Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch psiaków :) a w nim różności.... ciuszki, kosmetyki, elektroniczna ramka na zdjęcia zaglądajcie :)
  2. odwiedzam Argusia jutro postaram się odnowić ogłoszenia wyróżnię tez olx
  3. W oczekiwaniu na wieści z domu Kseni zapraszam na bazarek na spłatę długu
  4. to prawda biedny Szronik:( ale moze to lepiej takie mocne zwiazki chyba nie sa dobre jakby jeszcze kilka lat ze soba zyli to jakby jednemu sie cos stalo to drugi pewnie tez by umarl z tesknoty :( oby sie Szronik szybko pozbieral i trzymam kciuki za aklimatyzacje Kajtusia:)
  5. mnie zastanawia takie cos, moze ktos mnie oswieci w tym temacie, jak to jest przez gminy placone za psy ktore trafaja do schroniska? czy to stawka dzienna jak w hoteliku czy jednorazowo za wylapanie psa i przekazanie do schroniska?
  6. Pani Beata Głowacka prosiła owczarkarzy o domy szukali itnwensywnie ale czas.... :( którego psiaki nie dostały Brutus miał być zabrany przez fundację Pan i Pani Pies tak mi odpisali i na fb tez potwierdzili :( czekamy :(
  7. a z syzyfem to pewne? bo może myślą na fb że dla nas zarezerwowany?
  8. poczekajmy na info na fb nic nie zdziałamy ... nie wiemy czy to potwierdzone info... pod kilkoma psiakami były deklaracje pomocy ... ale nie wiadomo czy to doszło do skutku...
  9. to o to schronisko chodzi? na fb jest https://www.facebook.com/schroniskogrudziadz/
  10. ale jak mogą już wydawać psy jak umowa nie była przedwczoraj podpisana jeszcze? kto będzie płacił za kilka dni cos mi tu nie gra
  11. owczarkarze udostępniają na fb szukają :( :(
  12. na fb jest straszny chaos :( Oleno może zadzwoń do osoby która to koordynuje bo się pogubimy :( a tam na fb nie odpowiadają na pytania pod kilkoma psami są zapytania ale nie wiadomo czy są bezpieczne czy nie :(
  13. a hotelik u Dexterki ktoś zna? był tam chyba jakiś piesek z dogo ale nie mogę sobie przypomnieć jaki :(
  14. z tego wydarzenia na fb to ja nic nie wiem :( na fb jest wpis Agnieszki Kowalskiej z Pan i Pani Pies że zabierają Brutusa do hoteliku. czyli to już raczej pewne. od owczarków nikt się nie odezwał :( jest jeszcze jakaś wstępna deklaracja pod zdjęciem Boltona,
  15. ej co to za pesymistyczne wizje :) oby po prostu im cos wypadlo...
  16. Psia chata to hotelik Papryki z dogo tam gdzie Krabik tak? Oleno to może poproś Magdalenę Madany bo widzę że Psia Chata udostępnia jej posty na fb może maja miejsce w hoteliku https://www.facebook.com/Hotel-Dla-Psów-PSIA-Chata-366970286783917/ nie wiadomo kto jest kim w sensie na dogo i na fb :)
  17. dziewczyny a Anecik mogłybyście zapytać? Kajtus i Szronik mają szansę na domek może by się zgodziła?
  18. Fundacja Pan i pani pies odpisała że właśnie pomagają Brutusowi :) :)
×
×
  • Create New...