Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214809-Zbieramy-na-hotelik-dla-Saby-bo-inaczej-Schron....-%28/page19"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5996/sabav.jpg[/IMG][/URL]'


Banerek.

Instrukcja : wchodzimy w ustawienia, po lewej stronie moje ustawienia --> edytuj sygnature ..kopujemy adres banerka i wklejamy ( tak jak noralnie zdjecie na dogo) obok ikony kuli ziemskiej z krzyrzykiem jest taka cos na podobe kula ziemska ze spinaczem (naciskamy na baner az sie zaznaczy) i naciskamy ta kule ziemka ze spinaczem, kopiujemy link z watkiem i wklejamy tam i gotowe..jesli jakos nie zrozumiale wyjasnilam pytajcie :)

Link to comment
Share on other sites

Czytam to wszystko i oczom nie wierze, ale jesli dla dobra Saby to ja mam być tą najgorszą, a pani paulina02 ma być tym chodzącym ideałem, zgadzm się na wszystko. Moje szczęście a nieszczęście pani pauliny02, że w innym temacie podała swoje dane wraz z adresem zamieszkania. Jedyne czego załuje to to, że dałam się nabrać pani paulinie02, na jej chwyt odnośnie tego, ze jeśli Saba nie znajdzie DT wyląduje w schronisku. Niestety realia są takie, ze Saba wyje w koju non stop a mojej suce grozi deprsja, ale kogo to obchodzi, napewno nie miłośników kunelków na czele z panią pauliną02

Link to comment
Share on other sites

Stonka1125 napisala tak:

"Rozumiem,że chodzi o Sabę, doczytałam watek i myślę że kojec nie jest optymalnym wyjściem dla niej...Poza tym nie mogłabym w tej chwili poswięcic jej wystarczajacej ilości czasu. Mam w tej chwili dwa psy wymagające pracy indywidualnej, trzecia lekliwa sunia dojedzie we wtorek. Nie starczy mi czasu na prace z Sabcią a ona tej pracy wymaga. Myślę ze wszystkie problemy wynikaja z braku prawidłowej socjalizacji w wieku wczesno szczenięcym i wiem jak trudno jest takiego psa wyprowadzic na prostą bo mam jednego takiego bidoka na bdt, czeka na dom przeszło rok...Mam nadzieję ze uda się pomóc suni. Porozsyłam gdzie sie da, jest bardzo ładna i myslę że jako jedyny pies nie sprawiałaby problemu. Przykro mi ze nie moge pomóc inaczej. Życzę powodzenia i bede sunie rozsyłać.
pozdrawiam Ani"

Wielka szkoda, ze u tak Kochanego Czlowieka nie ma miejsca!

Ogromnie mi sie podoba podejscie Stonki do Sabuni.

Szukamy dalej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikaw']Czytam to wszystko i oczom nie wierze, ale jesli dla dobra Saby to ja mam być tą najgorszą, a pani paulina02 ma być tym chodzącym ideałem, zgadzm się na wszystko. Moje szczęście a nieszczęście pani pauliny02, że w innym temacie podała swoje dane wraz z adresem zamieszkania. Jedyne czego załuje to to, że dałam się nabrać pani paulinie02, na jej chwyt odnośnie tego, ze jeśli Saba nie znajdzie DT wyląduje w schronisku. Niestety realia są takie, ze Saba wyje w koju non stop a mojej suce grozi deprsja, ale kogo to obchodzi, napewno nie miłośników kunelków na czele z panią pauliną02[/QUOTE]

Zamiast szukać zdania po zdaniu i co to ja napisałam , dlaczego pani mnie ciagle oczernia .Nie morze pani tego znieść zabrała pani Sabe bo chiała pani zablysnąć , żeby każdy o pani pisał och i ech a tu co na wątek ludzie przestali zaglądać , panią na ręcach nie noszą i pies wont nie ma miejsca dla kundla bo jest jakiś inny rasowy .Nie znudziło pani sie ciągle na mnie naskakiwać żal mi pani to śmieszne , nie lubi pani zwierząt może ale tylko rasowe do rozrodu.Zamiast wypisywać coś bez sensu zrobiła by pani coś pożytecznego na przykład wypuściła by pani Sabe z kojca , poszła z nią na spacer jak ciągle wyje .Zepsuła pani psu psychikę i teraz go wyrzuca , co to za szopka .Na pani szczęście a moje nie bo pani znalazła mój adres to nic dziwnego każdy go może przeczytać ja się nie ukrywam -.A NIESZCZĘŚCIE PANI PAULINY 02 -, nie to nie jest moje nieszczęście to jest nieszczęście dla Saby bo ona tego nie zrozumie co się znów dzieje dlaczego musi odejść bo jakiś rasowy kundel ma depresje .Za bardzo się pani skupiła na mnie i zapomniała o psie ...Ja nie mam depresji mnie zawsze łeb boli.............

