-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
tak tylko tu nie jest zwykła adopcja... Pani jest przecież uprzedzona o dwóch zwrotach i na pewno to w jej głowie siedzi że chce do tego podejść odpowiedzialnie...żeby nie zawieść... tak mi się wydaje... oby Szantusia trafiła na ten jedyny domek to taka fajna sunia i zachodzę w głowę co było nie tak w poprzednich domach ale to wie tylko Ona
-
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
więc kciuki zaciśniętę :) -
A to widzialam.posty o tym psiaku na fb To trzymam kciuki zeby szczesliwie wyjechal
-
No chyba nie panuja troche nad tym wszystkim
-
Mam dobrą wiadomość teraz już mogę wam ogłosić :) pewna wspaniała osoba Kamila (kama210) która swego czasu prowadziła tu wątek na dogomanii psów z Szydłowca (teraz działa tylko na fb) nie pozostała obojętna wobec długów naszego byłego Szydłowiaka i wspomogła z pieniędzy zgromadzonych dla Szydłowiaków jednorazowo Argusia opłatą za hotelik. to bardzo duża pomoc a w Szydłowcu na prawdę mają cały czas pod górkę z ilością psów w punkcie przetrzymań tutaj wątek na fb psów w Szydłowcu proszę pamiętajcie też czasem o nich i wspomóżcie grosikiem .. https://www.facebook.com/PunktPrzetrzymanSzydlowiec/ przypominam też cały czas o trwającej zbiórce na zrzutce dla naszego Chłopaka udostępniajcie: https://zrzutka.pl/2gthy5
-
-
Najbardziej cieszy zdanie ze wszczeto postepowanie o cofnieciu zgody na prowadzenie schroniska
-
oooo Loluuuuśśśśś przystojny jak zawsze chrońcie się przed wirusem i dbajcie o łapeczkę
-
ludzi oburza fakt z gminami i każdego oburza ale to co piszą na pewnej stronie fb odnośnie urzędników i nawołują do pisania maili niczemu dobremu nie posłuży.... niestety ruszyć ten beton (bez urazy, sama jestem urzędasem i szlag mnie trafia na wiele rzeczy) to raczej nie wyzwiskami ale pokazaniem że są inne drogi czasem trzeba dosłownie czarno na białym dać alterantywę... przy takim hejcie jaki Ci ludzie obrywają (słusznie i niesłusznie) to nie wiem czy z jakąkolwiek organizacją prozwierzęcą będą chciały rozmawiać i niestety wrzucą wszystkich do jednego wora jako różnych ekooszołomów i tak sobie rozważałam o tych urzędnikach z gmin ... przecież większość to gminy wiejskie lub małe miasteczka to patrząc na to co dzieje się na wsi buda i kojce na co drugiej posesji to może jak facet czy pańcia jedna z drugą pojechali na, podkreślam, zapowiedzianą kontrolę to Radys to może i stwierdzili że jest wszystko ok... bo u nich często jest gorzej na własnym podwórku...
-
jaki cudo jakby ktoś wiedział czy ktoś go zabrał i gdzie trafił dajcie znać nie mam czasu śledzić doniesień z Radys ale chyba powinni najpierw wrzucić wszystkie zdjęcia psiaków potem nie będzie szans żeby ktos odnalzł swojego psa :(
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Tianku replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
podczytuje watek od początku ale czasu brak zeby coś napisać :( poproszę nr konta poślę grosik dla Barytona -
już wiem Arguś miał na koncie Stowarzyszenia dług 113.39 zł wpływy nowe to 473,39 zł na konto Stowarzyszenia - dług który był czyli 113.39 = 360 zł tyle ma Argo na koncie Stowarzyszenia do zapłacenia u Murki wg stanu na koniec czerwca mamy 1315,20 zł czyli jak Mari zrobi przelew do Murki na kwotę 360 zł to dług Argusiowy będzie wynosił 955.2 zł nie chcę zapeszać na razie ale pewna osoba obiecała pomóc Argusiowi jednorazowo jak się uda to będzie mniejszy dług + na zbiórce jest teraz 440 zł, może jakoś z długu wyjdziemy po mału ale musimy zacząć żebrać o stałe deklaracje i bazarki bo inaczej będzie krucho na dłuższą metę
-
zdjęcia z Rady z interwencji :( może nie wszyscy mają fb... i jeszcze relacja: https://spoleczenstwo.com.pl/interwencja-w-radysach-pierwsze-co-atakuje-nasze-zmysly-to-duszacy-dopadajacy-na-nas-zewszad-odor-moczu-gnijacego-miesa-halas-szczekanie-przerazajace-wycie-skowyt/?fbclid=IwAR1d6N0KPTuh1UWrvEYzj13x3HyMsefd2K8nUjCCeoG0UtzHVtWdwTcSZCU
-
nie chciałam tego pisać o warunkach... wiadomo że nie ma co porównywać w sensie samej psychiki psów kontaktu z ludźmi itd. ale warunki syfskie... a potem się dziwią wszyscy że piszą ze w Radysach psy mają super warunki...
-
na tronie fb fit matka wariatka jest nagranie z odwiedzin u psów zabranych z Radys