Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. a moze przez Chate Leona znajdzie dom jak go wrzuca u siebie na fb ze juz gotowy do adopcji
  2. super wiadomosci z Korniczkowego domh :) fajnie ze imie zostaje :)
  3. sama slodycz :) to i telefonki dzwonia:)
  4. fajnie by bylo zobaczyc Szronika :)
  5. przesliczna Dziewczynka czy potrzebny jakis grosik dla niej ?jak tak to poprosze konto
  6. moze na razie go nie lapac niech sie przywiaze do miejsca :(
  7. Wyróżniłam olx dla Argusia i zmieniłam na Katowice. Nie wiem dlaczego nikt nie dzwoni to taki śliczny psiak :(
  8. Czy konto dla Teosia to samo? Wrzucę znowu grosik do skarbonki Chlopaka.
  9. ojejku zeby tylko sie nie przestraszyl u nie uciekl:( dopiero dotarlam na watek a tu takie info :( trzymam kciuki wierze ze sie uda
  10. odwiedzam Argusia ... trzeba pomyśleć o nowy tekście do ogłoszeń bo mimo pobrań telefonów i obserwacji cisza :( ogłaszać go jako starszego psiaka czy jak? jak jego forma?
  11. suuuuperrr :) doczekał się Korniczek :) trzymam kciuki za przeprowadzkę :)
  12. przelałam spóźniony grosik miałam problemy z netem na urlopie... trzymam kciuki za ogłoszenia :)
  13. tez przybywam z zaproszenia poprosze konto malenki grosik przesle
  14. trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń :)
  15. Przybywam z zaproszenia :) na razie kibicować, śliczny Chłopak :)
  16. Z Chatą Leona na pewno będzie łatwiej o domek dla Teosia :) też trzymam kciuki za Chłopaka :) na pewno będzie dobrze :) na początku września znowu coś wpłacę
  17. może SoDog https://www.facebook.com/pg/SoDog0000/reviews/?ref=page_internal i taki https://pl-pl.facebook.com/pg/umaszera/about/?ref=page_internal Pani Maja od Północniaków takie mi podrzuciła ale mówi że takie jej tez polecono jak szukała pomocy w podobnej sprawie
×
×
  • Create New...