Edited by paulina02
Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko, Paulino proponuje z personalnymi wycieczkami udac sie na PW lub zalatwic to telefonicznie.
Takie posty napewno Sabie nie pomoga i beda zniechcecac innych ludzi do aktywnosci na watku.
Skupmy sie na pomocy temu psu a nie na wymyslaniu kolejnych zarzutow.

Czy ktos jeszcze pisal do kogos w sprawie DT? Mamy jakies pomysly? Koniec miesiaca juz blisko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Monikaw - a kto tu kogo oczernia?:crazyeye: Nie rozumiem:shake:[/QUOTE]
Od kiedy cytowanie wypowiedzi jest oczernianiem. Mam tylko nadzieje, że skoro zostałam uznan za najgorszy DT dla Saby, dla dobra Saby zostanie ona ode mnie zabrana przez panią Pauline, nic gorszego nie mogło Sabe spotkać jak to, że trafiła do mnie.
" nie lubi pani zwierząt może ale tylko rasowe do rozrodu.
Saby bo ona tego nie zrozumie co się znów dzieje dlaczego musi odejść bo jakiś rasowy kundel ma depresje . " Rasowy kundel" to pisze osoba która kocha zwierzęta

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] Piesek wyrzucony na wysypisku śmieci...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/shake.gif[/IMG], to młoda sunia strasznie chuda pod dłuższą sierścią tylko gnotki ;( .Piesek pewnie nie ma jeszcze roku , jest cała w rzepach wymaga obcięcia w tych miejscach .Bardzo sie boi jest przerażona .


[COLOR=darkslateblue][B][SIZE=4]Aktualizacja – [U]13.stycznia 2012[/U][/SIZE][/B][/COLOR]

Saba została przewieziona do BDT do Moniki W. – Nowe Skalmierzyce, Śliwniki k. Kalisza pod koniec wrzesnia.

Niespodziewanie Monika dala znac, ze Saba musi opuscic DT.!!!!
[SIZE=4] Pies ma u niej dom, tylko do [B][COLOR=red]końca stycznia!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG]
[SIZE=4][B]
POTEM TRAFI DO SCHRONISKA!!![/B][/SIZE]

[SIZE=4][B]Dlatego intensywnie szukamy Sabie domu stalego, lub DT[/B][/SIZE].

Opis zachowania Saby – post 382 /ogłoszenie/.
[SIZE=3][B]Niestety zbyt malo mamy wieści na temat zachowania Suni z domu tymczasowego, gdzie przebywa [U]zamknięta w kojcu.[/U][/B][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/shake.gif[/IMG]

Jest prawdopodobieństwo, ze Saba może mieć kłopoty z „dopasowaniem się” do towarzystwa innych psów, choć jest psem łagodnym./Te wiesci, ze moze nie zgadzac sie z innymi psami nie sa tak do konca sprawdzone/.

[SIZE=4][COLOR=navy][B][I]Wyrzucona, sponiewierana, znaleziona na śmietniku tak bardzo pragnie swojego opiekuna![/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[B]
Prosze, pomoz![/B]

[B]Niestety zbyt malo mamy wieści na temat zachowania Suni z domu tymczasowego, gdzie przebywa [U]zamknięta w kojcu.[/U][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/shake.gif[/IMG]
Dlaczego pani Paulina zmieniła pierwszy post ?





