chyba odpada cytat z ich strony:
Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednich warunków dla suczek z cieczką i psów agresywnych wobec ludzi, więc z przykrością muszę odmawiać tym, którzy borykają się z tym problemem.
zabiegana jestem i jeszcze nie przelałam moich zdeklarowanych pieniążków a tu się domek szykuje :) wspaniale piękny Irysek :) trzymam kciuki za wizytę :)
P.S. to wstrzymam się z wpłatą do czasu wieści a jak będą ok to pieniążki dla Iryska przekażę dla Teo