Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Przykro taki dzieciak cale zycie bylo przed nim :( moze to babeszjoza byla :( jak sie błakał to na pewno miał kleszcze
  2. zdjęcie z fb do zobaczenia Malutki [*] coś się złego wydarzyło :(((
  3. Punkt jest tymczasowy umowa gminy ze schroniskiem jest wiec nie wiem czy jest podstawa do zamykania:( Chore to wszystko
  4. Dobrze ze juz bezpieczna Śliczna jest szybko znajdzie domek Tolu a co z pozostalymi psami o ktorych napisalaś
  5. ja kiedyś ogłaszałam psa prosto ze schroniska niewidomego dużego starszego owczarka i stał się cud pies pojechał do nowego domu i przez jakiś czas nawet domek przysyłał info o dziadeczku.. także nie ma reguły Jaaga nie bierz za dużo na siebie ...
  6. jesli to parę dni tylko to może bez sensu go wozić do kliniki? wpakują go do kennela i tak podejrzewam że nikt przy nim 24 na dobę siedział nie będzie :( poproszę konto dorzucę grosik
  7. a kontaktowałyście się z Kamilą z punktu przetrzymań w Szydłowcu? Fajnie jakby na fb wrzuciła waszą prośbę o wsparcie.... trzymam kciuki bo u Was to zagłębie bezdomności
  8. Tyle czasu sobie tuptał sam biedaczek po ulicy aż tu nagle tyle dobrego i ten domek spadł jak z nieba:) czasem wystarczy rozpocząć jakiś łańcuszek pomocowy a potem się wszystko skleja w całość :) trzymam kciuki za aklimatyzacje
  9. na fb tej rypniętej babki jest ale nie wgłębiałam się w szczegóły: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=291991415215170&set=pcb.291993378548307&type=3&theater
  10. https://www.facebook.com/malgorzata.korpelainen/posts/10164131068060464?hc_location=ufi
  11. raczej nie bo ma 50 km do tego miejsca .. obiecała wziąć ją na sterylizację i przetrzymać po... no nic nastawię z jednej strony to wejdzie głębiej do klatki ona przychodzi jako pierwsza zawsze więc jest troszkę czasu zanim druga się zjawi ten dzisiejszy obcy kot to jakiś (mam nadzieję) niefart ja mam klatkę na oku nie zostawiam bez opieki więc jak zjawią się dwa to nie będę łapać dla bezpieczeństwa drugiego kota oby nam się wszystkim w weekend udało :)
  12. jejku nie znam się na klatkach :( taka udało mi się pożyczyć od osoby która łapie koty :( a jakich klatek używacie bo po Twoim poście zaczynam się bać że jej zrobię krzywdę
  13. spełnił się najczarniejszy scenariusz klatka się nie zamknęła podziwiam Was za to łapanie kotów ale nerwówka :( przepraszam że zaśmiecam Wam wątek ale nie mam się komu pożalić :( byliśmy raniutko nastawiliśmy klatkę i chyba zrobiłam błąd bo dałam jedzenie na zapadkę i otworzyłam obydwie strony pomyślałam że będzie się mniej bała wejść i to była racja weszła od razu ostrożnie zaczęła jeść z zapadki a klatka nic :(( nie skończyła i kątem oka zobaczyła jakiegoś obcego kota który się skrada w jej kierunku i uciekła przeskoczyła przez zapadkę :( a potem bała się tego kota i czekała już na karmicielkę w jednym miejscu i lipa :( obcy kot który pojawił się znikąd :( i na dodatek przegania te kotki :( jutro albo w niedzielę powtórka akcji tylko chyba otworzę jedną stronę i jedzenie dam za zapadką jak myślicie? albo czymś gęstym posmarować żeby zlizywała taka klatka:
  14. Mam klatke łapke ale nie mam niestety możliwości tam.jezdzic i pilnować :( jutro jadę z mężem nad ranem nastawimy na chodniku klatke bo one o stalej porze idą czekac na karmocielke a jak sie nie uda to bedziemy lapac na żywioł :( do klatki złapałam jej córkę w zeszłym roku ale teraz one chodzą razem :( i jak znowu wejdzie ta co juz byla lapana :( moze jakos bedzie pamietac i nie wejdzie na to licze... Trzymajcie kciuki ja chyba spac nie bede z nerwow :( koty to nie moja bajka no ale nie ma im.kto pomoc :(
  15. Pisalam tu Wam kiedys o pewnek kotce ktorej chce pomoc otoz kotkow nie miala jednak jeszcze a teraz chodzi z brzuchem :( jak zlapac kota bez klatki ? W jakas siatke czy karton? Ona jak idzie karmicielka to placze sie jej pod nogami ale jest bardzo ostrozna jak sie ktos schyli to ucieka.. ta pani jej nie zlapie bo ona starsza taka ... Mysle ze jak ona pojdzie karmic to przy niej jakos trzeba lapac tylko jak :(
  16. Pozdrawiamy Mufcie :) zdrowe ząbki to podstawa :)
×
×
  • Create New...