Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Teraz Pysia ma dwa pudelki :lol:

Ileeeeeeeeeeee zdjęć! Piekna sucz Ci się trafiła :loveu: I mam nadzieję, ze nie często jej trzymasz zabawkę żeby musiała na tylne łapy lądować :P[/QUOTE]

:eviltong:

meczyłam się aby miała latajaca fotę

Link to comment
Share on other sites

Uszatka lata po ziemi ;) Tylko do fot poleciała w góre ;)

Jest śliczna. Nawet mój TZ sie nią zachwycał :) A dla niego tylko niuf jest piękny więc to nie lada wyczyn ;)

Zmoreczka wygląda ...dość nietypowo :) Czuprynka zostawiona aby chroniło coś przed słoneczkiem. Łapki zostawione bo ona już nie kładzie się, ale pada. Aby nie poobijała sobie kosteczek. Ogon miał być zostawiony ponad połowę bo Szelmusie jak ogoliłam to potrzaskała sobie ogonek. Nieprzyzwyczajony niuf że izolacji brak... Niestety zapomniałam sie i....zostało tyle. Dobre i to, chociaz najbardziej narażone miejsce na ogonie nie jest chronione- bleah. Za tydzień wykąpię ją jeszcze. Dzisiaj nie chciałam jej już więcej męczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no to weźże wreszcie pokaż jak się lata psem a nie tylko "nie tak i nie tak" :lol:[/QUOTE]
Zapraszam :eviltong:
[quote name='ania0112']a o co chodzi z tym lądowaniem na tylne łapy? pies nie może? to jak ja mam ince wytłumaczyć by nie podskakiwała do patyka? a brokatowi do miski?:evil_lol:[/QUOTE]

Tak pionowo w górę nie powinny skakać. Znaczy może, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami.
Siad zostań i po problemie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Kocyk zawsze poszkodowany:mad:, zabrałabyś go gdzieś, a nie tylko dziewuchy:lol:[/QUOTE]

też tak sądze! to też twój pies i też na wyjazd zasługuje! :)
a jakie są konsekwencje podskakiwania dość pionowo?
u Inki siad i zostań może dać rade ale u Brokata i miski..buhaha.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']a jakie są konsekwencje podskakiwania dość pionowo?[/QUOTE]
Urazy kręgosłupa i stawów kończyn tylnych. Nie jestem szpecem, ale poza nieszczęśliwymi upadkami, to raczej o sumę mikrourazów chodzi przy częstych podskokach.
[quote name='ania0112']u Inki siad i zostań może dać rade ale u Brokata i miski..buhaha.:evil_lol:[/QUOTE]
Jakby tak ze dwa razy nie zjadł kolacji, to raz dwa by się nauczył nie odrywać od podłoża ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Urazy kręgosłupa i kończyn tylnych. Nie jestem szpecem, ale poza nieszczęśliwymi upadkami, to raczej o sumę mikrourazów chodzi przy częstych podskokach.

[B]Jakby tak ze dwa razy nie zjadł kolacji, to raz dwa by się nauczył nie odrywać od podłoża [/B];)[/QUOTE]

Racja ;)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...