Jump to content
Dogomania

*** podlaska S K A R P E T A na pilne wydatki **** ZAPRASZAMY ****


kaszanka

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaszanka będziesz oprócz pobicia dziewczyn miała kolejną sprawę na policji-za przywłaszczenie cudzej kasy, lepiej się zastanów i oddaj te pieniądze...

A swoją drogą kaszanka po tej akcji z pobiciem jest bardzo aktywna na forum...oprócz tego wątku, który wyraźnie omija.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']
Czyli ostatecznie w skarpecie jest 766,-
Zgłoszone psiaki:
Nero - potrzebuje na utrzymanie, badania i specjalistyczną karmę, dt u zachary
Łezka - leczenie nużycy, podlaska sunia pod opieką fundacji Emir
Konik - na hotel, o utrzymanie psiaka walczy samotna dreag
Saba - na transport do dt i utrzymanie, trafiła na łańcuch musimy ją zabrać
Trusia - na utrzymanie i sterylkę, być może aborcyjną
Miki - na hotel, utrzymywany samodzielnie od roku przez asika5

Moja propozycja podziału to dla Nero, Konika, Saby, Trusi i Mikiego po 125,-, dla Łezki, że jest w najgorszym stanie 141,-. Dodatkowo Miki dostanie te moje marne 36,- jako mój wyraz podziwu dla walki asika5.
[/QUOTE]

Nero, Saba i Trusia - wpłata na konto TOZ Oddział w Białymstoku, konto dostępne na stronie
Łezka - wpłata na konto fundacji Emir, podane na wątku.
Konik - konto zna kaszanka
Miki - wpłata na konto asika5, nie wiem czy kaszanka je masz, ale jakby co to asika5 wyślij na email podany w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za spam, ale błagam o pomoc, potworna ofiara pseudo, suczka Cane Corso, straszny widok!

[IMG]http://srvimg17.tablica.pl/images_tablicapl/7254179_1_644x461_cane-corso-oddam-za-darmo-7-letnia-suke-gostyn.jpg?rev=1[/IMG]

Wątek: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/228682[/url]

Link to comment
Share on other sites

Miałam nadzieję, że pieniądze są już na koncie Konika, ale nie są. Dlaczego??? Jaki jest powód, żeby nie porozdawać uzbieranej sumy? Przecież płaciliśmy po to, by miały z nich korzyść psy...

[SIZE=2][quote name='dreag'] (...) Co do dotychczas nazbieranych funduszy, sprawa wygląda następująco:[/SIZE][INDENT][SIZE=2][U][I][B]Skarpeta Nagłego Przypadku:[/B][/I][/U]
[I][U]wpłaty stałe od stycznia:[/U][/I]
jaanna019 - 20 zł
yup - 20 zł
[I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I]
Asia spoza dogo - 150 zł
Jola spoza dogo - 30 zł
dreag - 50 zł
magda 7k - 50 zł
anecik60 - 50 zł
[COLOR=blue][B]Razem za styczeń: 370 zł[/B][/COLOR]

[/SIZE][COLOR=#0000ff][SIZE=2][B][B][COLOR=#800080]Skarpeta - wpłaty w lutym:[/COLOR][/B][/B]
[COLOR=black]jaanna019 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]dreag - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]anecik60 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]majreg - 30 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]yup - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]dogomaniaczka - 50 zł[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Razem za luty: 160 zł[/B][/COLOR]

[COLOR=#0000ff][B][B][COLOR=#800080]Skarpeta - wpłaty w marcu:[/COLOR][/B][/B][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#800080][COLOR=black]dreag - 20 zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=black]anecik60 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=black]piove - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]yup - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]jaanna019 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]Anna&137 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Razem za marzec: 110 zł[/B][/COLOR]

