-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Tak myślałam :( tylko teraz to nie wiem.czy to dobrze czy zle... Ale chyba niestety dobrze jest szansa na wiecej czasu dla gmin i.szansa ze psy nie trafia z deszczu pod rynne... gorzej jak wielu wlodarzy bedzie miec w glowie takie teorie spiskowe jak pan z postow wyzej... P.S. Dziewczyny które zabierały psy z Radys przygotowujecie jakieś dokumenty medyczne? te szczeniaki z parwo np
-
Masakra co za buc ... Zarzuty za amunicje... I ta teoria spiskowa... Ale takich wypowiedzi bedzie niestety wiecej bo ja wierze w to ze jak kontrola pojechala do schroniska to zobaczyla psy boksy sa woda ich psy moze i byly w dobrym stanie.. bo taka kontrola z cala pewnoscia tez musi byc zapowiedziana... Jak ktos nie zglebi tematu dotyczacego Radys to samo wejscie do schroniska nie da zadnego obrazu tego miejsca A czy ktos wie czy ten niby zakaz przyjmowania nowych psow to ktos w sensie jakis organ wydal? Bo nie doczytalam
-
na you tube jest wypowiedź Bielawskiego że kompletują dokumentację psów które zostały w schronisku żeby ruszyć z adopcjami a to potrwa
-
Loluś zaginął ojejejej
-
fajna kobieta, obejrzałam jej wypowiedzi
-
Zabrakło serduszek :( fajnie ze tyle dobrych wieści
-
A ona jest ogłaszana? Nigdy nie wiadomo czy ktoś się nie znajdzie kto chciałby pomóc..
-
https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/zarzuty-i-wniosek-o-areszt-dla-wlasciciela-schroniska-dla-zwierzat-w-radysach,191888.html
-
Ja bym kotke po prostu na wsi u Jaga wypuscila teraz jest lato da sobie bez problemu sama rade a potem przyjdzie na dokarmianie o ile bedzie potrzebowala Na wsi wiele ludzi tez dokarmia dzikie koty wbrew pozoru Czesto przychodza same do gospodarstw w ktorych sa inne zwierzeta To dzika kotka i sobie poradzi nawet bez dokarmiania W lesie zyje calkiem sporo dzikich kotow ktore krzyzuja sie z żbikami i daja sobie swietnie rade.. to wytrawni łowcy