Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Maluch od wczoraj jest ogłaszany może poczekajmy chwile on faktycznie bez szczepień do kojców to bardzo duże ryzyko :( a jak myślicie po pierwszej szczepionce ile czasu trzeba na częściowe uodpornienie ... https://www.olx.pl/oferta/s-o-s-maly-antos-pilnie-szuka-domu-CID103-IDHf6Ek.html wyróżniłam na Rzeszów na tydzień
  2. całą noc myślałam o psiakach :( jak wczoraj ich poznałam to nie mogę przestać o nich myśleć :(
  3. Dotarlam i ja :) dziekuje kiyoshi za ogromne zaangażowanie w szukaniu pomocy dla rodzinki. Wierze ze wspolnie uda nam sie im pomoc :( najgorsze ze one tam sa same i jak najszybciej trzeba je zabezpieczyc :( suni raczej nikt nie zabierze ale ze szczylkiem różnie może być :( proszę pomóżcie :(
  4. a może Muszelkę na parę dni by lecznica w Izbicy przyjęła jak nie ma transportu :( jak Ona taka biedna chora :(
  5. czy ktoś z dogo zna Ulv i też mógłby do niej napisać? ona mnie nie zna nawet z forum więc to też utrudnia nam kontakt...
  6. Kasy nie wpłaciła bo Murka na pewno dałaby znać wiele razy ją o to pytałam. Napisałam do Ulv co zamierza zrobić z w tej sprawie jeszcze nie odczytała wiadomości. i poszukam w domu przelewów napisze tez do moich znajomych niestety to będzie pewnie ich ostatnia pomoc na takich zrzutkach.. sama też muszę pomyśleć nad moimi wpłatami na dogomanii bo ja to do tych naiwnych niestety należę ... :(
  7. Tak i moj maz i moja kuzynka i moja kolezanka ...i pewnie paru innych znajomych anonimowo:(
  8. mam screen z messengera w którym Monika napisała 17 lipca że jutro przeleje do Murki pieniądze
  9. poczekam na to co odpisze mi UlV jak nie to ja zgłoszę to najpierw na zrzutce a potem na policję tylko będę prosiła o pomoc Monika miała zrobić przelew do Murki
  10. jejku dziewczyny jakie umowy :( Argo jest psem chyba nawet bez osoby za nią odpowiedzialnego (poprawcie mnie jak się mylę...) wmiksowałam się na wątek Argo sama jakiś czas temu nikt mnie nie zapraszał .. zobaczyłam że są tu te same osoby co na wątku Kseni i sobie przyszłam.. nie jestem nawet stałym deklarowiczem ot pomagam czas od czasu robiłam tez kilka bararków. Na początku jak ogłaszałam Argo to nawet Moniki telefon podawałam do ogłoszeń bo myslałam że ona jest osobą decyzyjna w jego sprawie. Monikę znam stąd z dogo później jak stąd zniknęła to miałam znią kontakt na fb jak pewnie parę innych osób z tego wątku. Utrzymywałam z nią kontakt bo chciałam mieć informacje z nowego domu Kseni... z którym tylko ona była w kontakcie. Monika robiła zrzutki m.in. dal Ulv własnie dla Kseni też robiła więc to JA ją poprosiłam bo mieliśmy dług duży.. w międzyczasie użebrałam też u Kamili z Szydłowca (bo Argo z Szydłowaca) wsparcie dla Argo kasa miała być na potrzeby Argo (hotelik, leki) to ja pisałam tekst do zrzutki potem ktoś tu (przepraszam nie pamiętam kto) mi tez pomógł coś dopisać ale nie pamiętam nawet czy mMonika te zmiany dodała. Nie było żadnej umowy między nami pisemnej bo kto o takich rzeczach myśli... P.S. i Murki w to nie mieszajcie pliss
  11. https://zrzutka.pl/blog/92/na-co-nie-wolno-zbierac-na-zrzutka-pl tutaj regulamin zrzutki jest akapit o zbieraniu na cel niezgodny z opisem
  12. Tak myślę ze może zrób bazarek cegiełkowy bez wysyłania zaproszeń jeśli komuś to przeszkadza ... Myśle że więcej osób nawet tych co przegląda bazarki wejdzie sam z siebie.na bazarek niż na wątek
×
×
  • Create New...