Jump to content
Dogomania

Kudłata, biała, mała Gapcia i synek W SWYCH DOMACH!!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gapcia dostała juz raz tabletkę, za tydzień drugą. Ocelot przywiozła dwie tabletki ze schroniska, ale ... przeterminowane, dałam swoją. Tylko z odpchleniem poczekamy jeszcze z uwagi na szczeniaka.
Mam pytanie: czy któraś z cioteczek ma moze chęć przyjechac do mnie z nozyczkami i maszynką i ostrzyc Gapcię? Stawiam obiad i ciasto do kawki: niekoniecznie już, ale moze w którąś niedzielę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Gapcia dostała juz raz tabletkę, za tydzień drugą. Ocelot przywiozła dwie tabletki ze schroniska, ale ... przeterminowane, dałam swoją. Tylko z odpchleniem poczekamy jeszcze z uwagi na szczeniaka.
Mam pytanie: czy któraś z cioteczek ma moze chęć przyjechac do mnie z nozyczkami i maszynką i ostrzyc Gapcię? Stawiam obiad i ciasto do kawki: niekoniecznie już, ale moze w którąś niedzielę?[/QUOTE]

Wpadłabym, ale mam zdecydowanie za daleko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']A czy ważna ta rasa?
najbardziej to boli jak się widzi, że rasowcowi łatwiej pomóc. Na kundelka czasami nikt nie spojrzy, nawet tu na dogo. To dopiero ból...[/QUOTE]

Ocelot, dziękuję Ci za te słowa. Też mam takie odczucie..................niestety.

Ja kocham małe kundelki krzywołapki i tak już zostanie.
Jeśli trzeba pomóc, to staram się pomóc każdemu psu, bez względu na to czy on jest rasowy, w typie rasy i wielorasowy ;) ( czyt. kundelek)

A Gapcia ,w jakim typie by nie była, jest śliczna i jak znam Malagos, to sunia szybko pobiegnie do własnego domku, na własną kanapę :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gosiu :kiss_2:
Ładna tymaczasowiczka Ci się trafiła.
Czytam wątek od początku i wybuchnęłam śmiechem przy określaniu rasy kundelka bo mi się przypomniało...
Pamiętasz, Twój Tomek był w tym dobry- jak on to określał? Aaa już wiem!
[B]Serdelterier[/B] -/a na bank będzie serdelkiem po kuracji u Ciebie:cool3:/ spoko można tak mówić jak ktoś będzie się dopytywał. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='malagos']
Mam pytanie: czy któraś z cioteczek ma moze chęć przyjechac do mnie z nozyczkami i maszynką i ostrzyc Gapcię? Stawiam obiad i ciasto do kawki: niekoniecznie już, ale moze w którąś niedzielę?[/QUOTE]
Kaśka ma wszystko co potrzeba może by się przejechała na postrzyżyny...I na to ciasto...:sabber:
Zapytam ją.

Link to comment
Share on other sites

Małpy jedne, tylko ciasto im w głowie :diabloti: :diabloti:

Ale i tak Wam dziękuję ogromnie i kocham Was za to, ze jesteście tu, na wątku.
A Ciebie, Osa nie lubię, i Ty wiesz za co!! :cool3: :diabloti: Sabinka jest taka, ze chce się ją zjeść na surowo! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']malagos mam prośbę:)
Zrób mi w jednym poście rozliczenie tego co wpłynęło na konto do Ciebie, [B]bo zwariuję[/B]:)[/QUOTE]

nie wariuj, nie warto - od początku w 3 poście są wpłaty i wydatki, wpisuje tylko oczywiście te, które wpłynęły na moje konto na gapcię. Te , które zbierasz na "psy z dworca" to już nie moja sprawa :cool3:, chyba że nie przydadzą się na Myszkę :roll: ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']nie wariuj, nie warto - od początku w 3 poście są wpłaty i wydatki, wpisuje tylko oczywiście te, które wpłynęły na moje konto na gapcię. Te , które zbierasz na "psy z dworca" to już nie moja sprawa :cool3:, chyba że nie przydadzą się na Myszkę :roll: ....[/QUOTE]
O widzisz jaka gapa ze mnie....
Z tamtych dosytała młoda na transport.
Mysza mnie martwi jak cholera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']to ja też, też chcę - muszę zobaczyć dzieło Kasi... nie boicie się ??:razz:
A mała jest cuuudna!![/QUOTE]
No to już kolejna chętna na ciasto...Nie ma rady-Gosia musisz upiec ze dwie blachy żeby chociaż po kawałku starczyło...:evil_lol:
[B]Figu[/B], kobieto - no jak Ty możesz tak wątpić w zdolności fryzjerskie Kasi... :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

Ależ serdecznie zapraszam :)
a mała kudłata jest coraz bardziej cudowna! Taka wesoła i pogodna! wypuszczam ją z kojca, zaraz biegnie do sadu zrobić siusiu, potem popędzi wśród drzew, potem znów siusiu na zapas i ... sama wraca do kojca z miną "no daj mi wreszcie co tam masz" i zajadając zostaje grzecznie. Ani razu nie pisnęła czy zapłakała, ze odchodzę. Próba ze smyczą trwała 5 minut- ja sobie, suczysko sobie, ale jutro będzie lepiej :)
Kochane baby, ciocia Gosia wyjeżdża w niedzielę na tygodniowy wypoczynek nad ciepłe morze, suczyskami, kotami i inszym inwentarzem zajmie się Tomek i moja siostra, która specjalnie na ten tydzień przyjeżdża (oczywiscie z bokserzycą Jessiką). Od razu przetestujemy Gapcię na duże psy, bo małe polubiła już drugiego dnia.
Jutro zrobię kilka fotek, zobaczycie zmiany po obcięciu kudełków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...