Jump to content
Dogomania

katrinko

Members
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

About katrinko

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1880732

Converted

 • Location
  Kędzierzyn-Koźle
 • Interests
  Andrzej Ziemiański, Picie Kawy, Berserk, Wegetarianizm Rosencranz and Guildenstern are Dead, Berser
 1. Przyszła z tym do mnie koeżanka z pracy: jej brat zabiera swoją teściową (80 lat) do siebie. Teściowa mieszka w małej wsi Piasek na kielecczyźnie gdzieś. Domu nie sprzedają, bo to taka letnia rezydencja, teściową co roku zabierają do siebie na zimę. Teraz teściowa zostanie już pewnie u nich na stałe, z racji wieku... W domu zostanie kotka. Nie wezmą jej, bo dziecko podobno alergię ma. W zeszłym roku karmiła ją przez zimę jakaś krewna, w tym roku nie będzie (może już tam nie mieszka, nie wiem). Jeśli dom się nie znajdzie, po prostu ją tam zostawią [IMG]http://wegedzieciak.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] Kotka jest podobno młoda, rok-póltora, grzeczna i wychowana, wychodząca. Niesterylizowana, chyba niedawno miała kociaki [IMG]http://wegedzieciak.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] To wszystko co o niej wiem, nie wiem nawet jak wygląda). Oczywiście, szukamy dalej na miejscu, ale na razie bez powodzenia [IMG]http://wegedzieciak.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Starsza pani "zjeżdża" do córki już na wszystkich świętych...
 2. Ja dołozę stałą deklarację 10 zł, ale dopiero od listopada, w tym miesiącu nie mogę nic wpłacić. Pietrucha204, spróbuję wygrzebać jeszcze parę rzeczy na bazarek, skoro chcesz wystawiać to chętnie przeslę ci zdjęcia, masz większą bazarkową siłę przebicia ;)
 3. Mieli kiedyś psa ze schroniska, nie wiem czy brudził, ale uciekał, przeskakiwał przez płot. Tak przynajmniej zrozumiałam, że chcą psa bardziej przewidywalnego, dlatego nie idą do schroniska, tylko szukają ogłoszeń.
 4. Sleepingbyday, tak czułam że wybierzesz inny domek. Wczoraj, pisząc relację z wizyty, wysłałam państwu od razu kilka dodatkowych zdjęć (z wątku pudelków), bo o to prosiła pani. Dzisiaj dostałam maila, że są zdecydowani go adoptować, dlatego proszę cię, poinformuj państwa o swojej decyzji jak najszybciej. Zaproponowanie im innego psa to bdb pomysł, jeśli wyrażą chęć oczywiście. Mam nadzieję że się nie zniechęcą odmową. Nie sądzę żeby chcieli psa ze schroniska, pani kładzie nacisk na to, żeby był łagodny w stosunku do dzieci i żeby nie brudził w domu (sygnalizował siusiu), to są rzeczy, których u schroniskowca trudno być pewnym od początku. Wolą psa sprawdzonego, trudno się dziwić.
 5. Przed chwilą zadzwoniła do mnie ta pani... i poprosiła o spotkanie. Wczoraj rozmawiałam z jej córką, a pani nadal jest zainteresowana adopcją pudelka. Mam nadzieję że to nieporozumienie nie wróży źle, umówiłam się z nią na jutro, o 17.
 6. Niestety, nie mam dobrych wieści. Zadzwoniłam do pani i powiedziała mi, że sprawa nieaktualna, bo czekała zbyt długo :( (Chyba stara się o innego, bo zapytała o którego psa chodzi).
 7. Ptaki nie kierują się zapachem, rodzice jak najbardziej mogą go odnaleźć i opiekować się nim dalej. Zobacz [url]www.ptaki.net/forum[/url] , też dobrze doradzają :)
 8. Biedak... na razie zapiszę sobie wątek
 9. Wpłaciłam 10 zł, jednorazowo, ale postaram się coś wpłacać w następnych miesiącach.
 10. Atos z kędzierzyńskiego schroniska, który jest na stronie Nadziei Dobermana, ma już dom. Jest za to inny dobek, Oxi:[url]http://www.kedzierzyn.schronisko.net/adopcja12329-3.html[/url]
 11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3822/p9140073sw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img518/p9140073sw5.jpg/1/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/p9140073sw5.jpg/1/w213.png[/IMG][/URL] i jeszcze jedno - zadomowiona, na kolankach.
 12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9357/obrazek23ab741it6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=440&i=obrazek23ab741it6.jpg][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9357/obrazek23ab741it6.ceb3af2849.jpg[/IMG][/URL] Nowinka - Jaga w nowym domku.
×
×
 • Create New...