Jump to content
Dogomania

bokser Oskar - wreszcie ma wymarzony dom w Warszawie :)))))))))


boksiedwa

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niepotrzebnie zwróciłam uwagę weta na Oskara i tyle. Kierownik powiedział dziś, że najwczesniej mozna bedzie go wziąć za tydzień, w nastepną niedzielę - no w sumie to nic dziwnego, że nie chce go wypuszczac przed końcem kuracji. Ja nie mówiłam o tym, co stwierdził tamten wet, u którego byliśmy, i o chorobach skóry nie bedę nawet wspominać żeby nic więcej im do głowy nie przyszło :/

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z kierownikiem osobiście i rozmowa była całkiem inna. Okazałam zadowolenie i entuzjazm, ze jest leczony, dogadaliśmy się, że będzie można go wziąć niekoniecznie w niedzielę, ale i w sobotę, a nawet piątek.
Jest leczony tylko "na chudość", czyli dostaje wysokoenergetyczną karmę i tabletki na przyrost mięśni. Może się zasugerowałam, ale dzisiaj zachowywał się już inaczej, wyszedł z budy i w ogóle wykazywał zainteresowanie tym ze ktoś przyszedł, wczesniej tego nie było.
Pod koniec tygodnia trzeba bedzie się dowiadywac, czy nic się nie zmieniło i czy przypadkiem wet nie zechce przedłuzyć mu kuracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mOn4']ręce opadają po prostu!! :placz: razem z agnes miałyśmy też przewieźć amstaffka z łodzi do katowic i dwa psiaki miałyby lepsze życie, no ale ...[/quote]

Mon4 , wierze ze moze juz za tydzien Oskarek dojedzie do Lublina i trzymajmy mocno za to kciuki a Bolus juz chyba dzisiaj bedzie w domku.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj zasnąć nie mogłam z tego wszystkiego, liczę jednak, że Oskar będzie cierpliwie czekał i wreszcie dostanie swoją szansę!:)

Agnes - czy u Ciebie nadchodząca sobota wchodziłaby w grę, jeśli ta kuracja nie będzie musiała być przedłużona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mOn4']wczoraj zasnąć nie mogłam z tego wszystkiego, liczę jednak, że Oskar będzie cierpliwie czekał i wreszcie dostanie swoją szansę!:)

Agnes - czy u Ciebie nadchodząca sobota wchodziłaby w grę, jeśli ta kuracja nie będzie musiała być przedłużona?[/quote]

w ta akurat sobote moge miec problem bo mam 18 -tke mojego chrzesniaka,
ale w niedziele to na 100%.

a kiedy bedzie wiadomo ,ze psa wydadza??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...