Jump to content
Dogomania

List do premiera RP w sprawie odwoł. Głów. Lek.Wet.oraz wywózek psów do Niemiec


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Alaa']Prosze o wpisanie mnie mojego meza i moja corcie na liste.
Mieszkam wprawdzie w Austrii, tutaj schroniska sa przepelnione, wydaje mi sie, ze w Niemczech jest pod tym wzgledem jeszcze gorzej.
Nie potrafia sobie ze swoimi problemami poradzic i doprawdy nie wiem, jak mozna byc tak naiwnym wierzac w te super domki czekajace na nasze psy.
Alina Pomykala
Jacek Pomykala
Katarzyna Pomykala[/QUOTE]
proszę dodaj miejscowość i kraj zameldowania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Matko kochana-co za koszmarny widok tych sępów..Polak nie jest głupi tylko-no nie wiem-ślepy,naiwny,wygodny,bezmyślny- napewno jednak nie jest głupi.A tak wogóle,,petunia non olet,,-czy jakoś tak...
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Kolejny niepelnosprawny pies ma jechac do Niemiec ???
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190953-Irys-z-niedow%C5%82adem-n%C3%B3%C5%BCek-Radom-w-dt.-czeka-na-ds./page10[/URL]

[QUOTE]Irysek ma jechać na początku października do Niemiec, bardzo bym chciała żeby znalazł jednak jakieś miejsce w Polsce, jednak chyba jest to mało prawdopodobne. [/QUOTE]post 274



Powrot do schroniska w Radomiu czy deportacja do Niemiec ?
Trudna decyzja....:-(
Ale juz sie pojawil ziejacy siarka aniol kudlaty z kopytami w postaci pani Ilony, ktora kilka miesiecy temu zabrala mi.i.

Nutke, stara spanielke z pochwa na wierzchu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205850-Stara-spanielka-z-pochw%C4%85-na-wierzchu-ZNALAZ%C5%81A-do%C5%BCywotni-AZYL-szcz%C4%99%C5%9Bcia-NUTKO-%21%21/page16"]http://www.dogomania.pl/threads/205850-Stara-spanielka-z-pochw%C4%85-na-wierzchu-ZNALAZ%C5%81A-do%C5%BCywotni-AZYL-szcz%C4%99%C5%9Bcia-NUTKO-!!/page16[/URL]
i
Franie :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178270-HAPPY-END%21-Frania-ju%C5%BC-w-domku%21/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/178270-HAPPY-END!-Frania-ju%C5%BC-w-domku!/page31[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Matko kochana-co za koszmarny widok tych sępów..Polak nie jest głupi tylko-no nie wiem-ślepy,naiwny,wygodny,bezmyślny- napewno jednak nie jest głupi.A tak wogóle,,petunia non olet,,-czy jakoś tak...
Elżbieta[/QUOTE]
Ale to przeciez tylko sepy mysla ze Polak jest glupi , nie my !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Na fb ani na dogo nie moze sie nikt sam wpisac, w tym szkopul...
Zawsze trzeba prosic zalozyciela watku czy wydarzenia i przez to moga powstac doubletty.[/QUOTE]

no tak, o tym pisalam wlasnie.

a tu sa petycje online, tam myslalam zeby list wstawic, ja sama juz kilka takich podpisalam na tym portalu:
[URL]http://www.petycjeonline.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Wątek Lary został usunięty w ogóle z dogomanii? nie możesz podać linku do niego?[/QUOTE]

[B]Aga[/B], niestety wątku nie znalazłam... Pamiętam, że ten wątek został zamknięty.
Tytuł był taki: "Oskalpowana sunia..... ". W wyszukiwarce się nie pojawił ten właściwy wątek (sunia nazywała się Lara, myślę, że dobrze pamiętam:roll:). Pojechała do Niemiec. Może wątek jest usunięty z dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Czy ktos ma pomysl w jaki sposob koordynowac podpisy pod listem otwartym na dogo i na fb ?
Jedni podpisuja sie na fb, inni na dogo, fb czesciowo z dogo przejmuje, nie wiem czy w krotce nie bedzie balagan.

Moze stworzyc osobny watek tylko dla podpisow ?[/QUOTE]

wellington, Twój pomysł, jest bardzo dobry, moze założysz wątek do samych podpisów w tym samym dziale? Przeniesiemy tam te, które są do tej pory. a powyżej sam list i drugi (który już jest rozsyłany) w sprawie udostępnienia dokumentów dotyczących wywózki psów.
Osoby zalogowane mogą wtedy same dopisywać siebie i znajomych, którzy chcą nas poprzeć, a Ty mogłabyś umieszczać podpisy z Face Booka, a ja ze swego maila i pw. które nadchodzą.
Jednocześnie proszę, byście mi już nie przysyłali linków i info o psach, które zaginęły w Niemczech po wyjeździe tam, bo żeby to ogarnąć musiałabym chyba stworzyć osobne biuro.. :( Wiem, jak ciężko wszystkim tym, którzy byli związani z psami, a śladu po nich nie ma..ale ja sama tego nie ogarnę.. :( Nasz niepokój o to, co dzieje się z psami jest bardzo uzasadniony..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Aga[/B], niestety wątku nie znalazłam... Pamiętam, że ten wątek został zamknięty.
Tytuł był taki: "Oskalpowana sunia..... ". W wyszukiwarce się nie pojawił ten właściwy wątek (sunia nazywała się Lara, myślę, że dobrze pamiętam:roll:). Pojechała do Niemiec. Może wątek jest usunięty z dogomanii?[/QUOTE]

dziwne, że nie ma wątku..który był..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dziwne, że nie ma wątku..który był..[/QUOTE]

