to prawda biedny Szronik:( ale moze to lepiej takie mocne zwiazki chyba nie sa dobre jakby jeszcze kilka lat ze soba zyli to jakby jednemu sie cos stalo to drugi pewnie tez by umarl z tesknoty :( oby sie Szronik szybko pozbieral
i trzymam kciuki za aklimatyzacje Kajtusia:)
mnie zastanawia takie cos, moze ktos mnie oswieci w tym temacie, jak to jest przez gminy placone za psy ktore trafaja do schroniska? czy to stawka dzienna jak w hoteliku czy jednorazowo za wylapanie psa i przekazanie do schroniska?
Pani Beata Głowacka prosiła owczarkarzy o domy szukali itnwensywnie ale czas.... :( którego psiaki nie dostały
Brutus miał być zabrany przez fundację Pan i Pani Pies tak mi odpisali i na fb tez potwierdzili :(
czekamy :(
poczekajmy na info na fb nic nie zdziałamy ... nie wiemy czy to potwierdzone info... pod kilkoma psiakami były deklaracje pomocy ... ale nie wiadomo czy to doszło do skutku...
na fb jest straszny chaos :( Oleno może zadzwoń do osoby która to koordynuje bo się pogubimy :( a tam na fb nie odpowiadają na pytania pod kilkoma psami są zapytania ale nie wiadomo czy są bezpieczne czy nie :(
z tego wydarzenia na fb to ja nic nie wiem :(
na fb jest wpis Agnieszki Kowalskiej z Pan i Pani Pies że zabierają Brutusa do hoteliku. czyli to już raczej pewne.
od owczarków nikt się nie odezwał :(
jest jeszcze jakaś wstępna deklaracja pod zdjęciem Boltona,
Psia chata to hotelik Papryki z dogo tam gdzie Krabik tak? Oleno to może poproś Magdalenę Madany bo widzę że Psia Chata udostępnia jej posty na fb może maja miejsce w hoteliku
https://www.facebook.com/Hotel-Dla-Psów-PSIA-Chata-366970286783917/
nie wiadomo kto jest kim w sensie na dogo i na fb :)