Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Witaj Akrum:-)

A ja nie mam tymczasow ale pomagam tym, ktorzy maja;-) I na dogo i poza, no robie co moge, od lat kibicuje tym, ktorzy sie tym zamuja, w nieustajacym szacunku pozostajac dla ich pracy i serca, ciesze sie, ze tyle nas tu jest takich po prostu fajnych kobitek, jakis czas temu mialam taki moment zalamania na dogo, wokol rosly jak grzyby po deszczu platne tymczasy i idealy zaczely mi siadac;-)
Ale weszlam zupelnie przypadkowo na watek Baloniarek i mocno sie zdziwilam, lubie tu wpadac, tu jest tak....CIEPLO:-)
I ciesze sie, ze tyle jest Was tutaj - bezplatnych tymczasow, dla mnie jeden pieron czy z darami czy bez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']ja też mam jednego tymczasa i tak sobie myślę żeby każdy człowiek wziął choc jednego tymczasa to już ile by było[/QUOTE]
Myślę (wiem ) że na mojego tymczasa przyjdzie jeszcze czas, na razie moja sunia trójłapka jest u mnie dopiero 3 tydzień [url]http://www.dogomania.pl/threads/218493-Tr%C3%B3j%C5%82apki-z-Pi%C5%82y-i-J%C4%99drzejewa-[/url] więc muszę Nią się zająć, bo nadal jest wystrachana i płochliwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']
Ale miło mi się zawsze tu zagląda, nie ma kłótni, nie ma sporów.
Jestem skromnym BDT, bo przeważnie miałam u siebie głównie po jednym tymczasie, choć zdarzały się sytuacje, że tymczasów w jednym momencie było 4-5 (kocio-psich).[/QUOTE]

Witamy Kochana :loveu:
Nie zgadzam się z Tobą - nie jesteś skromnym DT :loveu: jesteś super DT :loveu:

Co do Hoteli - to ja uważam, że muszą istnieć. Ale w granicach rozsądku. Moim ulubionym hotelem do którego często jezdżę jest Hotel u Astaroth koło W-wy. Tej opieki, atmosfery i poświęcenia dla psów nie można opisać w 2 zdaniach... i pomimo tego, że to hotel - to jest tam poświęcenie. Tym bardziej, że Astaroth bierze również do siebie darmozjady :evil_lol: To taki mały offtopic ;)

Link to comment
Share on other sites

znalezione na allegro
[url]http://allegro.pl/dorosle-pieski-oddam-i2124724103.html[/url]
treść:
"Polecam na mej aukcji dorosłe pieski ;-,labrador- sunia czekoladowa ,syberian huski sunia, sunia berneński pies pasterski z rodowodem , jedną sunię goldenkę z rodowodem,chow how sunię z rodowodem i dwa szczeniaki czarne podpalane Spaniela Angielskiego T 608 300 515.Oddaję z powodu przeprowadzania się i braku miejsca dla tylu sztuk.TEL 6 0 8 3 0 0 5 1 5 NIE ODPOWIADAM NA MAILE Pozdrawiam."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']znalezione na allegro
[url]http://allegro.pl/dorosle-pieski-oddam-i2124724103.html[/url]
treść:
"Polecam na mej aukcji dorosłe pieski ;-,labrador- sunia czekoladowa ,syberian huski sunia, sunia berneński pies pasterski z rodowodem , jedną sunię goldenkę z rodowodem,chow how sunię z rodowodem i dwa szczeniaki czarne podpalane Spaniela Angielskiego T 608 300 515.Oddaję z powodu przeprowadzania się i braku miejsca dla tylu sztuk.TEL 6 0 8 3 0 0 5 1 5 NIE ODPOWIADAM NA MAILE Pozdrawiam."[/QUOTE]

wyraźnie likwidują pseudo

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam dla mojej tymczasowiczki Ninki wydarzenie na FB - [URL]http://www.facebook.com/events/182558061847399/[/URL] pierwszy raz w życiu, więc z góry przepraszam.. ale tez prosze o udostepniania.
Są już we dwie u mnie 4 mce, o Verą (malamutka) pytają, Ninki nikt nie chce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Czy może któraś ciocia wie, która ciotka jest bardziej od których ras? Bo spaniele, już mają małe "zarezerwowane"[/QUOTE]
A na wątki ras zaglądałyście? Zawsze ktoś tam się w końcu znajdzie, kto pokieruje dalej.