[/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B][B][COLOR=#800080]Skarpeta - wpłaty w kwietniu:[/COLOR][/B][/B][/COLOR]
[/COLOR][COLOR=#000000]jaanna019 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]dreag - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]Anna&137 - 15 zł[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Razem za kwiecień : 55 zł[/B][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B][B][COLOR=#800080]Skarpeta - wpłaty w maju:[/COLOR][/B][/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=black]kaszanka - 50 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=black]dreag - 20 zł[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Razem za maj : 70 zł[/B][/COLOR]


[COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B][B][COLOR=#800080]Skarpeta - wpłaty w czerwcu:[/COLOR][/B][/B][/COLOR][/COLOR]
[/SIZE][SIZE=2][COLOR=#800080][COLOR=black]kaszanka - 30 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=black]dreag - 20 zł[/COLOR][/COLOR]
[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Razem za czerwiec : 50 zł[/B][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B][B][COLOR=#800080]Skarpeta - wpłaty w lipcu:[/COLOR][/B][/B][/COLOR][/COLOR]
[/SIZE][COLOR=#800080][COLOR=#800080][SIZE=2][COLOR=black]jaanna019 - 40 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=black]dreag - 20 zł[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000]Anna&137 - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Razem za lipiec : 70 zł[/B][/COLOR]

Wpłaty do końca lipca - 885 zł

[COLOR=red][B]Wydatki ze Skarpety:[/B][/COLOR]
[COLOR=black]- 150 zł - przelane na hotel dla Gareta w marcu ze względu na brak funduszy[/COLOR]
[COLOR=black]- 200 zł zapłata za sterylizację Łajki (rach. upr.) - 17.08.2011r[B].[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkorange]SALDO na dzień 18.08.2011: [COLOR=red]535zł[/COLOR] - przelane na konto kaszanki o godz. 19.28:)[/COLOR][/B]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/INDENT]
[SIZE=2](...)[/SIZE][/QUOTE][SIZE=2]

[/SIZE][SIZE=1][SIZE=2][quote name='kaszanka'][COLOR=purple]ROZLICZENIE [/COLOR]
kwota wyjściowa [B][U]535 zł[/U][/B]

[B][U][COLOR=purple]sierpień_2011 - uzbierano 70 zł.[/COLOR][/U][/B]
- kasia-goldap 10 zł.
- psi - 30 zł.
- dreag - 20 zł.
- kasia-goldap 10 zł.
[COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 605 zł.[/B][/U] [/COLOR]

[B][U][COLOR=purple]wrzesień_2011 - uzbierano 40 zł.[/COLOR][/U][/B]
- dreag - 20 zł.
- Ania137 - 10 zł.
- kasia-goldap 10 zł.
[COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 645 zł.[/B][/U] [/COLOR]

[B][U][COLOR=purple]październik_2011 - uzbierano 107 zł.[/COLOR][/U][/B]
- dreag - 20 zł.
- eliza 71 - 50 zł.
- dreag - 27 zł. ( z bazarku)
- eliza 71 - 10 zł.
[COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 752 zł.[/B][/U] [/COLOR]

[B][U][COLOR=purple]listopad_2011 - uzbierano 30 zł.[/COLOR][/U][/B]
- kaszanka 30 zł.
[COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY - 782 zł.[/B][/U] [/COLOR]


[COLOR=#8b0000][B][U][COLOR=purple]grudzień_2011 - uzbierano 40zł.[/COLOR][/U][/B]
[COLOR=black]- dreag 40zł. (listopad i grudzień)[/COLOR]
[COLOR=darkred][U][B]stan SKARPETY z końcem 2011roku- 822 zł.[/B][/U] [/COLOR]

[COLOR=#8b0000][B][U][COLOR=purple]styczeń_2012 - uzbierano 10 zł.(dzięki niezawodnej Kasi )[/COLOR][/U][/B]

[COLOR=black]- kasia_gołdap [/COLOR][COLOR=black]- 10zł.[/COLOR]
[U][B]
stan SKARPETY 2012r.- 832 zł.[/B][/U] [/COLOR]
[COLOR=#8b0000][B][U][COLOR=purple]luty_2012 - uzbierano ....[/COLOR][/U][/B]

[COLOR=black]- [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE]
[/SIZE]
[/SIZE]

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Oczywiście, że mogą. Adres do kaszanki jest w pierwszym poście.[/QUOTE]

no tak tylko czy kaszanka raczy oddać im pieniądze? i czy w ogóle ja ma na koncie? bo może nie oddaje bo już dawno przehulała je sobie.

kaszanko żadną tajemnicą jest to, że czytasz dogo z wypiekami na twarzy. i aż kotłujesz się, ze odpisać nie możesz jak to wszyscy są źli a ty jedna biedna, pokrzywdzona.

