-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Astra jest po prostu za gruba a zaden gruby psiak nie wyglada ladnie... + ludzie chyba sie troszke obawiaja otylych psow ze sobie noe poradza z dieta Astra ma bardzo ladny pysk i umaszczenie wiec nie mowcie ze jest brzydka tylko jak ja odchudzic :( Murka mowila ze ona nie specjalnie lubi sie ruszac moze z jakas specjalistyczna karma by sprobowal ja uwielbiam takie mixy collie:)
-
zeby sie. nie skonczylo jak z Ksenia dostala latke psa mordercy i za kare wyladowala na 7 lat w hoteliku ....a to ze w dt bylo kilka psow w tym suk w malym mieszkaniu i byly spiecia to juz inna bajka ale jak mozna wpasc w panike i kazac zabierac psa natychmiast to nie rozumiem... to ten rok z nia nic dla nich nie znaczyl:( a moze caly czas sie jej troche bali ... Kasia zacisnela szczeke i po psie chyba to nie byla scena jak z horroru ze frajde jej sprawialo rozrywanie psa na kawaleczki poorosze konto na razie jednorazowo cos wplace
-
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
Tianku replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Biedny Kodiś :( -
i co z Forestem? Czy Murka go przyjmie pod koniec czerwca bo nie jestem na bieżąco...
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
Tianku replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Szronika :) -
nie mam czasu wszystkiego doczytać na razie wstrzymuję moja deklarację nie wiem jeszcze komu przekaże... a za czerwiec wysłaną proszę przekazać jako jednorazową dla Kodiego
-
oczywiscie ze nigdzie nie piszemy na wlasna reke
-
chodzi mi prywatna konwersacje na fb watek chyba i tak juz byl zamkniety
-
no wlasnie ktos go tam umiescil i to ktos ktoa ma wtyki w tym schronisku ze przyjelo psa nie ich "terytorium" zapytaj Oleno na fb niech teraz ta osoba porozmawia z dyrekcja schroniska
-
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
Tianku replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
jednorazowo na razie 10 zł dla Kodiego bo mam sporo wydatków teraz :( Olenko prześlę razem z wpłatą dla Torresa pod koniec tygodnia dobrze -
ja jakoś nigdy nie potrafię od razu skopiować z linkiem nie wiem jak inni to robią ... :( najpierw skopiowałam banerek potem dwa razy na niego klikasz jak wkleisz i masz okienko i tam wklejasz adres URL z wątku
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
a nawet piątek :)