Jump to content
Dogomania

Kot z wypadku, znaleziony przy drodze- juz zdrowy:)


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śledzę i myślę cały czas co mogę zrobić. Finansowo narazie nie dam rady. Mam psa alergika - kundelka znajdę - właściwie podrzutka i zamiast jak większość "porządnych obywateli wsiowych" skrócić to psie życie jakimś kijem to ja go leczę, a on jeszcze urodą nie grzeszy i taki wredniak trochę, wszystkie zadymy w domu wszczyna. No i coś Kaśka ma w łapkę lekko utyka i mały obrzęk, nie złamane bo dała sie obmacać. Ranaka lekko zainfekowana. Optrzyliśmy, oczyściłam i oby było lepeij bo jak to jakiś wrzodziak to bez narkozy nie da sobie ruszyć. Czarna diadlica i złośnica. Ledwie ostatnio udało się jej zastrzyk zrobić i na lecznicową kotkę syczała. Kot demon psy czasem ustawia. Tosiek już miał śldy na nosie po jej pazurach.
Wypadek się myje i je to dobre rokowania i dla kota i dla szczęki. Trzymajcie się.

I jeszcze obiecałam znajomej starszej pani, że jak jej coś się stanie to zaopiekuje się jej kotką. Dobrze, że kotka ma juz 15 czy 16 lat (to było trochę wredne)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']jezu, jaka wielka rana! :([/QUOTE]

On byl oskalpowany praktycznie, musieli mu sporo skory naciagac...ledwo starczylo.
Wypadek nabiera sil, ale te lapki bezwladne dalej...mam mu masowac i cwiczyc, powinien odzyskac sprawnosc przynajmniej czesciowo. Bedzie zyl bo dzisiaj przy zmianie wenflonu juz prychal, gryzl i drapal:diabloti:
Dzisiaj zaplacilam 54zl, wczoraj i przed wczoraj nawet nie pamietam, w poniedzialek maja mi druknac kwity bo drukarka padla.
Podkladziki kupilam bo na zwyklych poslankach, szmatkach to syf straszny a nie moze sobie tej rany brudzic.
A w ogole to cholera sie wycfanila. jak mu tylko termoforki wystygna to podnosi taki raban jakby conajmniej sie palilo:evil_lol:
Pan wlasciciel dzwonil i mowil ze to chyba jego kot i moze go zabrac- ale na poworko nie do domu...to powiedzialam ze jak mi przyniesie ks zdrowia z wpisanym nr chipa na jego nazwisko to moge sprawe przemyslec:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Co się dzieje, dzis wpadłam na chwilę do lecznicy, a tam 3 kociaki śliczne, było 5 tylko 2 juz domy znalazły. Były w worku wrzucone do rzeki, ktoś je wyłowił i wypuścił, potem się szwędały grupką, ktoś dał jeść, a ktoś kamieniami obrzycił i jakaś dobra dusz wyłapała i do lecznicy zaniosła, są doprowadzone do wyglądu, zdrowe i do wzięcia. Zpronowałam, żeby zalogowała się na forum, bo tak samo jak ja jest zakręcona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
Pan wlasciciel dzwonil i mowil ze to chyba jego kot i moze go zabrac- ale na poworko nie do domu...to powiedzialam ze jak mi przyniesie ks zdrowia z wpisanym nr chipa na jego nazwisko to moge sprawe przemyslec:diabloti:[/QUOTE][B]CHYBA(???)[/B] jego kot????dobre! zapewne pan zaproponował poniesienie wszystkich kosztów leczenie CHYBA SWOJEGO kota? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'][B]CHYBA(???)[/B] jego kot????dobre! zapewne pan zaproponował poniesienie wszystkich kosztów leczenie CHYBA SWOJEGO kota? ;)[/QUOTE]

Taaa jeszcze powiedzial ze mi CHYBA doplaci:roll:

Sie martwie bo znowu nie robi koopy, wczoraj robil ostatnio jakos rano a dosc sporo zjadl:shake:

A i jeszcze musze napisac ze trafilam na cudne wetki, Wypadek w klinice to ma jak w hotelu 5* i SPA:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Furciaczek... czy wiadomo co się temu kociąberkowi stać?[/QUOTE]

Zostal potracony przez samochod.

Wypadekowe lapki lepiej, siedzi juz i wstaje ale sie przewraca. Nad ranem pojawil sie niewielki krwisty wyciek z odbytu Trzeba USG zrobic i sprawdzic co tam sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...