Necia, masz zaproszenie na FB (żebyś nie marudziła;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']
Twoje zdjęcia Igiełko też gdzieś widziałam - no może jestes w grupie 2, ale obstawiam "maluchy" nr 1 :diabloti:[/QUOTE]

moje foty niemożliwe :) normalnie zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :evil_lol:

[quote name='[email protected]']ja obstawiam 3grupę[/QUOTE]

Agatko dobry wybór :) na grupę 3 czuję się a to też ważne

[quote name='mmd']Obraziła się o "maluchy" i sobie poszła ;)[/QUOTE]

no co Ty nie obraziłam się- przyszłam by za uszy wyciągnąć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A na wątki ras zaglądałyście? Zawsze ktoś tam się w końcu znajdzie, kto pokieruje dalej.

Necia, masz zaproszenie na FB (żebyś nie marudziła;))[/QUOTE]

dodałam :diabloti: i nigdy w życiu nie pomyślałabym, ze nick to twoje inicjały, bo 70% ludzi na dogo ma imiona swoich pupili ;)


[quote name='Macia']Ale wiadomo, że są do oddania, czy znowu "pies za darmo plus wyprawka 300 zł"? Bo jeśli do oddania to z 2, 3 byśmy na pewno przyjęły, tylko transport...
sylwija zrobione[/QUOTE]

do oddania, chyba, ale lepiej zadzwonić. do łodzi niedaleko... w sumie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Czy może któraś ciocia wie, która ciotka jest bardziej od których ras? Bo spaniele, już mają małe "zarezerwowane"[/QUOTE]

Labradory - izatemka i Ryniu (labradory.info)
Berneńczyk - ElzaMilicz (Fundacja Pasterze)
Golden - Jerzy Kora (Fundacja Warta Goldena)

Huski i chow chow niestety nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Z haszczakiem można przez Nutusię, ona miała jakiś malamuci czy jakiś kontakt - dobry.
A to Łódź? To jakby co, jestem na miejscu, może się przydam.

Patrzecie, jak ta Igiełka się wije - na 3 grupę się czuje :evil_lol: Pisz tu jak na spowiedzi i koniec, wszystkie się przyznały :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']
Patrzecie, jak ta Igiełka się wije - na 3 grupę się czuje :evil_lol: Pisz tu jak na spowiedzi i koniec, wszystkie się przyznały :mad:[/QUOTE]

ze strachu cała się trzęse i tchu nie mogę złapać :evil_lol: obiecaj że bić nie będziesz to przyznać się mi zostanie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']mmd to są Wartkowice. Podobno facet miły więc może uda się dogadać.[/QUOTE]
To mi nic nie mówi. Ja importowana Łodzianka ;)

[quote name='Igiełka']ze strachu cała się trzęse i tchu nie mogę złapać :evil_lol: obiecaj że bić nie będziesz to przyznać się mi zostanie :eviltong:[/QUOTE]
Przyznawaj się, bo mnie skręci z ciekawości :)
Nie biję grzecznych dzieci - niegrzecznych zresztą też :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']na facebook'u znajdźcie Fundacja Chow Chow i napiszcie do nich :)

ja wczoraj zgłosiłam im sunie mix. chow chow, która jest w schronisku, w Radomiu - bardzo fajna osoba prowadzi profil Fundacji, powstawiała sunię gdzie się dało i czegoś jej szukają :)[/QUOTE]

dasz link? bom nie mogę odnaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Jeju - zabijcie mnie, ale zapomniałam zamówić :shake: możesz wrzucić tutaj link do tej stronki, gdzie mogłabym zamówić?[/QUOTE]

[url]http://www.suchenoce.pl/bezplatne-probki_90.html[/url]

[quote name='Roszpunka']To na razie jest nas dwie w klasie "młodzież starsza";)[/QUOTE]

Też się wpisuję do 3 grupy, na kilka lat... ;)

[quote name='Igiełka']Baloniarki osobiście jestem jak najbardziej za zorganizowaniem zlotu :lol: super będzie Was poznać i spędzić mile czas[/QUOTE]

I mnie się pomysł podoba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...