Aga!
Właśnie przeleciałam całą swoją subskrypcję,bo miałam ten wątek - ale "cudownie" zniknął!:crazyeye:
Pamiętam go doskonale - oczywiście,jeśli mówimy o tej samej suni. Ona była w schronisku w Rudzie śl.
Zabrała ją pani Draabe, a ona się nigdy nie kryła z tym,że zawozi polskie psy do schronu w Hamburgu!
Myślę,że wątek "wyparował",bo pokazano zdjęcia Lary z nową panią - a nową panią była p.Draabe:diabloti:
Często korzystałam z tego wątku / zdjęcia,cytaty/ i długo był, ale się zbył:diabloti:
Fotki z cudownej adopcji chyba mam na kompie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dziwne, że nie ma wątku..który był..[/QUOTE]

[B]Aga[/B],dziwny jest ten świat :evil_lol:.

[quote name='epe']Aga!
Właśnie przeleciałam całą swoją subskrypcję,bo miałam ten wątek - ale "cudownie" zniknął!:crazyeye:
Pamiętam go doskonale - oczywiście,jeśli mówimy o tej samej suni. Ona była w schronisku w Rudzie śl.
Zabrała ją pani Draabe, a ona się nigdy nie kryła z tym,że zawozi polskie psy do schronu w Hamburgu!
Myślę,że wątek "wyparował",bo pokazano zdjęcia Lary z nową panią - a nową panią była p.Draabe:diabloti:
Często korzystałam z tego wątku / zdjęcia,cytaty/ i długo był, ale się zbył:diabloti:
Fotki z cudownej adopcji chyba mam na kompie.[/QUOTE]

[B]Epe[/B], dokładnie o ten wątek chodzi. To było chyba w okolicach 2008/2009 roku :roll:.
W sprawie tej suni się chyba kiedyś kontaktowałyśmy :niewiem:.
Wątek zniknął, też go miałam w subskrypcjach... Zdjęcia, jeśli dobrze pamiętam,
były robione przed jakimś budynkiem, nie wyglądało to na rodzinny dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='in_somnia']Wiele wątków nie ma. Inne są bardzo brutalnie moderowane.Jest kilku modów,którzy pilnują, żeby handel nie wychodził na jaw.

Tym samym się żegnam, bo dostanę bana za nic.

Modzi: Pianka i Saint wyjątkowo nie znoszą tematów o wywozie psów.[/QUOTE]

Szkoda zebys miala dostac bana :(


Ja tez mam taki watek wyparowany w kosmos, z marca 2011:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203866-%C5%81%C3%93D%C5%BB-PILNE-malenka-suczka-tr%C3%B3j%C5%82apek-%C5%9Bwie%C5%BCo-po-wypadku-b%C5%82aga-chocia%C5%BCby-o-tymczas"]http://www.dogomania.pl/threads/203866-%C5%81%C3%93D%C5%BB-PILNE-malenka-suczka-tr%C3%B3j%C5%82apek-%C5%9Bwie%C5%BCo-po-wypadku-b%C5%82aga-chocia%C5%BCby-o-tymczas[/URL]


epe, te zdjecia z Draabe mam, ale nie ma tam Lary...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Aga[/B],dziwny jest ten świat :evil_lol:.



[B]Epe[/B], dokładnie o ten wątek chodzi. To było chyba w okolicach 2008/2009 roku :roll:.
W sprawie tej suni się chyba kiedyś kontaktowałyśmy :niewiem:.
Wątek zniknął, też go miałam w subskrypcjach... Zdjęcia, jeśli dobrze pamiętam,
[B]były robione przed jakimś budynkiem, nie wyglądało to na rodzinny dom[/B].[/QUOTE]

To zabudowania schroniska św.Franciszka w Hamburgu!
Na wątku wstawiono te zdjęcia,jako adopcja z nową panią!
A tą panią była właśnie p.Draabe i chyba dlatego wątek "wyparował":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Aga, a ja mam pytanie. Czy jesteś w stanie określić, jakie psiaki mają być wywiezione do Niemiec?Chodzi mi o stan zdrowia, ewentualne kalectwo, wiek.Dobrze byłoby to wiedzieć. Bo poza dobrotliwą i kochającą niesprawne zwierzątka p. Iloną tulącą je do obszernego serca uderza mnie fakt, że gdziekolwiek nie pojawia się sprawa kalectwa lub choroby psiaka wyciągniętego ze schronu, natychmiast pojawiają się tam psie aniołeczki, które mówią: ojejej, biedny pieseczek. W tej Polsce to nie da rady, ale w Niemczech, ooo, tam to są dobrzy ludzie. Oni natychmiast rzucą się z pomocą i tego własnie pieseczka wyadoptują. On nie będzie gnił na betonie, na kanapie się będzie wylegiwał i codzień zgoła kawior pojadał sobie od niechcenia w przerwach między łososiem i potrawką z kurczęcia ( o, pardon!Dioksyny!). Więc jaki jest procent kalekich, starych psiaków w tej siedemdziesiątce zaszczyconej wyborem do raju?Czy możesz to spróbować sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

Ulka, ja też wolę mieć to gdzieś "z tyłu głowy" niż myśleć o tym świadomie, bo, niestety, dotyczy to także moich zaginionych psów.
A poza tym ten wątek, jak żaden chyba inny, ujawnia ludzi, którzy tak naprawdę psy i ich cierpienie mają w nosie, dla których liczy się tylko "byznes", jak mawiają nowobogaccy. Bo przecież niektóre osoby nie pojawiły się czy też coś przeoczyłam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...