Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

Bardzo mnie ta historia poruszyła i mam pomysł,który może choć trochę odmieni zły los.Jest taki program w telewizyjnej dwójce pt."Ekspres Reporterów",prowadzony przez red.Michała Olszańskiego.Jest to czlowiek o wielkim,wrażliwym sercu,kochający zwierzaki.Stosunkowo niedawno przygarnął ze schroniska kolejną psią sierotkę,która jest bardzo do tego pieska bardzo podobna.
Tej starszej pani potrzebna jest pomoc stała,nie tylko dorażna.Może dzięki reportażowi w tv,jakaś lecznica zadeklaruje się z bezpłatną lub symbolicznie płatną pomocą.Może jakiś producent karmy zadeklaruje stałą,bezpłatną dostawę(cóż to dla takiego producenta worek karmy co miesiąc?).A swoją drogą i tej pani też należy pomóc,bo za takie pieniądze nie sposób wyżyć.Podaję link do programu,trzeba to opisać.Mocno wierzę,że to pomoże.
[URL]http://ww2.tvp.pl/558.dzialy[/URL]
Może też zorganizować jakąś zbiórkę-ja chętnie wpłacę.POzdrawiam,Ala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeczytalam i ......................... zaniemowilam .
Taka milosc do swego psa niestety juz nie jest codziennoscia ,a ta Pani jest jedna z niewielu istot ,ktore o swym psie nie zapominaja .Cudowna i tragiczna historia dla mnie , cudowna ,bo ta Pani nadal odwiedza swego pieska ,tragiczna ,bo jej nie stac na leczenie go .
J esli by bylo wiadome jakie leki potrzebuje ten pies ,to napewno znalazlby sie wet ,ktory sprzedalby leki po hurtowej cenie ( cenie producenta) , juz by bylo latwiej . Co do karmy to lepiej by bylo karmic go miesem , a dokladnie konina . Konina jest super dla alergikow i nie linczujcie mnie za te propozycje . Mozna konine tez tanio kupowac ,ale nie w sklepie . Napewno by pomogla .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Bardzo mnie ta historia poruszyła i mam pomysł,który może choć trochę odmieni zły los.Jest taki program w telewizyjnej dwójce pt."Ekspres Reporterów",prowadzony przez red.Michała Olszańskiego.Jest to czlowiek o wielkim,wrażliwym sercu,kochający zwierzaki.Stosunkowo niedawno przygarnął ze schroniska kolejną psią sierotkę,która jest bardzo do tego pieska bardzo podobna.
Tej starszej pani potrzebna jest pomoc stała,nie tylko dorażna.Może dzięki reportażowi w tv,jakaś lecznica zadeklaruje się z bezpłatną lub symbolicznie płatną pomocą.Może jakiś producent karmy zadeklaruje stałą,bezpłatną dostawę(cóż to dla takiego producenta worek karmy co miesiąc?).A swoją drogą i tej pani też należy pomóc,bo za takie pieniądze nie sposób wyżyć.Podaję link do programu,trzeba to opisać.Mocno wierzę,że to pomoże.
[URL]http://ww2.tvp.pl/558.dzialy[/URL]
Może też zorganizować jakąś zbiórkę-ja chętnie wpłacę.POzdrawiam,Ala[/quote]

Doskonały pomysł!
Sprawę która pozna wiele osób, mozna załatwić błyskawicznie, a TV ma olbrzymią siłę!

Link to comment
Share on other sites

AMISKA czy masz mozliwosc odwiedzenia tej pani jutro tj w niedziele i zorientowania sie w jej sytuacji i czy wzielaby jednak z powrotem psiaka? Jesli rzeczywiscie jest jak mowi, chetnie wysle paczuszke z jedzonkiem dla niej samej. Moge to zrobic w poniedzialek ale nie sadze ze dojdzie przed swietami. Pania mozna by wesprzec dzielac sie potrawami swiatecznymi. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Boże, co za historia, ta Pani jest wspaniała. Deklaruję 50 zł miesięcznie dla pieska, aby tylko byli razem. A jestem bardzo słownym człowiekiem i na Dogo na stałe pomagam tylko Rudiemu od Ani-tygrysiczki. Jeśli dziewczyny, po ew. spotkaniu z Panią i jej zgodzie, mogły podać adres tej Pani, chętnie wysłałabym jej paczkę na święta. I ten pomysł z telewizją jest bardzo dobry, tylko ktoś musi się tym zająć na poważnie. Dogomaniacy, proszę zmobilizujmy się, aby ta budująca historia miała happy end!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Bardzo mnie ta historia poruszyła i mam pomysł,który może choć trochę odmieni zły los.Jest taki program w telewizyjnej dwójce pt."Ekspres Reporterów",prowadzony przez red.Michała Olszańskiego.Jest to czlowiek o wielkim,wrażliwym sercu,kochający zwierzaki.Stosunkowo niedawno przygarnął ze schroniska kolejną psią sierotkę,która jest bardzo do tego pieska bardzo podobna.
Tej starszej pani potrzebna jest pomoc stała,nie tylko dorażna.Może dzięki reportażowi w tv,jakaś lecznica zadeklaruje się z bezpłatną lub symbolicznie płatną pomocą.Może jakiś producent karmy zadeklaruje stałą,bezpłatną dostawę(cóż to dla takiego producenta worek karmy co miesiąc?).A swoją drogą i tej pani też należy pomóc,bo za takie pieniądze nie sposób wyżyć.Podaję link do programu,trzeba to opisać.Mocno wierzę,że to pomoże.
[URL]http://ww2.tvp.pl/558.dzialy[/URL]
Może też zorganizować jakąś zbiórkę-ja chętnie wpłacę.POzdrawiam,Ala[/quote]

