Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no moze sie nie rzucal na nozyczki ale nie milosiernie przeklinal pod nosem ze az sluchac sie nie dalo!!!!A ja nie lubie wulgaryzmow wiec dawalam sobie spokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale teraz powoli powoli,,,uda ci sie go na ludzi wyprowadzic tylko na takich konkretnych z zamilowaniem do rozrabiakow!!!!:razz: :razz: :razz: :razz:
oki spadam bo mam goraczke !!!! raz na miesiac to norma u mnie!!!! a i chyba na swieta to taki prezent ,,na Boze narodznie bylo to samo,,,,Dziekuje za taki prezent postoje,,,Ale prezent to ja dostane jak przyjade do polski,,i nawiedze kasie i objem ja z drozdzowek z kruszonka a Neris z babeczek,,a potem sama bede sie toczyc,,,ale warto,,,wierzcie Nerisowe wypieki sa znakomite,,,
Kiedy to ja u niej bylam 7 mies temu i wciaz czuje ten nie powtyarzalny smak babeczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1pychota!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ej brazowa jak ze bym mogla zapomniec o naszych ciachch ,,my jak ciasteczkowy potwor,,,pakuneczki i jazda po kilka ciach na droge potem zaliczony sklep,,,lody!!!!!czasem woda i jazda...oj to byly czasy!!!kochany rydelek!!! i te przeceny ,,promocje dla nas bidul!!!!
I co,,, jadlam jadslam jadlam i nie tylam a tu nie jem nie jem nie jem i tyje,,,to nie sprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:placz: :placz: :placz: :placz:
oaskudnuy lonyn i jedzenie sama chemia,,,,:mad: :mad:
A hop moze sie tylko obejsc smakiem do rydelka tylko wipy wchodza wiec jego mozna tylko podrzucic o drobine!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ej brazowa ale taki susz bede jadla????zanim dojdzie to moje suszki sie rozleca!!! ty juz mnie nie kus,,wiesz ile mi sie przybralo,,chyba za mocno sie w sobie zbieram od tego trzymania kciukow za domki dla naszych pociech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hop na gore ,,,,jak pancia stara mowi to mowi ,,wiec gora i juz!!!!

Link to comment
Share on other sites

no niech idzie ,,,,,!!! moje psiaki cosik nie moga domku znalesc,,,hop siedzi ,,jozek i alaska ,,,,a przeciez cioteczka nauczyla ich dobrych manier ,,,nie sa wcale takie zle ,,no moze hop ma troche za uszami,,ale reszta swieta jak nic!!!!
prosze niech ktos sie ulituje nad moimi brzdacami!!!

Link to comment
Share on other sites

OJ LEPIEJ ZEBY NIE BYL LYSY BO INACZEJ JAK PRZYJADE TO JA BEDE MIALA COS ZA USZAMI!!!! A TAK GROZBA JAK NIC!!!!
CHIALABYM POZNAC HOPA JAK KIEDYS ZAWITAM W SCHRONIE,,UCZESANEGO POZNAM BO CZASEM TEZ ZEZWALAL NA DROBNA KOREKTE SWEGO UPIERZENIA,,,ALE LYSEGO :mad: :mad: :mad: :mad:
HOP BYL STRZYZONY CZESANY ALE NIE ROBIONY NA LYSO I LEPIEJ ZEBY TAK ZOSTALO:mad:
A TAK NA MARGINESI TO WESOLYCH SWIAT,,,JAK LANY?

