Jump to content
Dogomania

Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zosiu, ja też coś podeślę.

Znalazł się DT? Przyjeżdża do Wrocławia?
Wracam do domu dopiero po południu, Konradek jest z opiekunką w tym czasie, nie wiem czy to jest sensowna opcja dla Atoska ale można rozważyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Magda Ulv obiecała zrobić mu wydarzenie, ja jestem niestety na bakier z FB...[/QUOTE]

Jak będzie wydarzenie podeślijcie link, mam sporo "znajomych" na fb ;)
Będę rozsyłać :)
Jakby się okazało, że na fb kicha (tffu, tffu), to zawsze możecie zwrócić się po raz drugi do SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
W wyjątkowych przypadkach, gdy zagrożone jest zdrowie psiaka, przewidujemy powtórna pomoc :)
ZDRÓWKA Atosikowi życzę i trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Raniutko się wezmę za FB, niestety jestem u cioci i z jej kompa niewiele zdziałam, a mój się ozywi dopiero rano (brak prądu).

We Wrocku mogę pomóc w opiece czy transporcie, niestety sama tym razem nie dam rady z DT, za dużo na głowie, dwa staruszki, Kra, dwa niesprawne koty, Conan chory, ciocia tyż chorująca i jutro mi dowożą jeszcze malutkie kociaki, a w sobotę mam zawody :(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochane :(
Ja jeszcze nie wiem, ile wydała ZuziaM. Ze swojej strony wydałam 300 zł na krew.

Chciałabym bardzo podziękować ZuziaM za opiekę nad Atoskiem. Przez te ostatnie dni ona jeździła z nim prawie codziennie do weterynarza, robiła mu kroplówki i czuwała przy nim w nocy. Informowała mnie na bieżąco o stanie Atoska.
Bardzo, bardzo dziękuję - dzięki niej Atosiu miał przez 1,5 roku dom.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam bazarek z którego połowa będzie na spłatę długów za leczenie Atoska
[COLOR=#ff0000][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243685-ciuszki-klawiatury-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tofika-i-Atosa-do-12-06-2013-godz-22-00[/url][/B][/COLOR]
Proszę odwiedzajcie

Link to comment
Share on other sites

Nasz kochany Tosiu odszedl kochany. Bylam przy nim w tych ostatnich chwilach....... nie byl sam.

:-( :-( :-( :-( ...................

Bardzo chcialam mu pomoc, ale najprawdopodobniej byly male szanse zeby Toniuś wrocil do zdrowia.
Jego wyniki watrobowe bardzo szybko sie pogarszaly.
Lekarz analizowal je i z tych analiz wynikalo, ze taki stan moze byc spowodowany miedzy innymi uposledzonym wchlanianiem.
A niestety Atosiu mial tzw. 'zespol uposledzonego wchlaniania" i od samego poczatku na lekach wspomagajacych trawienie - Kreonie.
Jedynym , choc wcale nie wiadomo, czy az tak skutecznym, ratunkiem, ktory proponowal pan doktor bylo kolejne podawanie Atoniowi krwi i stałe plukanie kroplowkami.
Bez podawania krwi nie mozna bylo go az tak nawadniac, bo rozrzedzilaby sie calkowicie krew.
Ale nie zdazylismy znalezc miejsca w klinice .....

Od okolo 3 miesiecy zaczal w dosc szybkim tempie tyć. Bylo to zaskakujace, bo ponad rok przytyl niewiele i powoli, a nagle w ciagu tak krotkiego czasu, szybko i naprawde duzo.
Ja sie nie znam, ale moze to wlasnie juz sie zaczynalo ..... watroba nie przetwarzala jakiejs substancji i to sie odkladalo, stad szybkie tycie.

Mam kilka zdjec, ostatnich zdjec Atoska.
Kiedy byl fajnym grubaskiem ..... i z domu podczas transfuzji krwi.
I ostatnie z 31 maja, kiedy po transfuzji nabral sporo sil i lezal w sloneczku na dworze.
Powklejam je jak najszybciej mi sie uda.


