Jump to content
Dogomania

katrinko

Members
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

About katrinko

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1880732

Converted

 • Location
  Kędzierzyn-Koźle
 • Interests
  Andrzej Ziemiański, Picie Kawy, Berserk, Wegetarianizm Rosencranz and Guildenstern are Dead, Berser
 1. katrinko

  Prosze o zamknięcie, koniec sprawy

  Mieli kiedyś psa ze schroniska, nie wiem czy brudził, ale uciekał, przeskakiwał przez płot. Tak przynajmniej zrozumiałam, że chcą psa bardziej przewidywalnego, dlatego nie idą do schroniska, tylko szukają ogłoszeń.
 2. katrinko

  Prosze o zamknięcie, koniec sprawy

  Przed chwilą zadzwoniła do mnie ta pani... i poprosiła o spotkanie. Wczoraj rozmawiałam z jej córką, a pani nadal jest zainteresowana adopcją pudelka. Mam nadzieję że to nieporozumienie nie wróży źle, umówiłam się z nią na jutro, o 17.
 3. katrinko

  Prosze o zamknięcie, koniec sprawy

  Niestety, nie mam dobrych wieści. Zadzwoniłam do pani i powiedziała mi, że sprawa nieaktualna, bo czekała zbyt długo :( (Chyba stara się o innego, bo zapytała o którego psa chodzi).
 4. Wpłaciłam 10 zł, jednorazowo, ale postaram się coś wpłacać w następnych miesiącach.
 5. Wpłacę jednorazowo 25 zł.
 6. katrinko

  Nowinka - ma dom. :)

  [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3822/p9140073sw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img518/p9140073sw5.jpg/1/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/p9140073sw5.jpg/1/w213.png[/IMG][/URL] i jeszcze jedno - zadomowiona, na kolankach.
 7. Cóż to, rano Kacper na spacerze nie był? Idziemy :)
 8. Mało prawdopodobne, żeby to był Reksio, ale na wszelki wypadek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7593/pongo1yi7.jpg[/IMG][/URL]
 9. Atos z kędzierzyńskiego schroniska jest już na stronie Nadziei Dobermana, ale dam może kilka lepszych zdjęć: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1120/atos01ie6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4791/atos02rb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6629/atos03jy4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6316/atos003mq9.jpg[/IMG][/URL]
 10. Ja też właśnie byłam zdziwiona, że nie pisałyście wczesniej o zadnych ranach czy otarciach, ale myślałam że spowodowane jest to tym, że nie chodzi po twardym podłożu. Takich ran naprawdę trudno jest uniknąć, wiem to z własnego doświadczenia, a raczej z doświadczenia mojego psa. Szegi ma tylko jedną niesprawną łapę, którą długo leczyliśmy, a po pół roku od wzięcia go ze schroniska z krwawiącymi ranami dalej miał krawiące rany, z którymi nie wiedziałam już jak radzić sobie, bo nie sprawdzał się żaden opatrunek, żaden bucik, byłam prawie zdecydowana na amputację. Teraz Szeguś chodzi już prawie normalnie, a i tak często ma otarcia na poduszeczkach, bo stawia łapę nie całkiem tak, jak trzeba... Dlatego osobiście jestem zainteresowana tym, jakie masaże czy inne zabiegi rehabilitacyjne miał przeprowadzane Ares. Neris, Chrupek, może wiecie coś o tym, jak był masowany w hotelu?
 11. A czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jaki masaż był stosowany u Areska (ew. inne zabiegi?)
 12. Mnie też Oskar (nie przyzwyczaiłam się do imienia Prezes!) zapadł gleboko w serce. Żal, że tak szybko pokonała go choroba, szczęście, że zdażył jeszcze - znowu - zaznać szcześcia. Twoją zaslugą jest, Oskarku, że polubiłam boksery! Szczęśliwej drogi, piesku.
 13. katrinko

  W Nowym Domku!!!

  Cezarku :multi: wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia ;) Nie ma wieści jeszcze?
 14. Nie, ale jest już umówiona na wyjazd do Sosnowca.
×