Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak na razie to nikt go nie obserwuje!!!
A on tez juz siedzi i siedzi i siedzi...:shake:
Dobrze ze jest dogo,,,bo dzieki niemu juz wiele psow poszlo ktore siedzialy wiecznosc w schronie!!! Zaczynajac od Czarnej a konczac na :p Szuwarku,,,One pojawily jsie przedemna a ja jestem w schronie od 7 dlugich lat,,,Wiec to samo mowi za siebie
Teraz moze czas na HOPA:cool1: ..Dzekiego ,,SZCZEZUJA,Muche,BRATANKA,Wigora,iwiele innych ktore mysla ze juz chyba maja dozywocie!!!:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Te oczy, pysio i wogle Ach. Komu pięknego Hopka???
Nie dajmy mu już dłużej czekać, serce się kroi. Czemu ja mieszkam w bloku i mam tylko dwie ręce?:( I tak czasami chadzam z dwiema smyczami w rękach, a to nie łatwe ( Drops piernikiem by biegł a Foska się toczy ) Wiecie jak to wygląda:diabloti: ?

Link to comment
Share on other sites

Oj Kasia ..tu to potrafisz!!!
Zdjecia sa swietne zarowno Hop jak i Zaby,,a jeszcze nie wszystkie psiaki odwiedzilam ,,moze jeszcze cos mnie zaskoczy,,
DZieki Kasia,,ale wiesz i tak kontrola schroniskowa bedzie,,nie wymigasz sie nam ,,,Banda sopocka bedzie kiedys u ciebie,,,:evil_lol:
A jak na razie Hopek do gory do gory:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A dziki!!!W gdyni pamietam jak jako jeddyna zostalam do pozna w pracy ,,zamknieta brama a tu psy ujadaja,,,Ciemno jak diabli,,ja tylko zaopatrzona w jakas stara latarkr i ,,,,poszlam,,
Wierzcie bylam troche zystaraszona,,,ide ide ide ide,,,ujadaja ujadaja ujadaja...patrze a za siatka cala chmara dzikow,,,pelno,,,Tak sobie pomyslalam ,,o kurczki nie mamy chleba,,,,,,tak bardzo chcialam je nakarmic,,,
Za to w sopocie regolarnie z Lidka dbalismy po kryjomu o ich dokarmianie,,,
A raz ,,,,to mi strachhhhhu napedzily.......
A hop do gory ,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewiora1']kURCZE CIEZKO JEST SIEDZIEC TAK I NIE MOGAC POGLASKAC SWOJEGO ULUBIENCA ,KTOREGO MIESIACAMI ,LATAMI SIE ZAJMOWALO,,OSWAJALO,,WYCHODZILO NA DLUGIE SPACERKI ,ROZMAWIALO,.........MOZE GDYBYM ZAJMOWALA SIE hOPEM NP 5,6 MIESIECY ALE TO AZ 7 LAT PRZYJAZNI,,A TERAZ TYLKO MOGE MAZNAC COSIK NA DOGO I OGLADNAC JEGO ZDJATKA,,,....
CIEZKO CIEZKO,,,,A POZATYM NIE WIEM JAK W POLSCE ALE TU ZACZYNA SIE CHYBA ZIMA,,,DZIS GDY RANO OTWORZYLAM OCZY UJZALAM NA DACHACH SNIEG,,PONOC LUDZIE ROBILI ZDJECIA BO NIE CZESTO JEST TU PODZIWIAC TAKI WIDOK,,,,ZIMNIO ZIMNIEJ KAZDEGO DNIA,,,,
A CO MAJA POWIEDZIEC PSIAKI SCHRONISKOWE?????ONE ZDANE SA TYLKONA CIEPLA SCIOLKE ,,,,
OBY NIE ZMARZLY ZBYT MOCNO TEJ ZIMY!!![/quote]

Rozumiem i współczuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='millarca']Te ciągle deszcze też nie były dla schroniskowych zwierzaków najkozystniejsze.[/quote]

Jakby nie patrzeć to każda pogoda jest niekorzystna dla psiaków schroniskowych. Raz marzną, raz mokna, a raz się przegrzewają i nie mają gdzie się schronić przed słońcem..

Tak więc kto chętny, żeby Hopa uchronić od niesprzyjających warunków atmosferycznych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...