Koszty na leczenie Tonia wypisze jak najdokladniej.
Zastrzyki jakie bral, to : antybiotyki, przeciwkrwotoczne, witaminy, przeciwwymiotne.

29.05 - 55,- wet - zastrzyki
29.05 - 66,- badanie krwi
29.05 - 30,- wet - zastrzyki
30.05 - 20,- podlaczenie krwi do transfuzji
31.05 - 80,- wet - zastrzyki + rozmaz krwi
31.05 - 30,- glukoza + Essentiale Forte
01.06 - 25,- wet - zastrzyki
02.06 - 25,- wet - zastrzyki
02.06 - 21,- Lakcid
02.06 - 24,- Apteka Cyclonamina + Metoclopramidum
03.06 - 77,- badanie krwi ( szpital )
03.06 - 60,- wet - kroplowki glukozy, soli fizjologicznej i witamin
_______________________________________________________

RAZEM wyszlo - 513,- zl

Nie doliczam do tego oczywiscie kosztow przejazdow.
To niech bedzie moj wklad w probe leczenia Atoska.

Jest mi bardzo przykro, ze ten kochany psiak odszedl .... to byl naprawde przecudowny, ulozony, spokojny i piekny piesek.
Bardzo za nim tesknie .....:-(

Edited by zuziaM
Link to comment
Share on other sites

[B]Jeszcze raz dziękuję Ci za opiekę nad Atosiem![/B]

Rozliczenie uzupełniłam.
[SIZE=3][COLOR=navy][COLOR=red][B][U]SALDO[/U]: [SIZE=3][SIZE=3]-[SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]1062[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B],[SIZE=3][SIZE=3]4[/SIZE]2[/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=3] zł :([/SIZE][/SIZE][/B]
(Na tę krew, za którą dałam 300 zł, będę miała fakturę, nie wzięłam jej od razu bo się spieszyliśmy w czwartek żeby Atos jak najszybciej miał transfuzję).

Tymczasem dostałam 100 zł od Cioci Szira i 200 zł od Mikołaja - bardzo dziękuję!!!

Edited by Zosia123
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki wiem,że nie powinnam się wcinać ,ale widzę dużo osób z dln śląska,może pomożecie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244060-Trzy-porzucone-pieski-%C5%9Bpi%C4%85-na-ulicy?p=20930931#post20930931"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244060-Trzy-porzucone-pieski-%C5%9Bpi%C4%85-na-ulicy?p=20930931#post20930931[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Może twoje serce ruszy historia Krawca..
[IMG]http://imageshack.us/a/img17/4074/krawcu11.jpg[/IMG]

Krawca można wspomóc finansowo. Psiak potrzebuje stałych deklaracji by wyjść z długów.
[B]DEKLARACJE NA PSIAKA MILE WIDZIANE - 5 zł, 10 zł, ... , 20 zł, ... - każdy grosz się liczy...[/B]

Wpłaty prosimy kierować tutaj:
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie
62-510 Konin, ul. Gajowa 7a
PKO BP 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217 z dopiskiem "dla Krawca".
Wątek na dogomanii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198877-NIE-ma-na-hotel!-Pomóż-Krawcowi-utrzymać-się-w-hotelu[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123'](Na tę krew, za którą dałam 300 zł, będę miała fakturę, nie wzięłam jej od razu bo się spieszyliśmy w czwartek żeby Atos jak najszybciej miał transfuzję).

[/QUOTE]

Oczywiscie ja tez mam fakture od doktora.
Jesli bedzie potrzebna, to napisz Zosiu. Musze poprosic w moim biurze rachunkowym zeby mi ja skserowali, bo juz oddalam z majowym rozliczeniem.
Nie mam jedynie faktur za badanie krwi w szpitalu - na 66 zl i 77 zl.
Jesli bedzie potrzebne potwierdzenie, to postaram sie jakos zdobyc.
Zreszta mam przeciez te wyniki ( jeden masz Zosiu skserowany ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...