-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Nie wiem czy to o dziewczyny chodzilo w pewnej dyskusji( nie chce namieszać) ale juz ktos mocno po nich jechal uznajac za wspolnikow Dworakowskiego :( szok ile w ludziach nienawisci nie wiem internet wyzwala w ludziach takie zle emocje ktorych pewnie twarza w twarz by nigdy nie powiedzieli.
-
Tak tez pomyslalam ze rodzina przejmie biznes :( a jak sprawa w Dyminach finalnie sie skonczyla?
-
Jestem ciekawa czy prokuratura wyznaczyla kogos tymczasowo do opieki nad psami i jak to teraz pod wzgledem prawnym bedzie wygladac... Pewnie czesc gmin o ile bedzie miala gdzie zabierze swoje psy a reszta nie wiadomo. Takie sprawy ciagnac sie moga latami. Kto moze wydac zakaz przyjmowania nowych psow i czy w ogole moze jak jeszcze nikt nie ma postawionych zarzutow.. Moze na dniach bedzie jakas oficjalna informacja w tej sprawie
-
podejrzewam że prawie w każdej organizacji prozwięrzęcej jest fala nadużyć i część pieniędzy nie trafia tam gdzie powinny ta zbiórka to też przesada bo nie wierzę że zostanie wydana na psy w Radysach ale nawet jesli mieli by sobie wsadzić je do własnej kieszeni a skutecznie zlikwidują Radysy to ja jeszcze jedna cegiełkę dołożę... ludzie linczują też gminy że oddają do Radys ale często nie mają za dużego wyboru, prawo im nakazuje podpisac umowę z jakimś schroniskiem a te dobre schroniska nie mają miejsc na podpisanie umów z wszystkimi gminami, część gmin jest w złej sytuacji finansowej więc też nie stać ich na wybudowanie własnych przytulisk z prawdziwego zadrzenia. znam gminy które mają umowe na wyłapanie psów z jakims weterynarzem (nie zawsze zlym) a schronisko w ich programie to schronisko widmo... jak nie będzie rozwiązany problem bezdomności kompleksowo od góry to takie Radysy i inne przybytki będą wciąż działać :(
-
Zabiora w psy w zlym stanie i sie na tym zakonczy :( bardzo chce sie mylic ale jak nie dobiora sie do tego tworu pod wzgledem jakis finansowych rzeczy to watpie ze na sama.krzywde zwierzat zamkna ten oboz .... Pisalam.kiedys ze kazde zabranie psa z radys w zlym stanie powinno byc dokumentowane medycznie cos na zasadzie obdukcji ... Moze czesc psow bedzie miala takie papiery... Duzo dowodow jest potrzebne :( ale jak ta akcja byla przygotowywana tak dlugo to moze maja
-
Mam nadzieje ze maja mocne dowody bo inaczej bedzie tylko gorzej :(
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Tianku replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Piekna Linda :) fajnie ze chetnie korzysta zw spacerow w nowej furze:) -
bazarek odzieżowy rozmiary 36-38 + kilka par butów na długi dziadeczka Argo KLIK
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Tianku replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
:( -
Kochani proszę doradźcie mi coś bo spędza mi to sen w powiek..... pisałam jakiś czas temu o pewnych kotach mieszkających obok dworca pks w pewnej małej miejscowości, 2 kocice matka i córka, córka dzikuska ale ją udało mi się w ubiegłym roku złapać do klatki łapki i wysterylizować (ja tylko łapałam akcją weterynaryjną zajęła się znajoma) trzeba było ją od razu po sterylce prosto wypuścić bo szalała okropnie zamknięta. Ale wszystko ok nie było komplikacji. Do srerylki została jej mama ( w ubiegłym roku udało się wyłapać 2 jej młode reszta zaginęła:( ywiście i teraz ta cała epidemia pokompliowała sytuację nie było mnie na miejscu nie mogłam się tym zająć ostatnio widziałam ją w marcu obie były grubaski po zimie (mają stałą karmicielkę starszą Panią). pożyczyłam klatkę i dzisisiaj pojechałam na rozpoznanie czy dalej jest czy przychodzi o tej samej godzinie. I są obie, siedziałam i obserwowowałam je godzinę. kocica nie ma dużego brzucha i pytanie czy urodziła czy brzucha jeszcze nie widać :( jak ją łapać jak nie wiem czy gdzieś nie ma kotków małych :( ale czy jakby miała koty to czy sobie by chodziła i czekała na karmiecilkę tak spokojnie? parę dni temu mój tata ją widział w srodku dnia siedziała na trawniku polowała chyba na myszki (dodam że jedzenie mają cały czas dostępne). Obie mają wyciągnietę brzuchy więc porady z internetu czy ma wyciągiete cycuszki od karmienia nic nie pomogą bez dokładnego jej obejrzenia co oczywiście jest niemozliwe teraz. chyba oszaleje przez tą sytuację .... chciałabym to doprowadzić do końca bo nikt inny tego nie zrobi. Znajoma obiecała zając się sterylką kosztami itp ja mam ją tylko wtyłapać i ją pzywieźć. Samo złapanie będzie wyzwaniem będziemy próbować z jakaś siatką najpierw. doradźcie co robić :( nie znam się na kotach nic a nic
-
Gucio, skrzywdzone psie dziecko prosi o dom
Tianku replied to Ukryty Smok Reaktywacja's topic in Już w nowym domu
Halo halo jak tam Gucio? Ja go cały czas oglaszam i sa zapytania ktore przekierowuje pod podawany tu nr telefonu. Czy mam go caly czas oglaszac...? Przydalo by sie jakies info w tej sprawie