Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. a czy "dom" Kasi dołoży jakąś kasę na utrzymanie lub przynajmniej zwrot za transport?
  2. proporcje pewnie tez ale na tych zdjeciach jak siedzi to duze waleczki widac wiec pewnie jedno i drugie
  3. Astra jest po prostu za gruba a zaden gruby psiak nie wyglada ladnie... + ludzie chyba sie troszke obawiaja otylych psow ze sobie noe poradza z dieta Astra ma bardzo ladny pysk i umaszczenie wiec nie mowcie ze jest brzydka tylko jak ja odchudzic :( Murka mowila ze ona nie specjalnie lubi sie ruszac moze z jakas specjalistyczna karma by sprobowal ja uwielbiam takie mixy collie:)
  4. zeby sie. nie skonczylo jak z Ksenia dostala latke psa mordercy i za kare wyladowala na 7 lat w hoteliku ....a to ze w dt bylo kilka psow w tym suk w malym mieszkaniu i byly spiecia to juz inna bajka ale jak mozna wpasc w panike i kazac zabierac psa natychmiast to nie rozumiem... to ten rok z nia nic dla nich nie znaczyl:( a moze caly czas sie jej troche bali ... Kasia zacisnela szczeke i po psie chyba to nie byla scena jak z horroru ze frajde jej sprawialo rozrywanie psa na kawaleczki poorosze konto na razie jednorazowo cos wplace
  5. a do kogo jest ten telefon w ogłoszeniach Argo? Marinko Twój?
  6. i co z Forestem? Czy Murka go przyjmie pod koniec czerwca bo nie jestem na bieżąco...
  7. wykupiłam na olx maxi pakiet promowania bo miałam promocję
  8. Cudowny Jędruś
  9. nie mam czasu wszystkiego doczytać na razie wstrzymuję moja deklarację nie wiem jeszcze komu przekaże... a za czerwiec wysłaną proszę przekazać jako jednorazową dla Kodiego
  10. dziękujemy za wieści o Tince urocza Panienka jak zawsze
  11. oczywiscie ze nigdzie nie piszemy na wlasna reke
  12. chodzi mi prywatna konwersacje na fb watek chyba i tak juz byl zamkniety
  13. no wlasnie ktos go tam umiescil i to ktos ktoa ma wtyki w tym schronisku ze przyjelo psa nie ich "terytorium" zapytaj Oleno na fb niech teraz ta osoba porozmawia z dyrekcja schroniska
  14. Nikt Argusia nie odwiedza :( odnowię w weekend ogłoszenia
  15. jednorazowo na razie 10 zł dla Kodiego bo mam sporo wydatków teraz :( Olenko prześlę razem z wpłatą dla Torresa pod koniec tygodnia dobrze
  16. już dawno nie było zdjęć Tinki prosiiimyyy
  17. mam dla Argo pieniążki z bazarku który był na dług Kseni ( już spłacony) Murko prosze daj mi dane do wpłaty będzie na potrzeby Argo 93 zł może coś potrzebuje? jakieś suplementy czy coś innego? a jak nie to do opłaty hotelikowej
  18. ja jakoś nigdy nie potrafię od razu skopiować z linkiem nie wiem jak inni to robią ... :( najpierw skopiowałam banerek potem dwa razy na niego klikasz jak wkleisz i masz okienko i tam wklejasz adres URL z wątku
×
×
  • Create New...