Jump to content
Dogomania

Skatowana i podpalona szuczka Pestka - Reportaż Telewizji Polskiej. Pestka ma dom.


Biafra

Recommended Posts

Bosze jak ona musi cierpiec.
Moze nalezy porobic plakaty i porozwieszac w okolicy znalezienia tej cierpiacej istoty.Moze wyznaczyc nagrode za odnalezeienie sadysty.Moze ktos z mieszkancow pozna cuczke.moze wyznaczyc za wskazanie przestepcy nagrode.Moze pokazac mediom i tym sposobem zwrocic sie z apelem do spoleczenstwa lokalnego o pomoc w zanlezieniu przestepycy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komentować tego czynu zwyrodnialców nie będę , mam nadzieję , że policja i prokuratura zrobi swoje. Ktoś na pewno wie czyj to pies i mam nadzieję , że ktoś coś widział i zezna na policji.
Bardzo chętnie pomogę finansowo Biafro ale po 10-tym października. Jeżeli jest taka pomoc potrzebna napisz i podaj konto i namiary.
Trzymam za to dzielne psisko kciuki i będę śledzić temat.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy to bestialstwo :angryy::angryy::shake: nie przypomina Wam skatowanej oneczki, ubranej w sukienkę? Czy to nie ten sam sprawca????
Oneczkę znaleziono w rowie Myślenice- Osieczany, tą sunię Myślenice- Gdów, obie z ranami głowy, obie w rowie, obie skatowane ale żywe. Zbieg okoliczności czy ten sam sprawca?????

[QUOTE]Komentować tego czynu zwyrodnialców nie będę , mam nadzieję , że policja i prokuratura zrobi swoje. Ktoś na pewno wie czyj to pies i mam nadzieję , że ktoś coś widział i zezna na policji. [/QUOTE]
Nie jestem taką optymistką..... W przypadku skatowanej oneczki nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie, mimo, że za wskazanie sprawcy jest wyznaczona nagroda 2000zł, a sprawa ciągnie się niewyjaśniona ponad trzy miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam troszke pieniążków na Pesteczke. Udostępniłam na Fb. Trzymam kciuki, by doszła do siebie. Mała przeszła piekło, to pewne, teraz jest bezpieczna i wierze, że to nie koniec dla niej a dopiero początek! Sprawce nie może pozostać bezkarny! Ktoś na pewno rozpozna Pestke, ktoś na pewno go wskaże....jeśli nie "z dobrej woli", to nagroda pieniężna na pewno rozwiąże języki...Składam deklaracje pomocy tej malutkiej kruszynce, jak tylko będe mogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Sprawce nie może pozostać bezkarny! Ktoś na pewno rozpozna Pestke, ktoś na pewno go wskaże....jeśli nie "z dobrej woli", to nagroda pieniężna na pewno rozwiąże języki...[/QUOTE]

Poczytaj jak nagroda "rozwiązała języki" :shake:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-!-Suka-ON-przebrana-w-sukienk%C4%99-i-skatowana[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, czy to bestialstwo :angryy::angryy::shake: nie przypomina Wam skatowanej oneczki, ubranej w sukienkę? Czy to nie ten sam sprawca????
Oneczkę znaleziono w rowie Myślenice- Osieczany, tą sunię Myślenice- Gdów, obie z ranami głowy, obie w rowie, obie skatowane ale żywe. Zbieg okoliczności czy ten sam sprawca?????[/QUOTE]

Jak przeczytałam historię Pesteczki od razu pomyślałam dokładnie to samo....
To straszne! Jeżeli to ten sam s****?
Aż strach pomyśleć, co jeszcze może uczynić...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Poczytaj jak nagroda "rozwiązała języki" :shake:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-!-Suka-ON-przebrana-w-sukienk%C4%99-i-skatowana[/url][/QUOTE]

Zwłaszcza, że oba wydarzenia miały miejsce w tej samej okolicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, czy to bestialstwo :angryy::angryy::shake: nie przypomina Wam skatowanej oneczki, ubranej w sukienkę? Czy to nie ten sam sprawca????
Oneczkę znaleziono w rowie Myślenice- Osieczany, tą sunię Myślenice- Gdów, obie z ranami głowy, obie w rowie, obie skatowane ale żywe. Zbieg okoliczności czy ten sam sprawca?????


