Jump to content
Dogomania

JUŻ NIE TRZYMAĆ KCIUKÓW, BRASZKA ma super DS!!


Poker

Recommended Posts

Dzięki Ci Poker za to zdanie o adopcji młodych psów do starszych ludzi. Myślałam, że jestem jakaś dziwna. Na poniższym wątku są zgoła inne opinie i z za wyrażenie swojej dostałam cięgi.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218452-Mikro-psiak-dla-starszej-pani-POZNA%C5%83-NADAL-SZUKAMY[/URL]
[quote name='Poker']Jechałam dziś prawie na sygnale z Braszką do dr. Sunia od wczoraj popiskiwała , nie jadła. Dziś było jeszcze gorzej,Płakała, lizała ścianę. Okazało się ,ze doktor miał rację podejrzewając urojoną ciąże, która się rozwinęła mimo sterylizacji. Okazało się ,że ma w cycusiach normalne mleko.Płacze, bo szuka dzieci.
Dr posmarował jej cycusie maścią, dostała p.bólowy, ode mnie lek homeopatyczny i na razie jest lepiej.Jeżeli jutro będzie źle, to mam kupić lek hamujący laktację.
Był telefon w jej sprawie spod Żmigrodu. Pani 66 lat.Wytłumaczyłam jej ,że gdy Braszka będzie miała 12 lat , to pani już będzie miała 78 i jak wtedy da radę. Przyznała mi rację, podziękowała i zdecydowała się na starszą Maję z Wałbrzycha.
Pytała tez sąsiadka z osiedla. ma się zastanowić.
A Bonusek już nie chce jeść wołowiny , więc go futruję strzykawą. Gra nam , włazi na parapet, ogląda świat.Oby tak było przez następne 10 lat.
Dr powiedział dziś ,że to cud ,że kicia żyje.
Ja proszę o więcej takich cudów.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziś był telefon.Dziewczyna 20lat ze Śląska , studiuje we Wrocławiu.Mieszka na stancji, twierdzi ,ze właściciel mieszkania i współlokatorzy się zgadzają na psa. Uprzedziłam ,że bez obecności wszystkich osób w trakcie wizyty PA suni nie dostanie. Dziewczyna ma dziś przyjść i poznać się z Braszką. Niech sunia ćwiczy kontakty z nowymi osobami.

Link to comment
Share on other sites

Miłą dziewczyna była. Sunia i jej imię się podobają. Mamy się obie zastanowić. Generalnie oferta jest niezła.Martwi mnie to ,że Braszka musiałaby się nauczyć podróżować pociągiem.Pożyjemy , zobaczymy. I tak szybciej niż po nowym roku nie ma możliwości ,żeby się spotkać ze współlokatorami , bo już część wyjechała ,a poza tym sunie musi wyjść z ciąży. poinformowałam dziewczynę ,że nie ma rezerwacji psa.

Link to comment
Share on other sites

i ja odwiedzam Braszkę i cieszę się, że zainteresowanie z ogłoszeń jest :)

A jeszcze bardziej mnie cieszy, że Braszka się otwiera coraz bardziej :)

To jest bardzo ważne, że nie została takim strachidupkiem wycofanym jak moja Kropka, która ciepło Braszkę pozdrawia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...