Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

Ja weszłam na czat na każde możliwe miasto na wp.pl i pisało kilku ludzi, pytając się, jedna pani miała się namyślić. W każdym razie jest kilku co mają link do wątku i można liczyć na wpłaty, ale nic nie gwarantuję. Tak czy inaczej ludzie są zainteresowani, były obietnice ogłoszeń na FB po znajomych, więc może uda się coś wskórać. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']Ja weszłam na czat na każde możliwe miasto na wp.pl i pisało kilku ludzi, pytając się, jedna pani miała się namyślić. W każdym razie jest kilku co mają link do wątku i można liczyć na wpłaty, ale nic nie gwarantuję. Tak czy inaczej ludzie są zainteresowani, były obietnice ogłoszeń na FB po znajomych, więc może uda się coś wskórać. :)[/QUOTE]

To moze zrób suni wydarzenie na FB, tak bédzie latwiej ludzi zebrac na FB do pomocy i informowac ich na biezáco potem o stanie suni.

Wátek przeniesiony do wlasciwego dzialu! Maupa4 szybka kobita. Wiedzialam do kogo pisac.

aaa, banerek by sie przydal -poza bazarkowym. Zrobi ktos? moze byc ten sam tylko bez napisów o bazarku a podlinkowany do wátku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']...
aaa, banerek by sie przydal -poza bazarkowym. Zrobi ktos? moze byc ten sam tylko bez napisów o bazarku a podlinkowany do wátku.[/QUOTE]
Jestem i ja, po ciężkim dniu, a nawet kilku dniach.
Zamówiłam banerki dla tej biedulki i dla Lolitki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jestem i ja, po ciężkim dniu, a nawet kilku dniach.
Zamówiłam banerki dla tej biedulki i dla Lolitki.[/QUOTE]

oo, dizékujé kochana! jak bédzie banerek to i wátek latwiej bédzie reklamowany. napisa na banerku powinien byc chwytliwy. ma ktos pomysl?

no i sunia nadal na wsi tkwi. bywa ktos u niej zeby já dogládnác czy raz byla wizyta i nie wiemy co z suniá, czy biedna w ogóle zyje?

Link to comment
Share on other sites

ejj ja odpisałam coś i nie opublikowało, chamstwo :P
proponowałam telefon do TOZ i jeśli ktoś wie, kto miałby kontakt do luizki, to tez trzeba pytać... co do bannerku, ja pomysłu konkretnego nie mam, ale np. mnie zawsze chwytają napisy w formie pierwszoosobowej psiaków...

edit: założyłam konto na demotywatorach, wstawię tam jakiś tekst, moze ktoś zainteresowany będzie, tam dużo osób w wieku szkolnym jest więc może byliby zainteresowani bazarkiem. Konto ma nazwę bazarkidlapsow i tak sobie myślę, że nie tylko tą sunię można tam reklamować

Link to comment
Share on other sites

Piękny banerek podarowany przez necianeta89, której bardzo serdecznie dziękuję.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213777-Chora-i-porzucona-piekna-czarna-spanielka-pilnie-potrzebuje-pomocy"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1349/beznazwy1zvg.jpg[/IMG][/URL]

Banerek podlinkowany, tylko brać i do sygnatury wklejać :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ emilia2280 chwilowo nie może sama napisać więc prosiła mnie żebym w jej imieniu napisała, żeby szukać dla spanusi płatnego DT. Zasponsoruje do kwoty 300 zł/m-c.
Cioteczki sprawa bardzo pilna. Ja z powodu zbyt dużej odległości nie mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ze nie zagladalam ale bylam pewna ze jak ktos na post odpisze to bede miala na mailu a ze nic nie bylo to nie wchodzilam na forum. Megi ma wydarzenie na fbhttp://www.facebook.com/#!/event.php?eid=274779862534508&view=wall kto nie ma fejsa to wklejam tekst z fb

Sunia została wyrzucona z samochodu w miejscowosci Witnica.Widac ze niedawno była szczenna.Jest niewidoma.Wg weterynarza widzi tylko cienie i niewiadomo dlaczego tak mlody pies stracił wzrok. Na całym ciele ma zmiany skórne które swędzą i pieką.Widac ze bardzo teskni za włascicielem i nie rozumie dlaczego została porzucona.Obecnie przebywa w gospodarstwiei gdzie zlitowała sie nad nią kobieta.Sunia nie moze dluzej tam byc bo jest... tam inny pies,który juz kilka razy ją pogryzł.Po za tym sa tam koty które suczka stale gania.Pani Ewa Pawluczyk sfinansowała badania dermatologiczne oraz preparaty na pchły i pasożyty.Cytuję słowa pani Ewy "Sunia jest naprawdę urocza - jak na zdjęciach. Ma "cudny" charakter jest łagodna ufna i cierpliwa. Na pewno przysporzy wiele radości osobie decydująca się na jej adopcję ♥
Jeśli chodzi o problemy skórne myślę, że nie jest to duży problem. W miejscach z prześwitami nie widać żadnych stanów zapalnych, strupów itp. Były pchełki i (na pewno) robale - skutek elementarnego zaniedbania".
Suczka ma okolo 4 lata i po za tym ze nie lubi kotów jest bardzo potulna i grzeczna.Prosi oczami o pomoc i miłosc.Pilnie szukamy wspaniałego domu,który wynagrodzi jej krzywdy jakie ja spotkały od człowieka i funduszy na leczenie i hotel.NIE POZWÓLMY JEJ DŁUŻEJ CIERPIEC I NARAZAC JA NA NIEBEZPIECZEŃSTWO.TRZEBA JĄ NATYCHMIAST ZABRAC Z TEGO GOSPODARSTWA I UDZIELIC POMOCY NA JEJ SWęDZĄCE RANY.

