Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Ale konieczne papierowe plakaciki moze jakas zrzutke zrobmy zeby dac do drukarni? I w koszulki foliowe zapakowac i okolice oplakatowac koniecznie moze Ci mlodzi wolontariusze by pomogli w thm zakresie
  2. Trzeba czekac na sygnal na pewno ktos go zauwazy
  3. Jak uciekl przez ogrodzenie to raczej na pewno nie uciekl ze strachu.. tym bardziej ze byl na ogrodzie z sunia ...to raczej pies wedrowiec ... pojadl odpoczal to i zakombinowal takie moje zdanie Oj Amberku to przysporzyles opiekunom stresu
  4. pewnie trwają poszukiwania Amberka trzymam kciuki nieustannie
  5. Z mojego bazarku ktory rozliczam bedzie skromne 50 zl do Argusiowej skarbonki Po nowym roku trzeba szykowac znowu jakis bazarek.. teraz bede robic dla Emilki bo zbieramy na operacje lapki :( Dla Argo jak ktos mialby fanty i zrobil zdjecia i zajal sie wysylka to ja chetnie wystawie taki bazarek
  6. Trzymaj sie ... :( to nie jest dzikusek znajdzie sie ja w to wierze
  7. Trzeba byc dobrej mysli a jutro koniecznie powiadom tez jakies lokalne koło łowieckie
  8. Ojej :( moze jednak sie jakos zakamuflowal na posesji ? :( Moi tesciowie tak szukali psa a on sie w garazu zatrzasnal :( A jak uciekl to odnajdzie sie przeciez wie gdzie jest jedzonko i cieplo moze sam wroci tylko mozs brame trzeba zostawic otwarta?
  9. ja się też przywitam u Amberka bo jeszcze tego nie zdążyłam uczynić :) Agat
  10. Moze na sam uraz nie pomoze ale zawsze warto chocby dla wzmocnienia miesni bo na pewno w tych lapkach nie pracuja prawidlowo Zapewne musial Nerusia potracic samochod ..i pewnie dlatego skonczyl na lancuchu :( Jak dobrze ze Go uratowałas :*
  11. Kurcze nie znam sie :( ale jakby to mialo pomoc to warto to zrobic.. A ja sie zastanawiam.czy to.moze byc jednak nie wrodzone tylko po jakims urazie?... Ona wczesniej nie kulala pytalam sasiadow i mojego tate ktory ja widywal .. no ale to chyba jak jest takie nawykowe wypadanie to raz jest dobrze a raz nie moze dlatego wczesniej nie kulala.. ciezko powiedziec A.jakie sa rokowania po takim zabiegu mowila cos Kasia? Jakie szanse ze to ustapi?
  12. Kciuki za dzisiejszą wizytę Emi.... a Antoś miał radości co nie miara wszak pierwszy raz widział śnieg :) Zaprosiłam Panią Antosia na wątek :)
  13. też przybywam do Biedaczka, w tym całym nieszczęściu jest i kropelka nadziei psiak jest bardzo ładny ma coś w sobie i wierzę że to mu pomoże bardzo w znalezieniu domu tylko żeby go doprowadzić do zdrowia
  14. zapraszam na bazarek w części dla Argusia KLIK
  15. tadaaam :) kto tak ślicznie pozuje :) Antek we własnej osobie :) zmężniała nam kuleczka hihihi wszystko ok waży już 5 kg :)
  16. Z tego co pisała Ulv to już któreś z kolei ultimatum także straszyć ją może ale nic z tego nie wyniknie.. jeśli macie ochotę to z nią porozmawiajcie ja pasuję ... numer Ladymonii 507 633 470 (był publiczny ogłoszeniach Argo)... ze zrzutki jeszcze nic nie odpisali poza tym co udostępniłam nie wiem gdzie i jak to zgłosić... trzeba by prawnika chyba... a Ulv raczej nie wykazała chęci żebyśmy wspólnie to zrobili... przepraszam ale to mnie przerasta za dużo mam ostatnio stresu z innymi sprawami :(
×
×
  • Create New...