Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Trzeba bedzie na spokojnie to pokonsultowac.. U ludzi czasem pomaga sama rehabilitacja i wzmocnienie konkretnych mięśni a u psiaka to nie wiem :( a z kasą niezły fuks :) jakiś psi anioł opłacił wizyte u weta haha
  2. Kochana Emi cieszę się że już odżyła :) taką torpedę pamiętam jak ją poznałam :) ale to bardzo wrażliwa sunieczka nie lubi zmian. Jak ona wspaniale się tym małym zajmowała a sama jeszcze jest dzieciakiem
  3. dziękuję :) czekamy zatem na wieści :) ja do rodziny Antosia w weekend zadzwonię żeby ich nie gnębić za bardzo hihihi i zaproszę Panią na wątek może sama zechce czas od czasu nam przekazać jak Antoś rośnie :)
  4. Jeśli chodzi o finanse to te drobne z początku opieki (jedzonko, odrobaczenie. szeleczki i obroża dla Emilki) biorę na siebie. Jeśli tylko mogłabym prosić o dorzucenie do części kosztów paliwa zrobiliśmy ok. 600 km w obydwie strony. Jeśli mozna to 100 zł chciałabym zwrócić mężowi... W przyszłym tygodniu mam nadzieję że uda mi sie zrobić bazarek. Kiyoshi dopisz proszę ode mnie 25 stałej deklaracji dla Emilki z tym że zapłacę pod koniec miesiąca bo teraz jegomość z avatara mi czyści kieszeń..
  5. Antoś już dotarł do nowego domku :) drogę przespał a teraz już łobuzuje:) trzymajmy kciuki za aklimatyzacje pewnie bedzie tesknil za Madie i za psia ciocia :) ale bedzie mial dwa kotki jeden mlodziak może sie zakumplują :)
  6. Trzymam kciuki za jutrzejsza podróż :) dziekuje Madie za opieke i ze nawet zadbała o wyprawkę dla Małego :) domek obiecał informować o Antosiu :)
  7. "Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie nadużycia zrzutki. Skontaktowaliśmy się z organizatorem zrzutki celem przesłania dokumentów potwierdzających wiarygodność jej opisu. Do czasu przesłania wymaganych dokumentów, wypłaty zebranych środków pozostaną zablokowane. Pozdrawiam serdecznie, Tomasz" no tylko ona już dawno to dawno już wydała...
  8. zgłosiłam to na zrzutce Ulv dała jej ultimatum ale się nie wywiązała dalej nie wypłaciła jej pieniędzy
  9. dotarłam wreszcie na wątek :) wczorajszy rollercoaster emocjonalny mnie wykończył dobrze że psiaki już bezpieczne :) dziękuję Madie za przejęcie Małego i opiekę :) mam nadzieję że nie da bardzo popalić hihi. Dziękuję też Kasi za przyjęcie Emilki rozstanie z nią było bardzo bardzo trudne zapadła mi w serduchu baaardzo :) ale wiem że jest w dobrych rękach więc jakoś dam radę ;) ale największe podziękowania należą się Kiyoshi :) że mnie nie spławiła jak poprosiłam o pomoc odbierała durne telefony o Antosia ale przede wszystkim za psychiczne wsparcie jak się wszystko zaczęło po kolei walić.... Proszę zostańcie z psiakami na wątku dziękuję za deklaracje pomocy i ciepłe słowa :) P.S. Antosiem bardzo była i dalej jest zainteresowana rodzina z okolic Krakowa ale nie było już czasu na rozmowy i sprawdzenie ... teraz już bez pośpiechu będzie można wybrać najlepszy domek
  10. Zal zostawiac w tym sensie ze jak sie jej zawozi jedzenie i chwile poswieci uwagi to potem :( serce sie kroi jak odjezdzam a one stoja tak i patrza Ale jeszcze tylko kilka dni mam nadzieje
  11. oj tak :) zbój z niego mały jak wbił swoje igiełki w moją chustę to nie chciał wypuścić pewnie bym go na niej do góry mogła podnosić ; hahaha
  12. rozpisałam się i mi się skasowało.... przepraszam nie będę pisać drugi raz po padam dzisiaj ze zmęczenia psychicznego... Mój domek pomimo szczerych chęci niestety ma teraz problemy zdrowotne (szpital) i fizycznie nie mogą się zająć psem a Antoś nie może długo czekać... domek Kiyoshi jest ok Państwo nie mają samochodu a Pani bardzo chce zobaczyć małego mają na jutro coś kombinować żeby przyjechac z córką..jutro mają dać znać i mam nadzieję że to będzie to... jakby się jednak nie udało to Madie bedę Cię prosiła o zabranie Małego.... jakoś go na trasę dowiozę wtedy (piszę priv jakby dogo siadło) Antoś pozdrawia ciocie :) a Emi jest taka słodka przylepka że tak mi żal ją tam samą zostawiać :(
  13. a to już wiem o jaką Panią chodzi ona działa w Lubaczowie spory kawałek od nas ale faktycznie tam patologia jakich mało :( pisałam z małą fundacją Zwierzęcy Patrol z okolicy ale oni mają miejsce z innymi szczeniakami a to chyba duże ryzyko i dla nich i dla Antosia :( on wygląda na zdrowego oprócz mamy i psa sąsiadów nie ma styczności z innymi psami ... po tej ostatniej akcji ze szczeniaczkami tu na dogo strach go łączyć z innymi psiakami w hotelikach, fundacjach itp znamy kogoś z okolic Strzelec Opolskich? Stowarzyszenie Strzelce zwierzętom? ktoś kojarzy ich działalność?
  14. U psiaków wszystko na razie oki mój tata do nich rano pojechał dostały jedzonko po południu ma im dać sąsiadka zostawiłam jej wczoraj trochę karmy dla nich.
×
×
  • Create New...