Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Sara wrzuć link do wydarzenia na fb
  2. Ciekawe czy Pani się odezwie Isia chyba by się sprawdziła w domku z dzieciakami :)
  3. Są jakieś wpłaty dla Argo? żeby Chłopak nie popadł w długi :(
  4. zaległa fotka z września :) jakby ktoś jeszcze odwiedzał wątek Kseniulki :)
  5. 10 zł stałej dla psiaka którego zdecydujesz się zabrać macie rację że psy z Radys jakoś nie mają na dogo przebicia :( sama dopiero od niedawna na fb podglądam stronę psów z Radys ale z drugiej strony tyle tego psiego nieszczęścia wszędzie :(
  6. ale sympatyczna ta Isia :)
  7. a gdzie Chłopak ewentualnie miałby jechać?
  8. fajnie by było jakby to była taka "nasza" dogomaniacka klatka ... o ile to możliwe żeby w takich sytuacjach jak ta się przydawała... deklaruję 20 zł
  9. udostępniam i trzymam kciuki za odzew :) piękny Teo
  10. Melduje sie u Isi :) przelicze finanse .... Sliczna z niej Dziewczynka :)
  11. ojej super ze Sunia juz poza schronem:)
  12. Loluś i z co drugim ząbkiem jest cudowny :) buziaczki przesyłam
  13. mnie rozczulaja te małe łapeczki takie poduszeczki słodziutkie do zacałowania:)
  14. ja tam podczytuje jak kazdy watek Zamojszczakow:) nie zawsze niestety moge wesprzec groszem:(
×
×
  • Create New...