-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
Tianku replied to agat21's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści :) -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
Tianku replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Moze na sam uraz nie pomoze ale zawsze warto chocby dla wzmocnienia miesni bo na pewno w tych lapkach nie pracuja prawidlowo Zapewne musial Nerusia potracic samochod ..i pewnie dlatego skonczyl na lancuchu :( Jak dobrze ze Go uratowałas :* -
Kurcze nie znam sie :( ale jakby to mialo pomoc to warto to zrobic.. A ja sie zastanawiam.czy to.moze byc jednak nie wrodzone tylko po jakims urazie?... Ona wczesniej nie kulala pytalam sasiadow i mojego tate ktory ja widywal .. no ale to chyba jak jest takie nawykowe wypadanie to raz jest dobrze a raz nie moze dlatego wczesniej nie kulala.. ciezko powiedziec A.jakie sa rokowania po takim zabiegu mowila cos Kasia? Jakie szanse ze to ustapi?
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
Tianku replied to agat21's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki byłoby wspaniale jakby tak szybko znalazł domek :) -
Z tego co pisała Ulv to już któreś z kolei ultimatum także straszyć ją może ale nic z tego nie wyniknie.. jeśli macie ochotę to z nią porozmawiajcie ja pasuję ... numer Ladymonii 507 633 470 (był publiczny ogłoszeniach Argo)... ze zrzutki jeszcze nic nie odpisali poza tym co udostępniłam nie wiem gdzie i jak to zgłosić... trzeba by prawnika chyba... a Ulv raczej nie wykazała chęci żebyśmy wspólnie to zrobili... przepraszam ale to mnie przerasta za dużo mam ostatnio stresu z innymi sprawami :(