Link to comment
Share on other sites

ej a wogole widzisz co on ma na tym awatarku,,,,,2 biale dredy!!!
wiem wiem za moich czasow ,,nie dobre ze mnie dziewuszysko....
teraz pewnie juz ich nie ma ,,,i niech tylko ich sie pozbedzie prosze zostaw mu choc odrobine siersci ,,to ja dobra znajoma z piaskownicy prosi:placz: :placz:
oj zarty zartami,,,ale tak na prawde to robisz kawal dobrej roboty,,,choc moze nie przesadzaj i nie idz za daleko z wyobraznia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

bosze moj bosze i komu ja zostawilam swojego chlopczyka ,,najslodszego,,kudlatego!!!!niech reka boska cie broni...przed zepsuciem jego pieknego upierzenia
oj biedne psy biedne,,,najpierw wyzywa sie na Sadze robiac z niej kurczaczka wielkanocnego,,biedna suczynka!!! a teraz pastewko nad moim uroczym pieszczoczkiem misiaczkiem ,,kizia mizia,,,puszkiem okruszkiem!!!!

Link to comment
Share on other sites

u mnie mieszka kolega ktory mowi twardo ze rzywego towaru nie przewoza,,,no trudno takie czasya pozatym jak ja bym tu wytlumaczyla,,,ze co siersc mu odpadla,,,anglicy ciekwascy jak nic,,narod dociekliwy
tak np ostatnio ide do dziewczyn sasiedzi przed domem siedza i na slonku sie grzeja i jakis biedny dziadzio cos cicho szepce wiec mu mowie ze nie rozumiem na co on jeszcze raz a gdzie jest dadek?wiemc odp milym glosem martina pojechala z nim do slowacji bedzie za kilka dni,,,no widzicie ,,,ludzi moa nie znac ale psy znaja i kochaja

Link to comment
Share on other sites

az sie zadlawilam,,,oj ta znow sie czepia,,moze ty brazowa piszesz z predkoscia swiatla ,,ale moj komp jest tak szybki ze dochodzi do szybkosci slonca,,choc nie wiem dlaczego ono mialo by sie tak szybko poruszac,,,
przypomina mi sie jak sendowa czesto mowi ze oplula monitor,,,na wzajem

Link to comment
Share on other sites

A SENDOWA NADAL SIE MNIE CZEPIA NIEDOSC ZE WCISNELAM JEJ PIEKNA MLODA RUDA ENERGICZNA SUCZKE TO JESZCZE MA JAKIES WATY DO MNIE!!!!!:placz:
KOSZAMRNY MOJ ZYWOT I CO ZLEGO TO,,,,,JA!!!!!
A HOP CHYBA NIE ODUCZY SIE PRZEKLINAC!!! OJ NIE DOBRY TY NIE DOBRY,,,,JAK PANCIA PRZYJEDZIE TO SIE ROZLICZYMY!!!
OJ PANCIA ZARTUJE,,,NAWET POSTARAM SIE CIEBIE WYZMIZIAC PO TEJ RESZTKOWEJ SIERSCI!!!MOJA TY KRUSZYNKI I KIZIO MIZIA!!!!
PASKUDA JEDEN!!!NIE PRZEGINAJ LEPIEJ JEDNAK SYTARY ZBYT MOCNO BO JAK CIOTKA BRAZOWA SIE WKURZY TO POJEDZIE O JEDEN WLOSEK ZA DALEKO I KROTKO CI BEDZIE!!!

Link to comment
Share on other sites

no widzisz celinko czyli moj hop nie jest jedyny w swoim rodzaju!!!!
dzis dowiedzilam sie ze hop jest wyznacznikiem bohaterstwa dla ludzi ,,czyli jak ktos chce sie pokazac z jak najlepszej strony i udowodnic ze ma podejscie do psow to probuje okazac to na hopie ,,ale ale ,,,niestety konczy sie to czesto porazka kandydata,,bowiem jak na razie on tylko ufa mi i Brazowej i czemu sie tu dziwic ,,,????moze by tak najpierw przed pochwalakami zapoznac sie z nim i spedzic nalezaloby kilka chwil???!!!!!
Hop jest twardyn uczniem czy nauczycielem,,,,i nie bedzie pozwlalam kazdemu na takie spoufalanie sie !!!!
Brazowa ma dar i jej sie udalo po mnie ,,jako jedynej!!!!

