Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']To ona nie moze zostac w DT?

Jak bedzie tekst to wrzuce na FB i Allegro, bede pewnie jutro dopiero.[/QUOTE]

Nie moze zostac w DT.

Dziewczyny: Paulina, albo Pani Monika prosze o tekst dla Furciaczka!

Korzystajcie z okazji, ze Ktos chce pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko, poniewaz piesek jest u Pani, czy moze Pani podac swoje dane i tresc ogloszenia?/Na prywatna poczte Furciaczka/.

W ogloszeniu nalezy podac:

Wzrost, wiek /jezeli nie mozna okreslic - orientacyjnie/, czy jest wysterylizowana, odrabaczona, czy byla szczepiona, jaki ma stosunek do ludzi, do zwierzat, kotow, jakie ma usposobienie. No wiem, co jeszcze?

Napisalabym tez - "bezradnie blakajace sie po wysypisku:-(, znaleziona wyglodzona, przerazona" , czy cos w tym stylu.
Nie wiem, jaka byla?
Nie znam jej, moge tylko podpowiedziec, co napisac.

Czas leci. Ona musi jaknajszybciej znalezc dom!

Zal mi jej bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Doczytalam sie juz, jaki Sunia ma charakter, ze nie jest wysterylizowana.

Ile moze miec lat/miesiecy?
JAKA JEST DUZA, bo ze zdjecia trudno to okreslic.
Mix owczarka - tak jest podane w ogloszeniu. To sugeruje, ze jest tak duza jak owczarki??????

Pani Moniko, czy poda mi Pani swoje dane kontatkowe, tak zebym mogla je umiescic w ogloszeniu? /Dla Furciaczka/.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][I][B]"Sunia ok. roku, wzrost /troszke za kolano/,znaleziona wycieńczona na śmietniku, pilnie potrzebuje domu.
W domu tymczasowym w Kaliszu może pozostać do końca stycznia. Potem schronisko!
Boi się ludzi, zwłaszcza mężczyzn. Boi się zamknięcia. Ponieważ obecnie nie przebywa w domu, prawdopodobnie trzeba będzie nauczyć ja czystości. Jest posłuszna, inteligenta.
Nie jest agresywna.
Jak każdy młody psiak jest pełna energii, skora do zabawy. Wymaga ułożenia, osoby cierpliwej.
Będzie idealnym przyjacielem dla kogoś, kto kocha sport, długie wycieczki.
Sunia jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Jak większość psów po przejściach pragnie mieć swojego pana tylko dla siebie, dlatego raczej nie nadaje się do domu, gdzie jest już pies.
Jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona.
Nie będzie wydana na łańcuch.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=3][I]
[B]Kontakt: [/B][/I][/SIZE][B]..............[/B]



/Prosze o ew. uwagi dot. ogloszenia/

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikaw']powinno być do końca stycznia ;)[/QUOTE]

Poprawilam.

Czy moge podac Furciaczkowi Pani numer telefonu?
Czy to jest ten podany gdzies w ktoryms poscie zaczynajacy sie na 507.....?

I ostatnia prosba: prosze o Pani adres zamieszkania na priv.

Link to comment
Share on other sites

Pani Monika wyrazila zgode na podanie danych potrzebnych do ogloszen, do Allegro.

Furciaczku wyslalam na priv.

[B][SIZE=4][COLOR=sandybrown][I]Dziekuje raz jeszcze, za pomoc![/I][/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.picturesanimations.com/dogs"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/merci8.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki!!! Ale......

Trzeba tez szukac DT, choc zdaje sobie sprawe, ze kolejny DT, to dla Saby kompletne "nicnierozumiem".:shake:

Biedna....

Tak bardzo jest spragniona domu. Domu juz na zawsze.

Jednak trzeba myslec o DT i przygotowac sie na taka opcje.

[SIZE=6][B]CZy ktos wie o dobrym DT ?[/B][/SIZE]

[SIZE=4]Wowczas trzebaby sie bardzo zmobilizowac i zbierac grosik do grosika na utrzymanie psiunki.:nerwy:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

no to się porobiło, cholibka 3 tygodnie to mało...ale trzeba ogłaszać, gdzie się da, tyle, że ona już chyba była nieraz ogłaszana - czy coś mi się pomyliło.......a hotelik dobry pomysł, tylko skąd wziąć kaskę..........jakoś mi pomysłów bark...a tej jej problemy to zazdrość o inne psy, czy adhd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']no to się porobiło, cholibka 3 tygodnie to mało...ale trzeba ogłaszać, gdzie się da, tyle, że ona już chyba była nieraz ogłaszana - czy coś mi się pomyliło.......a hotelik dobry pomysł, tylko skąd wziąć kaskę..........jakoś mi pomysłów bark...a tej jej problemy to zazdrość o inne psy, czy adhd?[/QUOTE] główny problem to właśnie jest zazdrość i teraz Saba musi siedzieć zamknięta przez cały czas w kojcu a to jest najgorsza rzecz jak ją mogła spotkać. Z adhd dawaliśmy rade.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli uda sie znalezc DT, to bedzie musial sie on liczyc z tym, ze potrzebna bedzie pomoc behawiorysty.
Jak juz pisalam, praca behawiorysty z Saba[U][B] i pozostalymi psam[/B][/U]i da dobre rezulataty.

Spotkalam sie z takim przypadkiem.

Przeciez Saba nie moze zrozumiec, dlaczego jest gorzej traktowana od pozostalych psow.

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikaw']główny problem to właśnie jest zazdrość i teraz Saba musi siedzieć zamknięta przez cały czas w kojcu a to jest najgorsza rzecz jak ją mogła spotkać. Z adhd dawaliśmy rade.[/QUOTE]

Mozna prosic o konkretny opis tego zachowania. W jakich sytuacjach sie pojawia, czy w kontakcie z kazdym psem. Jaka jest reakcja tego innego psa w momencie kiedy suka prezentuje te nieporzadane zachowania. Czy sucz cierpi na zespol nadopobudliwosci psychoruchowej? Ktos ja diagnozowal pod tym katem? Czy to ADHD tak przyslowiowo ;)

Edited by furciaczek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...