-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Gorzej jak wpadnie pod samochod i nikt mu nie pomoze tylko bedzie polamany lezal gdzies w rowie... Trudna sprawa ale on na dzikusa nie wyglada a to ze przez dwa lata niby jak byl karmiony nie nawiazal kontaktu... Hmm a moze nikt nawet tego nie probowal ot przychodzil czasem to cos mu dali albo wyjadl co ich psy nie zjadly i tyle watpie zeby sie starali jakos go oblaskawiac
-
Pieknie Facet boi sie o swoj stolek wiec bedzie bronil do konca swoich "kontroli" Az z ciekawosci poczytam przepisy dot. schronisk ..tam sa pewnie wytyczne co do wielkosci kojco i takie bzdury... Mam nadzieje ze facet poleci ze stolka z grubym hukiem ... Ale to musi ktos miec mocnych wysokk na gorze za soba
-
z tego co wczoraj widziałam n fb to 20 psów jest na kwarantannie pod kluczem i będą rozmowy z powiatowym lekarzem o decyzję w sprawie ich zabrania
-
Czytalam ze dzisiaj czesc psow jedzie do schroniska w Gdansku a reszte zabiera fundacja Judyta chyba wszystkie Gorzej z tymi nowo przyjetymi :(
-
czytałam na fb że zostało ok 140 psów z tym większość to wycofane potrzebujące doświadczonych opiekunów...:(
-
Ja juz wypełniłam
-
"Ponadto Prokuratura Rejonowa w Olsztynie prowadzi śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego - warmińsko-mazurskiego wojewódzkiego lekarza weterynarii, który miał nierzetelnie sprawować kontrolę nad schroniskiem". to dobra wiadomość!
-
Ogarniasz bardzo dobrze :) super ze sie udalo :) pisałyście na wątku szczebrzeszyniakow :)
-
Ten psiak ktorego zdjecie wyzej wklejalam (duzy piekny wilku) jest w Kaliszu szukam sladu po nim od paru dni. Mam nadzieje ze to dobre schronisko. W Radysach zostaly chyba w wiekszosci duze lub bardzo duze psy. https://m.facebook.com/photo.php?fbid=3587463204615534&id=454484627913423&set=pcb.3587465407948647&source=49
-
Pewnie się rozpłynie ...niby jest mowa że kasa pójdzie za psami tam dokąd pojadą ale rzeczywistość pewnie będzie wyglądać inaczej i każdy punkt do którego jadą prowadził będzie (już prowadzi) osobne zbiórki na Radysiaki. ale ja mówię ze nawet jakby Ci co rozpoczęli akcję wzięli tę kasę ze zbiórki do kieszeni (po prostu jako zapłatę) to ja jeszcze dopłacę znowu jakby to rzeczywiście oznaczało KONIEC tego przeklętego miejsca. Jestem na prawdę pod wrażeniem ilu ludzi czekało na ten moment ta fala dobroci z całej Polski to przywraca wiarę że zwierzolubów jest jednak cała masa
-
Ja tegj materialu zle nie odebralam fakt krotki ale o tym ze organizacje chca zarobic to mowil chyba syn D. A potem dodali ze on rowniez zostal zatrzymany
-
Poprosze konto tez dorzuce grosik
-
Dzisiaj w programie Alarm po 20 na tvp1 ma byc podobno material o radysach
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Tianku replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Tez pomyslalam o depresji ... No ale zobaczymy co wet powie -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Tianku replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
biedny :(:( serce sie kraje :( może mnie zlinczujecie za to co napiszę ale wiele tych psów z Ukrainy tam na miejscu powinno być uśpionych :( ile tam jest takich jak Baryton cierpiących :( oby badania przyniosły jakąś diagnozę