Nie jestem taką optymistką..... W przypadku skatowanej oneczki nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie, mimo, że za wskazanie sprawcy jest wyznaczona nagroda 2000zł, a sprawa ciągnie się niewyjaśniona ponad trzy miesiące.[/QUOTE]

Jestem tego samego zdania, być może żyje na tym terenie zwyrodnialec / zboczeniec /, który dopuścił się obu tych zbrodni. Być może podobieństwo obu przypadków to przypadek. Obawiam się, że ludzie ze źle pojętą solidarnością lub ze strachu nie pomogą w odnalezieniu oprawcy /-ów/, a policja uzna, że ma ważniejsze sprawy na głowie. Media / prasa, telewizja / mogłyby nagłośnić te sprawy i trzymać rękę na pulsie.
Najpilniejszą sprawą jednak jest uratowanie Pesteczki. Jak będę miała jakiekolwiek wolne pieniążki, wspomogę leczenie Pestki i Gacusia.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czny-wyg%C5%82odzony-i-katowany-Gacu%C5%9B%21PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o"]http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czny-wyg%C5%82odzony-i-katowany-Gacu%C5%9B!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o[/URL]
Pesteczko i Gacusiu walczcie, błagam Was po raz kolejny.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że to ze strachu..... Może to jakiś znany miejscowy awanturnik, ludzie się boją....

Najdziwniejsze w sprawie oneczki jest to, że nie zgłosił się nikt komu sunia zginęła! To nie była bezpańska, wałęsająca się suczka, tylko zadbana, mająca właściciela. A Myślenice/Osieczany to nie Nowy Jork :roll:

Link to comment
Share on other sites

jestem tu od niedawna, dopiero teraz przeczytałam wątek o suni w sukience...faktycznie Myślenice Osieczany to malutki obszar, wiem bo pare km stamtąd moja kuzynka ma działkę!! jak ludzie mogli być tak nieczuli i nie zgłosić sprawy ew. właściciela suni...
a Pestka...mam nadzieję, że wyjdzie z tego i sprawca zostanie znaleziony i ukarany!! fb udostepniłam!!

Link to comment
Share on other sites

To wygląda na planowane i dobrze przygotowane. Sumia byłą związana drutem i metodycznie dręczona a gdy z bólu przedstala reagować - wyrzucona jak śmieć. To chyba jakiś sadysta, który upaja się zadawaniem cierpienia. I tak też było chyba z tą nieszczęsną onką.

Link to comment
Share on other sites

jezeli juz byl podobny przypadek to musi ten sadysta mieszkac w tych okolicach myslenickich.
Moze na plakatych wyznaczyc nagrode dla anonimowego donosicela.na plakatych pokazac ta umeczone psinke ,napisac krotki dobitny tekst ,podac wiekosc nagrody.zwrocic sie do mediow o pomoc w szukaniu sadysty.taki przestepca moze szukac nastepne ofiary zwierzece ,moze byc i dla ludzi niebezpieczny w tym regionie.
Od znecania sie nad zwierzetami do znecania sie nad ludzmi jest bardzo krotka droga.Wyhodowano przyszlego morderce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaL'][B]To wygląda na planowane i dobrze przygotowane.[/B] Sumia byłą związana drutem i metodycznie dręczona a gdy z bólu przedstala reagować - wyrzucona jak śmieć. To chyba jakiś sadysta, który upaja się zadawaniem cierpienia. I tak też było chyba z tą nieszczęsną onką.[/QUOTE]
Tak jak z onką! Sukienki babcine raczej nie leżą na ulicy...??

[QUOTE]jezeli juz byl podobny przypadek to musi ten sadysta mieszkac w tych okolicach myslowickich.
Moze na plakatych wyznaczyc nagrode dla anonimowego donosicela.na plakatych pokazac ta umeczone psinke ,napisac krotki dobitny tekst ,podac wiekosc nagrody.zwrocic sie do mediow o pomoc w szukaniu sadysty.taki przestepca moze szukac nastepne ofiary zwierzece ,moze byc i dla ludzi niebezpieczny w tym regionie. [/QUOTE]

[B]xxx52[/B], poczytaj wątek oneczki!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-%21-Suka-ON-przebrana-w-sukienk%C4%99-i-skatowana"]http://www.dogomania.pl/threads/2102...99-i-skatowana[/URL]

Tam [B]jest [/B]wyznaczona nagroda, były plakaty, w prasie, na forach internetowych z rejonu i [B]NIC[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...