Link to comment
Share on other sites

akucha tak on jest adopcyjny ,,ale na pewno z pocztku lepiej troche bedzie trzeba uwazac i zbytnio sie z nim nie spoufalac,,,on potrzebuje czasu ,,na pewno jak ktos go bedzie chcial szarpnac wziasc na rece to pokarze gdzie raki zimuja,,,,ale jak mowie ja czy brazowa jest socjalny ale trzeba mu troche czasu poswiciic,,,Czy on kiedys ugryzl mnie czy brazowa?????nie to w koncu tez o czyms swiadczy,,,,
Sa psy ktore nie wszystkich milo przywitaja,,,bo nsjpierw potrzebuja czasu na zapoznanie a potem mozna wprowadzac swoje zasady ,,jednak niektorzy chcacy to wszystko przyspieszyc i pokazac sie z coolowej strony nie beda milo przyjeci,,,,
Oki kto jestz trojmiasta i zamierza w najblizsze niedziele odwiedzic schron ,,,,Brazowa napewno pokaze wam hopa i zobaczycie ze on wam nic nie zrobi ,,bo macie pojecie o psach ,,,
Fajnie by bylo gdyby jeszcze ktos mogl opisac swoje przezycia i spotkanie z hopem i przekonal innych ze osoba ktora sie zna na psach nie musi sie obawiac !!!!!
to kto idzie na niedzielny dyzur????????? Hop jest swietny,,,ale jak jakas wolontariuszka nowa zabiera sie z biegu za niego to sie nie dziwcie ze on pokaze jej gdzie raki zimuja,,,,,i sie mu nie dziwie,,,,A dla mlodej osobki to dobra lekcja na przyszlosc ,,,nie spoufalaj sie z psami ktorych nie zansz i o ktorych ci mowia ze nie zyczy sobie swirownia

Link to comment
Share on other sites

on juz pewnie spi i nie wie ze pancia jeszcze grasuje,,,,
mam prosbe czy ktos moze go wrzucic w ogloszenia,,gdzie sie da,,,w pony,,w trojmiejskie itp????
jak wogole ktos oprocz mnie do niego tu jeszcze kiedys zawita!!!! bo na razie pustki jak nic!!!!
wystraszylam chyba wszystkich jak zawsze ,,nie wiem dlaczego ale ja czesciej pisze o psich wadach niz zaletach,,,bo wole zeby ludzie potem nie mieli pretensji,,,,a dobre strony to norma u prawie kazdego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewiora1'],,nie wiem dlaczego ale ja czesciej pisze o psich wadach niz zaletach,,,bo wole zeby ludzie potem nie mieli pretensji,,,,a dobre strony to norma u prawie kazdego psa[/quote]

Bardzo dobrze Wiewiora :) Ludzie chcąc adoptować psa muszą mieć świadomość na co się decydują. A nie potem ogromne zdziwienie, że pies nie lubi dzieci, niszczy, siusia w domu ble ble

Ja z Hopkiem byłam na króciutkim spacerze i ciężko mi powiedzieć cokolwiek. Jedyne co nas połączyło to smycz ;) Brązowa poinformowała mnie, żebym sie z Hopem nie spoufalała :mdrmed: ale co jak co nie zagryzł mnie ;) Pare razy rzucił na mnie okiem i mnie olał(nie dosłownie) hehe Generalnie bardzo fajny chłopak :fadein:

Link to comment
Share on other sites

ooo to moj chlopak mial spacerek ze slonkiem!!!!
i co fajny jest????wiem wiem ,,,on nie jest zly ale jak mowi brazowa lepiej jak widzi kogos pierwszy raz nie spoufalac sie z nim zbytnio,,,,bo ona taki chrabia chce najpierw zeby troche poznac kogos a potem moga w ruch isc raczki i mizianki.......
On na prawde jest swietny ja go uwielbiam ma tylko te czesanka za uszami,,,i czasem jak sie go ruszy niezbyt fortunnie to tez troche poprzeklina jak tylko moze ,,ale jest KOCHANY!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...