Jump to content
Dogomania

Farcik i Bingo - PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY... 14DNI NA UREGULOWANIE! POMOCY!!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ']za to mam wiadomości o FARCIKU, zachował sie chłopaczek jak należy, ślicznie i spokojnie siedzi sobie w domku i od czasu do czasu będę mieć o nim wiesci, pewne jest że będzie miał także jak najlepszą opiekę weterynaryjną, w końcu jest w domku rodziców profesjonalistki!! Jeszcze jedna na szczęście udana adopcja!!!![/QUOTE]
Super:)) Taki kochany chłopaczek ... Powodzenia Skarbie:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Cudownie! Tylko ten dług przytłacza mnie normalnie, pytałam moich wetów, są zaskoczeni takimi kosztami.[/QUOTE]
Mnie też zszokowały ceny za pobyt.... Zwłaszcza ,że odbierałam Farcika i jego wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Mam na myśli zaniedbaną sierść i uszka... Nieoceniona Pani Teresa natychmiast obejrzała przede wszystkim uszka i to samo stwierdziła.No ale co dziewczyny miały robić... ratowały braciszków. Lecznica troszkę(delikatnie mówiąc) przesadziła z honorarium. Co robić, trzeba pomóc i tyle.
Mam nadzieję,że paczka dzisiaj dotrze i fanty znajdą nabywców...

Link to comment
Share on other sites

Niestety - jak się znajduje takich biedaków ledwo żywych,a w okolicy nie ma więcej lecznic całodobowych to niestety nie ma czasu na myślenie i kombinowanie - bierze się tel - dzwoni - mają miejsce - bez zastanowienia się jedzie - i to jeszcze niejednokrotnie z duszą na ramieniu - czy dowieziemy zwierzaka/ki żywe...
Problem pojawia się przy płaceniu - i tu znowu - to głupie serce... :roll: tylko długi przez nie mamy i same problemy...
I nikt nie pyta czy mamy z czego to spłacić...
Ktoś inny pewnie przeszedł obok biedaków obojętnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaskudnaZłośnica']Niestety - jak się znajduje takich biedaków ledwo żywych,a w okolicy nie ma więcej lecznic całodobowych to niestety nie ma czasu na myślenie i kombinowanie - bierze się tel - dzwoni - mają miejsce - bez zastanowienia się jedzie - i to jeszcze niejednokrotnie z duszą na ramieniu - czy dowieziemy zwierzaka/ki żywe...
Problem pojawia się przy płaceniu - i tu znowu - to głupie serce... :roll: tylko długi przez nie mamy i same problemy...
I nikt nie pyta czy mamy z czego to spłacić...
Ktoś inny pewnie przeszedł obok biedaków obojętnie...[/QUOTE]
Tylko dzięki takim dobrym Duszyczkom psiaki żyją i chwała Wam za to Dziewczyny. Natomiast ponarzekanie na rachunki to inna sprawa. Wespół spłacimy :)) Najwyżej siądziemy z kubeczkami, ja z Kladus już mam to uzgodnione:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Bingo (ten puchaty) już w ds.
Niestety ostatnie trzy dni mam wycięte z życia - przez całe 3 dni miałam 40 st.gorączki - teraz dopiero odzyskałam świadomość.
Mam nieco skorygowane koszta przez Panią Doktor.
Tyle załatwiłam przed chorobą.
(za okres tych 10 dni) lecz z tego co mówiła to do dnia dzisiejszego i tak ten 1800 się nazbiera za samo hotelowanie.
Doba hotelowa to prawie 32 zł.
Zresztą[B][COLOR=blue] jak będę miała na tyle siły to wkleję te skany[/COLOR][/B] - bo jeszcze za dobrze nie funkcjonuję...[/I][/QUOTE]

Klaudus_, a można prosić o te skany? Dobrze by było gdzieś na początku wątku, bo te 1800 zł to rzeczywiście kosmicznie brzmi. Lecę na bazarek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Klaudus_, a można prosić o te skany? Dobrze by było gdzieś na początku wątku, bo te 1800 zł to rzeczywiście kosmicznie brzmi. Lecę na bazarek![/QUOTE]

[I]Mam straszny zajob,ale jak wrócę ze schronu to może to zrobię,bo chcę to przygotować bez cen i zanieść do mojej lecznicy - poprosić o wycenę.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek kwiatowy i nie tylko. Jesli jest ktos ,komu chciałabyś podziękować ,złożyć życzenia ,zajrzyj do naszego sklepiku. Twoje życzenia ,podziekowania ,pozdrowienia wraz z upominkiem ,wyslę do danej osoby. Na pw, meila lub na wątek dogo.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216612-Dogo-kwiaciarnia.Wejdz-kup-kwiaty-dla-przyjaci%C3%B3%C5%82.-Do-8.11.2011[/url]

Na dług szczeniaczków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...