Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Trzeba wózek do galopów hihihi :) chyba projektanci nie uwzgledniali takich sportowców jak Pikusia :) mam pytanko jak korzystacie z poczty na telefonie ? Ja nie widze poczty i generalnie panelu logowania :( wyłacznie na kompie :( utrudnia to korzystanie z dogo strasznie
  2. https://m.zooexpress.pl/dolfos-preparat-na-stawy-arthrofos-dla-psa-op-90-tabletek.html jeszcze z glukozaminą i chondroityną taki znalazłam szkoda że ten canviton tak podrożał bo ma fajny ten sklad :(
  3. A kasy ze zrzutki brak... Monika leci po bandzie
  4. Kochani to znowu ja zaśmiece wątek... Walnijcie mnie wirtualnie w łeb.. mam pewność że kotki same jedzą bo zawiozłam kocicy karme i jej nie bylo za to malesię dorwałyi pałaszowały.. Musze je same zabrać poki nie zdziczaly bo plan złapania ich razem z kocica nie wypalił...i mam jakies glupie opory ze kocicy je kradne i ona bedzie ich szukać :(:( a jak ona ich karmi to dla jej zdrowia to nie bedzie problemu?
  5. A sa jakies fundacje w okolicy od kotow? W Rzeszowie jest jakas findacja Felinus moze by udostepnili apel o dom dla Muszelki? Dora jak ja Cie podziwiam! Ja to chyba zeświruje przez te koty:( pisalam Wam ze bede probować łapać kotke po tym jak klatka sie nie zamknela kolejne próby nic nie dawaly nie weszła już ani razu nie była zainteresowana jedzeniem :( juz dalam sobie spokoj mówie trudno:( ale teraz wyprowadziła dwa małe kotki nie wiem ile maja ale ok 5 tyg :( chyba jeszcze same nie jedza kocica przez kratke dawala mi sie głaskać ale pojechałam z kontenerkiem i nie da sie złapać:( małego jednego złapałam ale musiałam wypuścić bo jak nie umie sam jeść to go nie zabiore :( płakać mi sie chce z tej bezsilności :( Dora przydałaby Ci se budka styropianowa? Bede chyba robic bo musze im coś skombinować żeby miały schronienie :( to zrobie też dla Ciebie
  6. Dobrze ze lepiej u Argusia. Co robimy z przenosinami kilka osob zaledwie sie wypowiedzialo
  7. Olenko wyslij mi dane wplace grosik dla Grzesia tylko jak mozesz to na fb bo tu na razie nie odkrylam gdzie jest poczta i caly panel logowania (korzystam z dogo na telefonie i na szczescie bylam zalogowana przed zmianami)
  8. jeżeli jakąś budę będziecie kupować to żeby wejście nie było na wprost tylko z boku przesunięte wtedy nie wieje wprost na psa i nie potrzeba przedsionka
  9. Każdy niech się wypowie co myśli o przeprowadzce Argusia. Jeśli miałby domowe warunki i mniejszą konkurencję o człowieka to ja jestem za. A ile jest piesków u Kikou? Może Murka napisze parę słów o Argo jak uważa czy on się łatwo adaptuje do nowych warunków oraz czy jest z Murkami bardzo zżyty? co do ewentualnego transportu to chyba trzeba transport łączony szukać z odpoczynkiem małym dla Dziadka bo to długa droga. Może mąż Anecik podjął by się transportu z Katowic?
  10. Tysiu wyrożnij na miesiac i wyslij mi Twoje konto
  11. tak po raz kolejny do niej napisałam mam nadzieję że zrobiła przelew
  12. Trzymajcie sie Dzieciaczki
  13. A gdzie mieszka kikou? P.S. na zrzutce jest ponad 700 zl tylko musza trafic do Murki..
  14. Kurde wkurzylam sie Monika nie zrobila przelewu ze zrzutki a prosilam ja dwa razy
  15. nieustannie trzymam kciuki za szczeniaczki i za Zulkę :(
  16. Moze uda sie podpisac umowe z innym wetem ale tu pewnie wchodza w gre pieniadze ktorych gmina nie ma i najtansza oferta wygrywa...
  17. Tylko jak to parwo to kolejne psy moga byc zagrozone :(
×
×
  • Create New...