[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zostawcie już tę wojnę...najważniejsza jest Saba. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi....meg153 Monika nie ma żadnej hodowli, zanim napiszesz jakieś przypuszczenie sprawdź to najpierw, bo możesz doprowadzić do kolejnej kłótni, a to nie ma sensu. Paula kochana, Monika nie ma buldogów do rozrodu tylko jako psy domowe. O ŻADNEJ HODOWLI ANI TYM BARDZIEJ PSEUDOHODOWLI W JEJ PRZYPADKU NIE MA MOWY.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej bedzie jesli Pani Paulina odbierze pieska od Moniki. Przykre,ze tak to sie wszystko potoczylo. Monika swoimi postami chciala tylko uzyskac odpowiedzi od Pani Pauliny,ktora skrzetnie omijala temat. Nie bylo by tej calej nieprzyjemnej sytuacji,gdyby padly odpowiedzi na zadawane pytanie. Monika nie ma zadnej hodowli.Ta dziewczyna kocha psy. Starala sie jak mogla pomoc Sabie,ale zauwazyla ze przerasta to jej mozliwosci i zostala z tym sama. Zainwestowala w tego psa swoje pieniazki,nie proszac nikogo innego o pomoc. Zanim ktokolwiek napisze cos zlego na temat traktowania pieskow przez Monike prosze do niej jechac i zobaczyc,a nie pisac takie glupoty jak Pani Paulina! Najwazniejsze jest dobro Saby,ktora jak najszybciej powinna trafic do DS. Sama pytam po ludziach,ale mam wrazenie,ze ludzie boja sie wiekszego psa. Jakby na to nie patrzec ten pies ma juz jakos uksztaltowana psychike. Mieszkam na wsi i pytalam kilka osob,ale oni by ja trzymali na lancuchu i byla by to kolejna katorga dla niej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Moze odpowie na pytania Moniki.[/B]
[SIZE=4][I]
"Dlaczego pani Paulina zmieniła pierwszy post ?"[/I][/SIZE]

[B]Pierwszy post zostal zmieniony, aby latwiej bylo doczytac sie, o co chodzi i jaka jest sytuacja Saby. Aby osoby wchodzace na watek nie musialay "przelatywac" iles tam stron watku.[/B]

[SIZE=4]Monika wzielas psa na BDT. Czy nie zdawalas sobie sprawy z tego, ze znalezienie domu dla psa jest bardzo trudne? Ze czesto psy czekaja w domach wiele, wiele miesiecy? Czy Paulina nie ostrzegala Ciebie, ze z Saba moga byc klopoty, ze trzeba bedzie z nia pracowac, na co odpowiedzialas, ze masz doswiadczenie z trudnymi psami?[/SIZE]

Kiedy zaczely sie klopoty z Saba, jak sama piszesz, zostala Ona zamknieta w kojcu.:shake:

[SIZE=5][COLOR=navy]Piszesz: [I]"Niestety realia są takie, ze Saba wyje w kojcu non stop a mojej suce grozi deprsja, ale kogo to obchodzi"...[/I][/COLOR][/SIZE]

[B]Szczerze? Nie sadze, ze Twoja suka nabawi sie depresjii. Nie dopuscisz do tego. [/B]:cool3:

[SIZE=4][COLOR=black]Bardzo boje natomiast o Sabe![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Wyje zamknieta w kojcu![/SIZE]..........
[SIZE=5]
Toz to serce sie kraje!![/SIZE] [SIZE=4]To mnie obchodzi!![/SIZE][SIZE=5][COLOR=black] To mnie przeraza!![/COLOR][/SIZE]

Agnel33 piszesz: "Najlepiej bedzie jesli Pani Paulina odbierze pieska od Moniki"

Toz to nic innego Cioteczki na Dogo nie robia, jak szukaja innego domu!!!!!

Paulina ma obecnie psa po wypadku, z polamana miednica.
Ona dwoi sie i troi, zeby tym przygarnietym zwierzakom zapewnic to wszystko, co jest im potrzebne do zycia.




Czy uda sie nam znalezc DT /marzenie - DOM STALY!!/, ktory poswieci troche czasu Suni, ktory nauczy Ja, jak sie zachowywac??
To madra Sunia!


[SIZE=4][B]Czy ktos da Jej szanse na lepsze zycie??[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikaw']Dla dobra Saby w pani mniemaniu, najlepsze co moze Sabe spotkać to zbranie Saby ode mnie, bo Saba nie może przebywać z "rasowym kundlem" którego mam tyklo i wyłacznie do rozrodu[/QUOTE]

I tu odwracasz kota ogonem, bo przeciez to Ty zazadalas natychmiastowego zabrania Saby, bo nie zgadza sie z Twoimi psami.


[I]/Prosze wybaczyc, ze pisze na "Ty", ale tak jest przyjete na Dogo.[/I]/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...