura świadkiem, że są.
Przepraszam za słownictwo, ale mam dość tej opieszałości, głupoty i niesprawiedliwości, na którą jest przyzwolenie władz. Gardzę gospodarzami takiego kraju. Cierpią bezbronne, kochane, ufne zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:-(Moim zdaniem to tak działa u młodych ludzi alkohol i narkotyki że przestaja byc ludzmi jak i nazwać to niewiem sk....syny najlepiej bo zwierzęta to nie nie nie można zwierząt obrażać zwierzę nie zrobi nikomu krzywdy do póki nie ktos nie zrobi jemu biedna psina żeby tylko przeżyła ale uważam że jest w dobrych rękach i napewno na widok człowieka sie cieszy pa malenka zdrowiej trzymam kciuki i trzeba wezwac na pomoc sw.Franciszka już nie jedno pomógł a policja żeby się wzięł solodnie do roboty to by tego potwora złapali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Ja się boję, że rozgłos w TV może pokrzepić takiego psychopatę... Ale to moje subiektywne odczucie.[/QUOTE]

Ja też się zawsze boję, że TV pogorszy sprawę.
Dla takiej kanalii zamieszanie we wsi i media to woda na młyn.
Czuje się jeszcze bardziej bezkarny .

Pesteczka spokojnie przeżyła noc i bardzo rozgląda się za jedzonkiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Ja też się zawsze boję, że TV pogorszy sprawę.
Dla takiej kanalii zamieszanie we wsi i media to woda na młyn.
Czuje się jeszcze bardziej bezkarny .

Pesteczka spokojnie przeżyła noc i bardzo rozgląda się za jedzonkiem :lol:[/QUOTE]
ach co ty opowiadasz,wlasnie napietnowanie zych ,niegodnych czynow daje rezultaty,a nie zamykanie oczu,udawanie ,ze nic sie zlego nie dzieje.przestepcy nie moga czuc sie bezpieczni,bezkarni.
Najlepiej nic nie wiedziec ,nic nie slyszec ,to jak moze byc lepiej zwierzetom w naszym kraju.
uwazam ze tylko naglasnianie w gazetach lokalnych ,pokazanie zdjec w gazetach ,nagroda do przestepcy,naglasnianie w telewizji,plakaty moga cos wskurac,a nie biadolenie i rozczulanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sillann']hopsam malenstwo, gdzie dokładnie Pestka przebywa??? moze moglabym jakos pomoc, podrzucic cos??[/QUOTE]

Pesteczka przebywa w szpitaliku i na razie dostaje szpitalne jedzenie i leki ;)
Jak tylko jej stan się poprawi i wyjdzie do DT bedziemy wiedzieli co jest dla niej najbardziej potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=black][I]"Pesteczka spokojnie przeżyła noc i bardzo rozgląda się za jedzonkiem .."[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/B]
:multi::multi::loveu::loveu::multi::loveu::loveu::multi::multi::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][B][SIZE=3][COLOR=black][I]"Pesteczka spokojnie przeżyła noc i bardzo rozgląda się za jedzonkiem .."[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/B]
:multi::multi::loveu::loveu::multi::loveu::loveu::multi::multi::loveu::loveu:[/QUOTE]

To bardzo dobre wieści - jedz, maleńka, to Cię wzmocni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][B][SIZE=3][COLOR=black][I]"Pesteczka spokojnie przeżyła noc i bardzo rozgląda się za jedzonkiem .."[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/B]
:multi::multi::loveu::loveu::multi::loveu::loveu::multi::multi::loveu::loveu:[/QUOTE]

no to o tyle dobrze;) 3 maj sie malenka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ach co ty opowiadasz,wlasnie napietnowanie zych ,niegodnych czynow daje rezultaty,a nie zamykanie oczu,udawanie ,ze nic sie zlego nie dzieje.przestepcy nie moga czuc sie bezpieczni,bezkarni.
Najlepiej nic nie wiedziec ,nic nie slyszec ,to jak moze byc lepiej zwierzetom w naszym kraju.
uwazam ze tylko naglasnianie w gazetach lokalnych ,pokazanie zdjec w gazetach ,nagroda do przestepcy,naglasnianie w telewizji,plakaty moga cos wskurac,a nie biadolenie i rozczulanie.[/QUOTE]

Ja też tak myslałam trzy miesiące temu gdy jakiś psychopata przebrał Sukę w damską sukienkę, skatował, i z roztrzaskanym łbem wyrzucił żywą do rowu.
Pies był w agonii, wezwany na miejsce lekarz ją uśpił
Nie wiem czy czytałaś wątek ...

Były artykuły w gazetach, TV, plakaty wiszą do dzisiaj gdzie tylko się da, wyznaczyliśmy nagrodę 2000 zł za wskazanie sprawcy ...i NIKT nic nie widział ani nie wie

Ludzie na wsiach i w małych miasteczkach BARDZO dużo wiedzą o swoich sąsiadach i wiekszość się dobrze zna.
Tylko jakoś nikt nie reaguje :shake:

Link to comment
Share on other sites

przeraża mnie myśl że ten zwyrodnialec może znaleść sobie kolejną ofiare. niestety cywilizacja i szeroki dostep do internetu uczy wszystkiego...., z przerażeniem czasami słucham co wygaduja dzieci sąsiadów 10-latek mówi że np widział filmik pokazujący zdzieranie skóry z psa, filmik jak podpalono psa i nie mógł uciec bo był przywiazany do drzewa i sie fajnie rzucał, filmik jak wyprać kota w pralce...a potem żeby zaimponowac w towarzystwie pokazuja co widzieli w necie...
przeraza mnie to, coraz wiecej bestialstwa...

walcz maleńka Kruszynko,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...