TOZ Oddział w Gorzowie Wlkp., ul. Borowskiego 31;
numer konta 65 8363 0004 0042 3740 2000 0001
GBS O/Gorzów Wlkp
Z DOPISKIEM
"MEGI"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizkamor']z tymczasem bedzie ciezko bo ona kotow nie lubi a po za tym wyniki badan skory za 3 tygodnie wiec nie moze byc z innymi zwierzakami. Proponuje hotel perełka, tam mamy znizke i 300zl starczy na dwa tygodnie ale hotel super, bedzie miala pokoik-kanapke i dobra opieke.[/QUOTE]
300 zł za 2 mtygodnie, a co potem ?
600 zł za m-c to kupa forsy :(

Może jednak ktos zdecyduje się na 300 zł za m-c :) To też nie tak niewiele.

[I][COLOR=darkorchid]"Po za tym sa tam koty które suczka stale gania." [/COLOR] [/I]Może nie jest tak zupełnie niewidoma, jeśli widzi koty, skoro je goni[I].

[COLOR=darkorchid]"Jeśli chodzi o problemy skórne myślę, że nie jest to duży problem. W miejscach z prześwitami nie [/COLOR][/I][COLOR=darkorchid]widać żadnych stanów zapalnych, strupów itp. Były pchełki i (na pewno) robale - skutek elementarnego zaniedbania."[/COLOR] Myślę, że można zaufać pani Ewie co do ewentualnej choroby skóry.

Link to comment
Share on other sites

600zl za m-c po znizce? to chyba jeden z drozszych hoteli :OOO nie ma nikt kawalka podlogi zeby suni w domu pozwolic zamieszkac? przeciez jest leczona, ale co to da jesli moze byc zagryziona. a kto to ta p. Pawluczyk? Zaplacila za badania ale zamiast tego mogla najpierw umiescic já w bezpieczniejszym miejscu... Wieczorem wejdé na wydarzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizkamor']Sunia została wyrzucona z samochodu w miejscowosci Witnica.Widac ze niedawno była szczenna.Jest niewidoma.Wg weterynarza widzi tylko cienie i niewiadomo dlaczego tak mlody pies stracił wzrok.[/QUOTE]
Albo to PRA (postępujący zanik siatkówki), choroba genetyczna, na którą są narażone spaniele, albo straciła wzrok po jakimś urazie albo może nie widziała nigdy?

Ale też mnie te koty zastanawiają, jak to możliwe, że gania koty, których nie widzi?


Wrzucę najnowsze info o biedulince na forum spanielowe.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam nadzieję że suczka szybko znajdzie jakiś dom... Co do kotów... może widzi jakieś kształty, jakoś je wyczuwa, po tym jak się zbliżają, no cokolwiek, przecież psy wiedzą po krokach kto idzie, czy pani, pan, czy ktoś obcy, a jak pies się na coś zaweźmie to wyczuwa to każdym zmysłem. Nie wymądrzam się, ale innego wytłumaczenia chyba nie ma :P

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści !!!
Zarezerwowałam dla spanusi domowy hotelik pod Krakowem. Warunki bardzo dobre, wiadomości i zdjęcia będą dostarczane na wątek przez bardzo miłą właścicielkę hoteliku. Cena 10 zł/dobę - 300 lub 310/m-c. Może nie będzie mieć własnego pokoiku, ale będzie miała super opiekę. Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić ten hotelik. W ubiegłym roku poleciłam ten hotelik dla wycofanego psiaka zgarniętego z ulicy, który chował się w budzie na widok człowieka. Tam w krótkim czasie stał się super otwartym, skorym do zabawy psiakiem uganiającym się za człowiekiem.
Niestety dzisiaj dowiedziałam się, że sprawy finansowe nie zostały do końca uregulowane. Dlatego tym bardziej dziękuję Pani, że zgodziła się przyjąć naszą czarnulkę.
Kwota nie jest wielka, ale musimy ją uzbierać i regulować należności w terminie. Dlatego bardzo gorąco proszę o deklaracje. Na dobry początek ja deklaruję 30 zł miesięcznie dopóki czarnulce nie znajdziemy dobrego domku.
Proszę także o bazarki, ogłoszenia i wszelką pomoc, jaka przyjdzie Wam na myśl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Ja znalazłam kilku potencjalnych pomocników dla suni, ale najlepiej gdyby luizkamor się odezwała i powiedziała, co dokładnie z psiną. Poza tym faktycznie dobrze przenieść suczkę do innego działu. Ktoś już napisał? Ja myślę, że założycielka wątku nie będzie miała nic przeciwko...[/QUOTE]
Soko kochana, pomocnicy bardzo są potrzebni :) Czy mogłabyś ich uaktywnić ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...