Ja wiem taka historia przed Świętami,bardzo poruszajaca.
Ja mam mieszane uczucia co do rozglosu,starsza samotna PANI i Telwizja?
Nie wiem czy będzie sobie życzyć?
I czy to dla niej dobre by było?
Rozumiesz duży szum a potem????
Ja wybiore sie dziś do niej ,poproszę dogomaniaczkę ,a moze dwie ze mną pójdą??
Ja jej adres pamietam!!!

Wiesz ja staram sie za pomocą Bea1 ratować jamniki,a że mam naprawdę mało czasu to wszystko robie w biegu.
I robiąc zdjęcia jamnikowi grzeczną zaczepiająca mnie do rozmowy Pania potraktowałam jako intruza.Gdy zrobiłam te zdjecia/co nie było łatwe/i Pani mnie w tym pomogła to wtedy zaczęłam z nią rozmowę.I do dziś słysze jej spokojny ,pogodzony z życiem ,z losem głos.
I i jak chodzi dookoła i za kazdym razem pies zatrzymujacy sie przy furtce i ona prosząca go-. idziemy dalej.
Ktoś napisał ze to straszne dla psa,a dla niej???


Ja postaram trafić do lecznicy TOZ-u
i załatwić aby na stale wzięli pod opiekę PANIĄ i jej Psa.

Moja przyjaciólka hoduje duże psy ,obiecała brać na siebie karmę dobrą/chodzi o uczulenie psa/ ,kosztowałoaby ok .200 zł na dwa miesiące.
I dla hodowców jest taniej!!
Mysle ze razem pomożemy:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero trafiłam na ten watek i aż się poryczalam... Amiśka skontaktuj się ze mną, pomogę rownież z transportem, TRZEBA tej Pani pomóc koniecznie!

Nie wyobrażam sobie, gdybym ja się znalazła w takiej sytuacji , bezradność, no po prostu tragedia...

Link to comment
Share on other sites

Czekam na wieści,bo już chcę coś wpłacić.Razem jesteśmy potęgą i możemy przestawić góry,a cóż dopiero pomóc pani z jednym pieskiem.Zajrzę tu za jakiś czas(głowy mi nie widać zza roboty) i mam nadzieję,że już coś będzie wiadomo.POzdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w ogóle zwierzolubem choć w domu mam tylko koty i rybki ;)
Ponieważ od pewnego czasu staramy się coś zrobić wspólnie z kociarzami na rzecz zwierząt w Szczecinie grono znajomych zwiększa się nie tylko o zakocone istoty. Link tutaj przesłała nam Kasia.
Dorzucimy się finansowo.
Jeżeli trzeba by było psu robić zastrzyki w domu to mogę się tego podjąć. Mieszkam też w centrum Szczecina. Kawałek od tej Pani, ale myślę że uda mi się wygospodarować kilka minut, żeby zrobić ewentualnie zastrzyk.
Dajcie tylko znać, najlepiej na priwa - bo wiadomości zawsze odbieram, ale nie zawsze mam czas wejść na stronkę.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Byłyśmy z Amiśką i Gową u tej Pani. Wszystko jest prawdą. Pani mieszka sama i baaaardzo skromnie. Na początku Pani przyjęła nas z dystansem. A później się rozpłakała. Z radości:lol::lol::lol:. Bardzo się cieszy i pytała nas kilka razy czy będą WSZYSCY o Niej pamiętali. Bardzo się boi , żeby to nie była jednorazowa pomoc. Jutro Pani JEDZIE z Amiśką po MAKSIA:multi::multi:GoWa jak będzie już przy komputerze tp na PW poda namiary Wszystkim chętnym do pomocy tej Pani. Ta Pani nie ma nawet telewizora, o telefonie nie wspomnę

Link to comment
Share on other sites

Jaka przykra historia ale z dobrym zakonczeniem. KOBITKI ZE SZCZECINA DO WAS PROSBA:lol: NA PEWNO JUZ NIEBAWEM BEDZIECIE PRZYGoTOWYWAC POTRAWY NA SWIETA. PODZIELCIE SIE Z PANIA CZYM SIE DA, TAK ZEBY W SOBOTE MOGLA JUZ MIEC W DOMU TE PRZYSMAKI. Ja wysylam paczke z zywnoscia, ale obawiam sie ze przed swietami nie dojdzie. Za to pozniej rowniez bedzie mogla zasiasc do dobrego sniadanka, kolacyjki.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...