Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. pierwszy raz cos takiego widze :) w sensie takiej szybkiej kocio psiej przyjazni Szaman po prostu czul ze Jasiem musi sie zaopiekowac psy sa niesamowite
  2. Teren do poszukiwań koszmarnie trudny zabudowa bardzo rozproszona zakamarków gdzie Lika może przebywać ogrom :( ponieważ mój pobyt w Ustroniu to zaledwie kilka godzin więc po wjeździe do Ustronia zobaczyłam że samym powiedzmy centrum plakatów sporo więc żeby nie tracić czasu od razu kierunek obrzeża. ul. Cisowa, Cisownica, Bażanowice, Goleszów, Dzięgielów tu tablic ogłoszeniowych sporo więc było gdzie wieszać, wszystkie w strategicznych miejscach typu szkoła, OSP, czy okolice przystanków autobusowych objeździliśmy boczne drózki i przez las drogami w Kozakowicach plakaty już wisiały W Ustroniu pytałam panią z pieskiem powiedziała od razu że wie o jakiego psiaka chodzi więc naprawdę plakatów jest sporo i ludzie wiedzą że Lika jest szukana podjechaliśmy jeszcze na Jelenicę tam plakaty wiszą powiesiłam jeszcze na początku nowy z nagrodą i zagadnęłam jedną pania z psem i się okazało że to ona dzwoniła że to jej syn widział Likę pod wiaduktem niby szła w stronę Wisły... podjechaliśmy w kierunku Wisły na wjeździe plakat powiesiłam przy centrum na wejściu na deptak też i w centrum obok gospodarki komunalnej, przekazałam też plakat Straży Miejskiej w Wiśle z prośbą o rozglądanie się miły Pan powiedział że będą zwracać uwagę Generalnie nie wiem czy Wisłą to kierunek jaki Lika obrała tam spory ruch :( plakatów za bardzo nie ma gdzie rozwieszać i trzeba sporo czasu może jakieś obrzeża wracając do Ustronia już podjechaliśmy jeszcze wzdłuż torów tam też powiesiłam dalej już było sporo plakatów chyba ul, sanatoryjna czy okolice Ustroń jest naprawdę porządnie oplakatowany kawał roboty został odwalony naprawdę podziwiam jedyne co jeszcze może być to jakieś takie indywidualne gospodarstwa może tam gdzieś Lika coś podjada w Goleszowie takie duże było kury kaczki tam obok tego powiesiłąm
  3. rozmijam sz kims przy plakatowaniu prosze napiszcie do Togusi ze goleszow bazanowice i cisowice i dziegielow czy jakos tam oplakatowane zeby tam jiz czasu nie tracic... pozdr z Ustronia
  4. czytalam gdzies w komentarzach na fb ze prawie wszystkie szczeniaki zabrane z Radys z parwo lub i nosowka wiele niestety umarlo plakac sie chce dziekuje ze zabralas kolejnego szczeniaka postaram sie przelac jakies pieniazki niewielkie ale cos na pewno podesle tez kolezance konto
  5. ojej Malgosiu nie tak mialo byc i biedny Jas jak on to przezyje
  6. a może Czesterkowi trzeba zrobić kolonoskopię? co w tych jelitach się dzieje? no bo jak on cały czas wydaje taki odór to coś jest nie tak może jakaś martwica albo cos innego myślę co może tak śmierdzieć to tylko gruczoły mi do głowy jeszcze przychodzą może są uszkodzone i cały czas się z nich sączy? a to potrafi baaardzo śmierdzieć przeciez
  7. w sumie to może i lepiej bo to by oznaczało że krąży na dużo większym obszarze :( napisałam jeszcze do kilku osób ze Śląska może coś wymyślą potrzebny ktoś z Ustronia kto na fb na wydarzenie zaprosi ludzi z Ustronia :(
  8. Teosiu gdzie Twój domek :( udostępniam na fb ale z moich znajomych aż jedna osoba udostępniła i mnie na maksa to wkurza pierdoły za przeproszeniem cały czas udostępniają więc co im szkodzi ludzie są bezndziejni
  9. ojej przykro :( kawał roboty odwalały :( to już nie znam nikogo z tamtych stron kto mógłby pomóc:(
  10. Lili8522 i pinczerka_i_Gizmo to dziewczyny z Bielska - Białej czy ktoś ma jakiś kontakt na fb do nich? na dogo dawno się nie logowały :( może by mogły choć na jeden dzień pojechać
  11. dziekuje za zaproszenie choc juz i tak podczytuje...teraz troszke zaszalalam na bazarkach i mam w kolejce kilka psiakow ktorym obiecalam pomoc wiec limit wyczerpany ale pomysle i poprosze konto podesle kolezance na pewno grosik wplaci
  12. tylko ze chyba nie wszedzie takie plakaty mozna wieszac :( ja kiedys o malo mandatu nie dostalam od strazy miejskiej
  13. ok to przepraszam jak zle zrozumialam... myslalam ze macie pretensje do Anecik ze wyadoptowala "swoja" sunie zreszta ona sadzac po jej wpisie tez tak to zrozumiala. niewazne nie drazmy tematu trzymam kciuki za domy dla Dziewczyn
  14. tak na bardzo szybko... na zielono 4-11 października i wraca tu 26 października pytanie czy info ze Salicy to ona... co jest pod znakiem zapytania to Amfiteatr w Ustroniu nie jest na ul. Skalica coś znalazłam w necie o ul. Daszyńkiego 28 a to koło domu prawie i ul. Orzechowa w dniu 8.10? Orzechowa jest w innym rejonie Ustronia
  15. okropne to co napisałaś :( przecież to chodzi o dobro wszystkich i adoptowanego psa i adoptujących każdy Bezdomniak zasługuje na dom przecież tak naprawdę nie znamy na tyle ludzi żeby na 100 % dopasować do nich psiaka Cieszmy się że inny piesek dostał szansę.. A gdyby Państwo zamiast Suzi wybrali Hanę to też by były takie komentarze?
  16. WiosnA czy masz gdzieś wypisane tak w punktach (żeby nie wertować wszystkich stron) miejsca i daty gdzie Lika była widziana? Może zrobię taką mapkę i naniosę punkty z datą obserwacji może coś nam wpadnie do głowy jak to wizualnie zobaczymy? uzupełnijcie proszę informacje: 1) 26.09 Lika ucieka z ulicy Konopnickiej? 2) widziana na ulicy ? Skrajnej...? 3) 17.10 ulica Pszenna? 4) 19.10 obok Fitness Club ul. Daszyńskiego 73 5) 02.11 Wytwórnia Wód Mineralnych czy to ta ? ul. Jelenica 72 ? i pomnik? jeszcze ktoś pisał o amfiteatrze? z internetu to ul. Daszyńskiego 28 a Skalica ?
×
×
  • Create New...