Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. ja tak właśnie uważam i nie chodzi tu akurat o Granulkę tylko tak ogólnie już dawno miałam poruszyć ten temat. I nie uważam żeby to bylo cos złego przecież wyciagniety psiak pochłania ogromne koszty a zawsze byłoby to mniej. Mój kolega kiedyś jak opowiadałam mu o zwrotach z adopcji zapytał "a ile kosztuje taka adopcja psa?" ja oburzona odpowiedziałam że jak to ile kosztuje nic nie kosztuje. To on mi na to że nie dziwcie się że ktoś oddaje psa "łatwo przyszło łatwo poszło". I dał mi do myślenia.... i już od jakiegoś czasu myślę jak uczciwie (dla nas i adoptujących) podejść do tematu i własnie taki zwrot kosztów weterynaryjnych wydaję się bardzo uczciwy. Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy :) A inną kwestią jest to że niektórzy naprawdę nie zdają sobie sprawy (bo tez nikt im tego nie powiedział) z tego że to są ogromne koszty i nie zastanawiają się skąd osoba która zabrała psa ma na to pieniądze... P.S. Koszty utrzymania Kseni w hotelikach wyniosły 29 485, 49 zł
  2. a pisałaś do AgusiP i Myszy może pomogą albo kogoś polecą chyba sporo osób ze Śląska jest na dogo
  3. dobrze ze Teos zdrowy a na ile lat wet go ocenil? jestem ciekawa
  4. jestem z zaproszenia jednorazowo 20 zl ale dopiero pod koniec tygodnia
  5. jakby bylo ok to Teo od razu nimi wyjedzie?
  6. Biedny Teos nie wiadomo tez w jakim stanie trafil do schroniska :(
  7. wiec trzymamy kciuki żeby zaiskrzyło :)
  8. Abra też wyróżniona :)
  9. może to?: Tyśka robiła https://www.olx.pl/oferta/border-owczarek-belgijski-groenendael-nie-to-wyjatkowa-sunia-CID103-IDqb8WW.html#53c1734c03
  10. proszę skopiuj tutaj link Havanki jest promowane do 3 grudnia https://www.olx.pl/oferta/abra-wlascicielka-pieknego-wachlarza-czeka-na-dom-CID103-IDpK6Hh.html jakies inne muszę wyróznić
  11. nie ma problemu też wyróżnię tylko nie widzę linku do ogłoszenia
  12. a ja w kwestii mojej stałej deklaracji :)
  13. zrobione maxi pakiety
  14. Ogłoszenie parafialne :) Black Friday na O.....X - Tylko dzisiaj, 24 listopada, dla wszystkich którzy dodali ogłoszenie w 2017 roku są rabaty 70% warto skorzystać mogę dwa psiaki zasponsorować tylko wklejcie linki
  15. Dzień dobry Malwinko Sara czy koto to samo co dla Foksia?
×
×
  • Create New...