Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=761794410690910&id=531569973713356&ref=bookmarks Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie. Nagle zza krzaka wyszedł Diabeł: - Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan. - Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu. - I co z tego - prychnął Diabeł- nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY. Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział: - Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce. - To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł. Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA. - Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi. - Dobrze - odparł dobry pies. - Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat. - Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie? - Właśnie o to chodzi. - Jak to? - zdumiał się pies. - Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Cię znów. I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM. Odchodząc zostawia ból i pustkę, ale także nadzieję na to, że znowu go spotkamy...
  2. fajnie się czyta te przygody Reksia pychol sam się śmieje jak sobie wyobrażam te sytuacje
  3. Co nowego u Foksia Wielokropka? :)
  4. ale wiesci kciukam z calych sil :) czy jest juz ktos na wizyte? chyba ciocia Yolanovi jest z Katowic moze by sie zgodzila zrobic wizyte
  5. jedno i drugie jest skuteczne psiolubni patrzą na plakaty inni niekoniecznie.... na ulotkę chcąc nie chcąc człowiek rzuca okiem a w koszu lądują przeważnie oferty kredytów itp ale inne niekoniecznie tylko kto poroznosi ulotki :(
  6. Trzymam kciuki za Zulcię oby się okazało że to nic groźnego
  7. jak można zabrać psa i zaraz z powrotem oddać do schroniska
  8. Kochani nie wolno tracić nadziei!! Czy ktoś tu z obecnych pamięta wątek Dropsa uciekł po przyjeździe do dt 26 lutego w Gliwicach i odnalazł się w Katowicach 30 kwietnia! prztrwałwał w centrum Katowic przy ogromnych mrozach jakie wtedy były dlatego nie można na chwilę nawet tracić nadziei ... i Lika na pewno się odnajdzie
  9. Szczesliwej podrozy Foksiku:)
  10. kiedy foksiu wyjezdza z Radys?
  11. mdk czy za dlug Korniczka zalozylas ze tak powiem z wlasnej kasy? moze napisz w tytule ze dlug pozostal... sama cos dorzuce znowu ale dopiero pod koniec miesiaca
  12. najpopularniejszy portal do ogłoszeń to olx i ładne zdjęcia to podstawa
  13. Mari się nie pojawia czy ktoś wie czy u niej wszystko ok? :(
×
×
  • Create New...