[B]Oddaj pieniądze psom ! [/B]nazywasz się miłośniczką zwierząt, twierdzisz, że chcesz im pomagać. [B]czy okradanie psów to pomoc ?[/B] jakim prawem przetrzymujesz pieniądze,które nie należą do ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

Czy kaszanka już oddała kasę psom?
Leo-kaukaz co siedzi w hotelu w Sochoniach też ma nieciekawą sytuację z kasa była zbierana ale nie wpłacana na konto hotelu tylko.... tak nie powinno być,że ludzie przywłaszczają sobie psiaków pieniądze :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Czy kaszanka już oddała kasę psom?
Leo-kaukaz co siedzi w hotelu w Sochoniach też ma nieciekawą sytuację z kasa była zbierana ale nie wpłacana na konto hotelu tylko.... tak nie powinno być,że ludzie przywłaszczają sobie psiaków pieniądze :angryy:[/QUOTE]
No własnie tak się zastanawiałm co u Leo... Tam też ktoś sobie zagarnął kasę?? Kto??? Co to się dzieje....:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Tak czułam, że ta dogomaniaczka coś kombinuje z Leo.

Edit: Dostałam wiadomość od kaszanki na fb świadcząca o tym, że nie zamierza zwrócić pieniędzy. Ponieważ dotyczy to ogółu to postanowiłam udostępnić ogółowi:
"
regulamin skarpetki był jasny - akcje awaryjne - a nie zachcianki prezesówki tozu [IMG]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/IMG]

Masz Anka wygórowane ambicje i zero przedsiębiorczości w sobie. Wasze akcje są nieprzemyślane a dziaąłnia tylko i wyłącznie ambicjonalne, a toz to nawet nie jest instytucja rządowa....

Jesteś znerwicowaną i obrażona na cały swiat osobą i twoja ogromna miłość do zwierząt bierze się z braku tolerancji i miłości do ludzi.... ale to zrozumiałe w twojej sytuacji życiowej.

Ty masz moje 30 zł, ale pozwalam Ci je zatrzymać na co tylko chcesz, tak samo jak 100 od starszej kobietki za Kulkę. żebym chciała cię "oczernić" na forum mogłabym to wyjawić, ale nie jestem zawistną osobą.

Pomimo wszystko pozdrawiam bo ja tak potrafię i życzę ci z całego serca abyś nie skończyła na ogródkach działkowych - jak to kiedyś pisałaś a jako szcześliwa babcia."

Edited by jaanna019
Link to comment
Share on other sites

Niech każda osoba, która wpłaciła pieniędze skontaktuje się osobiście z kaszanką i zażąda zwrotu pieniędzy. Chyba ma takie prawo?
Jeśli z tego nic nie wyjdzie, trzeba sprawę skierować na policję.
Chyba innego wyjścia nie ma jak podjąć radykalne środki.
Boże, to się w głowie wszystko nie mieści.

Kaszanka, to nie są przecież Twoje pieniądze, jak tak możesz postępować?
Pomyśl o psach. Dumę i żale trzeba schować w kieszeń.
Chcesz mieć jeszcze więcej nieprzyjemności z policją?

Link to comment
Share on other sites

kaszanko w takim razie proszę o zwrot moich 30 zł nie dawałam ich Tobie tylko na potrzebę psów ale skoro tak się sytuacja przedstawia proszę o zwrot pieniędzy konto powinnaś mieć jeśli nie to napisz do mnie na FB to Ci podam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...