Jump to content
Dogomania

Udało się!!!! Kapselek ma cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NikaEla

Recommended Posts

[quote name='Poker']Przykro mi , ale nie wpłacam na psy w płatnych DT, natomiast w hotelach tak.[/QUOTE]

Chciałam tylko podpowiedzieć. Sama wpłacałam pieniążki na psiaka, który był chory. W końcu umarł, a do hotelu czy DT nigdy nie trafił, chociaż ktoś się nim opiekował przez ten czas co żył, a nie był to schron...
A co do płatnych DT, to ja szukam dla Szarika od jakiegoś czasu gdzie mogę i nic... nikt nie chce go na DT. O Bezpłatnym to nawet nie myślę, bo takich jak na lekarstwo. a na hotelik nie mamy tyle deklaracji. Hotelik to koszt ponad 500 zł, a DT sa jednak trochę tańsze.

Jeszcze możecie zwrócić się na wątku Boloniarek, one też prowadza DT, może będzie jakiś odzew...

[quote name='Nikaragua']też na płatnych dt nie wspieram[/QUOTE]

Trochę rozumiem, ale tylko podpowiadam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']A czy on na pewno dobrze słyszy ?
Ogólnie to nie jest źle z nim.Całkiem fajny piesio.
Chyba wyślę to zdjęcie, bo widać i pysio i sylwetkę. No i oczy nie są białe jak na niektórych zdjęciach , co może sugerować zaćmę.
Wiek podam ,że powyżej 5 lat, bo kto to wie.
[B] [/B]

[INDENT] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1104/p1020476x.jpg[/IMG] [/INDENT][/QUOTE]
Ja osobiście bym proponowała to zdjęcie,bo wydaje mi się troszeczkę "weselsze"i bardziej wyraźne...ale to tylko moje skromne zdanie.
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9207/p1020472c.jpg[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']on w ogóle wygląda jak diabeł tasmański :evil_lol: napisałam już do groomerów i wysłałam foty żeby ocenili co i za ile można z nim zrobić, już jest coraz cieplej, nie trzeba go golić do skóry, ale przynajmniej nieco uładzić i jakiś kształt głowie nadać :cool3:[/QUOTE]
Też tak uważam.W najbliższych dniach ma być u nas nawet do 12 stopni w plusie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź od groomerki:

[I][FONT=arial]Witam,
Myślę, że można by go na podróbkę sznaucera zrobić. Na pewno coś się wymyśli, bo taktycznie mega razczochraniec z niego :-)
Strzyżenie z kąpielą jako, że jest tymczasowiczem to 50 zł.
Pozdrawiam
Katarzyna[/FONT][/I]

50 zł wyskrobiemy jakoś - z bazarku Nikaragui będzie 60zł, chyba można na razie te pieniądze wykorzystać? Jak nie, to uzbieramy, w każdym razie myślę, że na przyszły tydzień można by go już umawiać, jeśli zdrowie mu już pozwoli.
Barrybede - jakieś preferencje co do dnia?

Link to comment
Share on other sites

Można go ostrzyc na dłużej niż 1 cm.A poza tym z jego wyglądem teraz i ze stanem zdrowia , to będziemy się bujać nie wiadomo jak długo ze znalezieniem DS.
W najbliższych dniach ma byc u nas nawet do 12 st w plusie ,a w maju czasem śnieg pada. Nagie grzywacze i w zimie chodzą na krótkie spacerki, kwestia tylko doboru właściwego ubranka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']zapomnialyscie o zdrowiu. barybede pisala, ze on bardzo marznie na spacerach i od tego tez zachorowal i kaszle. a Wy go strzyc chcecie na 1cm??? wg mnie to mozna dopiero w maju. mamy luty.[/QUOTE]
napisałam, że można umawiać, jeżeli mu zdrowie pozwoli - czyli po podleczeniu obecnej infekcji
nie możemy czekać do maja, bo jego sytuacja jest naprawdę podbramkowa :shake:. Jak napisała Poker, nawet łysole sobie dają radę, a robi się coraz cieplej, nic mu nie będzie, a z lepszym wyglądem i fotami jego szanse na ds na pewno znacznie wzrosną

Link to comment
Share on other sites

JA jestem przeciwna obcinaniu go teraz na krótko. Można ew. trochę przyciąć kudły i wymodelować go. Wy tego nie widzicie, a ja codziennie widzę, jak drży z zimna. Ma ubranko, które z zewnątrz jest ortalionowe , a w środku ma polarek, jest trochę za krótkie o parę cm, ale jemu ciężko dobrać rozmiar gotowych ubranek, bo jest długi i chudy. Sweterki są moim zdaniem do kitu, bo nie chronią przed wiatrem i wodą, a on jest mały, więc szura brzuchem po krzakach i trawie. Teraz będą wiosenne roztopy , więc błota i wody będzie pełno. Poza tym ubranko musi być szybko zakładalne i szybkie do ściągnięcia, bo warczy przy ściąganiu i wycieraniu łap i czasami wieczorem budzi mi tym dziecko.
Czy jest wyleczony na razie nie wiemy, trochę kicha po spacerach, czasami kaszle, do weta pójdzie dopiero w środę.
W przyszłym tygodniu nie dam rady nigdzie jechać z nim, mam zamknięcie miesiąca i pracuję po 10-12 godzin,i w sobotę chyba też.
W najbliższą sobote mogłabym go ew. zawieść ok. 10:00 i odebrać ok. 14:00, bo jadę z dzieckiem na zajęcia.
Dzisiaj przyszła pasta i szczoteczka, było mycie zębów, Kapsel nie był za bardzo szczęśliwy :-)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zrozumiałam , to fryzjer jest planowany na przyszły tydzień, więc moze chłopak się podkuruje i będzie już cieplej i bardziej sucho. Kubraczek na ciepłym polarku z ortalionu na te pogodę jest lepszy niż sweterek, bo wiatr nie przewiewa. Chociaż łysa Zunia chodziła w mróz właśnie w grubym swetrze.
Może chodzić z nim tylko na krótkie spacery. I moze faktycznie nie skracać mu za bardzo kudełków tylko wymodelować. Ale trzeba coś z nim zrobić , bo w takim stanie jak teraz ma zrobione zdjęcia, to nie wygląda zachęcająco.Chyba ,że trafi na konesera.:eviltong:
Trzeba go ogłaszać , bo wiadomo że z DSami nie jest łatwo.
Padło pytanie jak długo moze zostać w obecnym DT?
Wpłaciłam 93 zł na konto Barrybede.Proszę o potwierdzenie na bazarku jak dojdą.

Link to comment
Share on other sites

Kapsel miał być u mnie przez trzy miesiące , do końca grudnia, ale pomimo że jest nam teraz cięzko, na razie go nie wywalę z domu.
Ale zależy mi żeby jak najszybciej znalazł dom, bo relacje mojego syna z Kapslem są nienajlepsze. Poza tym ostatnio finansowo też jest gorzej, a że mój TŻ pracuje na kontrakcie, to niczego nie możemy być pewni.
Poker, a ta pani z Wrocławia co szuka psa nie chciałaby Kapsla? Jest trochę starszy niż 5 lat, ale ile ma to trudno stwierdzić. A wnuka, jeżeli za często tam nie bywa, to powinien przynajmniej tolerować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...