Jump to content
Dogomania

RUDY odnaleziony, poszedł za TM


Noemi1

Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

parszywy los :( Rudy, wiem że coraz słabiej z Tobą, trzymaj się chłopie
na tym świecie nie ma co na siłę siedzieć, ale jeśli jeszcze dajesz rade - to ciesz się domem!
masz kochany dom, który oddałby za Ciebie wszystko. no i skromnych nas :)

... :(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z Dorotą.
Z Rudzinkiem nadal nie jest dobrze. Na sprawy przyziemne jest wynoszony na rękach, oczywiście jak da znać.
NIestety często załatwia się pod siebie :( Oczywiście ma zmieniane wtedy posłanko.
Trzymajcie kciuki za naszego Rudego biedaczka.

Link to comment
Share on other sites

Rudy, odszedłeś kochany w swoim domu ... i z tego bardzo się cieszę... bo ja właśnie opłakuję dzisiejszą śmierć małego rudego pieska, który odszedł w schronisku... [COLOR=silver](Noemi1 ... ten z VII J, nie pytaj teraz opowiem na żywo)[/COLOR]
Zaznałeś domu, opieki, miłości - za to jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a przede wszystkim oczywiście Dorocie.

Link to comment
Share on other sites

Dorota, ogromne dzięki za wszystko...

Rudy tak nas zjednoczył :( aż trudno uwierzyć w te nasze wszystkie jesienne przygody i nieprzespane noce... uratował tyle zwierząt... psy, koty, konia...! jeden z tych psiaków - Morgan, jedzie jutro do domu... własnego...

miałam nadzieje, że będziesz żył wiecznie :( ale nikogo do czegoś takiego zmuszać nie można

Link to comment
Share on other sites

Ja także dziękuję Dorotce.
Rudy, piesku kochany

do zobaczenia
[*]
[*]
[*] :-(

Dokąd ida psy gdy odchodzą?
No bo jesli nie idą do nieba
To przepraszam cię,Panie Boże
mnie tam takze iśc nie potrzeba

Ja poproszę na inny przystanek-
Tam gdzie merda stado ogonów
Zrezygnuje z anielskich chórów
Tudzież i innych nagród nieboskłonu

W moim niebie będą miękkie sierści
Nosy,łapy,ogony i kły
W moim niebie będę znowu głaskać
Wszystkie moje pożegnane psy...

Link to comment
Share on other sites

Rudziaszku Kochany - nie powiem żegnaj, tylko do zobaczenia.
Ciocia Noemi cudów dokonywała, żeby znaleźć domek dla Ciebie i dokonała cudu - choć na starość miałeś Dorotę, domek, ciepło i przygodę.
Spotkałeś wielu wspaniałych ludzi, zjednoczyłeś ich, uratowałeś wiele zwierząt i teraz odpoczywasz po tylu dobrych uczynkach.
Powinieneś być Prezesem Fundacji Rudego. Tak dużo dobra uczyniłeś swoim istnieniem.

Dorotko, Noemi, Mru, trzymajcie się.
Dorotko, zadbaj o siebie, proszę.

Dziś to dla mnie druga tragiczna wiadomość. Odszedł we śnie zagłodzony Reks [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%9Apij-dobrze..."]Śpij dobrze...[/URL]


[B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']Dorota, ogromne dzięki za wszystko...

Rudy tak nas zjednoczył :( aż trudno uwierzyć w te nasze wszystkie jesienne przygody i nieprzespane noce... uratował tyle zwierząt... psy, koty, konia...! jeden z tych psiaków - Morgan, jedzie jutro do domu... własnego...

miałam nadzieje, że będziesz żył wiecznie :( ale nikogo do czegoś takiego zmuszać nie można[/QUOTE]

Mru.. pięknie to ujęłaś...
Dorota, przytulam ciepło... dałaś mu chwile szczęścia, jesteś kochana ...

Link to comment
Share on other sites

Dorota, nawet sobie nie wyobrażam co przeżywasz :(

ja nigdy nie zapomnę jak wracaliśmy z badań powycieczkowych Rudego i siedziałam z nim z tyłu i on spał mi na kolanach taki spokojny... i ja zasnęłam wtedy tuż obok niego.

dzięki Rudy, to była jedna z ciekawszych jesieni jakie przeżyłam :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...