-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
Tianku replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
ciekawe co tam porabiasz -
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=761794410690910&id=531569973713356&ref=bookmarks Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie. Nagle zza krzaka wyszedł Diabeł: - Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan. - Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu. - I co z tego - prychnął Diabeł- nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY. Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział: - Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce. - To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł. Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA. - Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi. - Dobrze - odparł dobry pies. - Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat. - Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie? - Właśnie o to chodzi. - Jak to? - zdumiał się pies. - Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Cię znów. I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM. Odchodząc zostawia ból i pustkę, ale także nadzieję na to, że znowu go spotkamy...
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Co nowego u Foksia Wielokropka? :) -
Trzymam kciuki za Zulcię oby się okazało że to nic groźnego
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
hi hi ale fajowy:) -
jak można zabrać psa i zaraz z powrotem oddać do schroniska
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
a ja poproszę konto :) -
Kochani nie wolno tracić nadziei!! Czy ktoś tu z obecnych pamięta wątek Dropsa uciekł po przyjeździe do dt 26 lutego w Gliwicach i odnalazł się w Katowicach 30 kwietnia! prztrwałwał w centrum Katowic przy ogromnych mrozach jakie wtedy były dlatego nie można na chwilę nawet tracić nadziei ... i Lika na pewno się odnajdzie
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
ale cudeńko :) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
Tianku replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oczywista oczywistość -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Szczesliwej podrozy Foksiku:) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
kiedy foksiu wyjezdza z Radys? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
najpopularniejszy portal do ogłoszeń to olx i ładne zdjęcia to podstawa