Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Tak myślałam :( tylko teraz to nie wiem.czy to dobrze czy zle... Ale chyba niestety dobrze jest szansa na wiecej czasu dla gmin i.szansa ze psy nie trafia z deszczu pod rynne... gorzej jak wielu wlodarzy bedzie miec w glowie takie teorie spiskowe jak pan z postow wyzej... P.S. Dziewczyny które zabierały psy z Radys przygotowujecie jakieś dokumenty medyczne? te szczeniaki z parwo np
  2. Masakra co za buc ... Zarzuty za amunicje... I ta teoria spiskowa... Ale takich wypowiedzi bedzie niestety wiecej bo ja wierze w to ze jak kontrola pojechala do schroniska to zobaczyla psy boksy sa woda ich psy moze i byly w dobrym stanie.. bo taka kontrola z cala pewnoscia tez musi byc zapowiedziana... Jak ktos nie zglebi tematu dotyczacego Radys to samo wejscie do schroniska nie da zadnego obrazu tego miejsca A czy ktos wie czy ten niby zakaz przyjmowania nowych psow to ktos w sensie jakis organ wydal? Bo nie doczytalam
  3. jak będę mieć chwilę to przejrzę listę deklaracji ile osób jest jeszcze aktywnych na dogo... trzeba prosić o nowe bo inaczej będzie krucho z opłatami
  4. Tysiu prosze udostepnij Argusiowa zrzutke na fb :) dziekuje :)
  5. na you tube jest wypowiedź Bielawskiego że kompletują dokumentację psów które zostały w schronisku żeby ruszyć z adopcjami a to potrwa
  6. 100 zł z mojego bazarku poleciało na konto Murki
  7. Loluś zaginął ojejejej
  8. fajna kobieta, obejrzałam jej wypowiedzi
  9. Jeśli pozwolisz to moze do ogloszeń wykorzystam Twoj tekst? Tamtem do zrzutkj ulozylam na szybko bo Monika chciala juz szybko wystawic. Podesle jej Twoj. Dziekuje
  10. Ja prosze znajomych na fb o 5 zl... Chyba czas zweryfikować listę tych znajomych...
  11. Tez nie wiem bo tez udostepniam ... dziekujemy za wplate :)
  12. Zabrakło serduszek :( fajnie ze tyle dobrych wieści
  13. Dziekujemy. Moze bezposrednio do Murki? Z telefonu ciezko mi poszukac nr moze ktos podrzuci a jak nie to wieczorem wkleje.
  14. Ja zrozumialam to tak ze pomogla sie tylko dowiedziec co Muskatem... Bo nic nie bylo wiadomo.. No nie wazne zaraz cos pomieszam bo mam koszmarny dzien :(
  15. A ona jest ogłaszana? Nigdy nie wiadomo czy ktoś się nie znajdzie kto chciałby pomóc..
  16. https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/zarzuty-i-wniosek-o-areszt-dla-wlasciciela-schroniska-dla-zwierzat-w-radysach,191888.html
  17. Na poprzedniej stronie jest post Murki i mari. Teraz wklejane są na bieżąco nie ma jednego postu zbiorczego. Marinka prowadziła całość rozliczwń na poczatku wątku ale jej już od dawna nie ma na dogo.
  18. przypominam o zrzutce dla Argo https://zrzutka.pl/2gthy5 rozsyłajcie proszę
  19. Ja bym kotke po prostu na wsi u Jaga wypuscila teraz jest lato da sobie bez problemu sama rade a potem przyjdzie na dokarmianie o ile bedzie potrzebowala Na wsi wiele ludzi tez dokarmia dzikie koty wbrew pozoru Czesto przychodza same do gospodarstw w ktorych sa inne zwierzeta To dzika kotka i sobie poradzi nawet bez dokarmiania W lesie zyje calkiem sporo dzikich kotow ktore krzyzuja sie z żbikami i daja sobie swietnie rade.. to wytrawni łowcy
×
×
  • Create New...