Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Posłałam na konto Murki 54 zł z mojego bazarku w części dla Argusia
  2. Potwierdzisz prosze na watku bazarku? Klik Jeszcze rozliczam wianki wszystkie sie sprzedaly:)
  3. Olx zrobilam pislaam o tym Ogloszenie mysle ze nie ma sensu dublowac ogloszen o zaginieciu zwierzat im ich mniej tym bardziej realne ze ktos przejrzy wszystkie
  4. napisałam do nich wiadomość na fb na stronę Schronisko Skierniewice Wolontariat odpisali że pomogą powiedzieli żeby napisać też do fundacji Roka że mają dużo wolontariuszy napisałam też czekam co odpiszą trzeba by już jak będziemy mieć plakat ustalić z nimi jak by to odebrali napisałam też do hoteliku (o ile osoba na fb Maat Kalisiaki to hotelik:) jaka pomoc jest im potrzebna i że będziemy mieć plakaty
  5. wolontariusze ze Skierniewic odpisali że pomogą w plakatowaniu trzeba tylko ustalić z nimi szczegóły Bakusiowa pociągniesz temat dalej? pisali też że jakaś fundacja Roka ma dużo wolantariuszy EDIT: napisałam do fundacji Roka
  6. napisałam do większości tych osób które podałas pw z prośbą o pomoc wracam do pracy bo zaraz mnie wywalą....
  7. Bakusiowa drukuje plakaty trzeba pojechać i je porozwieszać po okolicy
  8. to prosze może napisz info do tych osób z prośbą o pomoc
  9. kto jest z Warszawy i może pomóc? ja nie przywiązuje uwagi do tego gdzie ktoś z dogo mieszka niestety...nawet nie wiem do kogo napisać :( wysłałam na fb prośby o dołączenie do grupy na fb na spotted żeby prosić o pomoc ale na razie nikt nie zaakceptował mojej prośby a bez tego nic nie napiszę Jo37 czy mogłabyś jeszcze raz pojechać w razie czego z kimś do pomocy? na prawdę potrzebne są dwie osoby z samochodem: kierowca i osoba rozwieszająca plakaty chodzi o najbliższe wioski plakat w każdej miejscowości na lokalnej tablicy ogłoszeń. To tak naprawdę pół dnia jeżdzenia ... Kochani zaangażujmy się wszyscy nawet na odległość można wbrew pozorom dużo zrobić PRIORYTET: 2-4 osób do plakatowania okolicy napisałam prośbę na fb o pomoc w plakatowaniu do wolontariatu w schronisku w Skierniewicach dam znać czy coś odpiszą wrzucam jeszcze raz plakat do rozsyłania: Plakat Amber kopia.pdf
  10. Agatko jak tu zajrzysz to koniecznie zmień tytuł wątku moze ktoś z okolicy sie zjawi na wątku
  11. Zobaczymy co powie Jo37 po powrocie jak tam sytuacja wygląda na miejscu i po rozmowie z hotelikiem kto jest juz zaangażowany w w jaki sposób w poszukiwania
  12. Plakat Amber.pdf plakat Amber z numerami tel. Plakat Amber kopia.pdf i bez numerów do udostępniania
  13. oj to nie wiem :( może druknij 100 tylko nie wiem czy to nie będzie za dużo
  14. to wydrukuj może 50 zobaczymy jak się to potoczy i jakbyś mogła to koszulki kup od razu
  15. Deklaracje na plakaty: Tianku : 30 zł Poker : 30 zł Elik: 30 zł Anula: 30 zł Razem: 120 zł
  16. myślę że jakby wysłał do hoteliku gotowy pakiet to i chętni by się do plakatowania tam na miejscu znaleźli do koszulki można wsadzić wystarczy odwrócić koszulkę otwarciem do dołu sama taki robiłam nie każdy ma przy sobie coś do zanotowania no ale to najmniejszy problem ważne są plakaty powieszone Halo Warszawa i okolice kto może pojechać?? jeden dzień poświęcić mamy min. 90 zł deklaracji na plakaty na razie trzeba na koszulki taker i taśmę Bakusiowa będziesz zbierać na swoje konto?
  17. jak dodadzą mnie do grupy to dodam ogłoszenia na spotted Skierniewice https://www.facebook.com/groups/2843493165703481
  18. jak zaginęła Lika to były miesiące poszukiwań mam nadzieję że tu tak nie będzie ale trzeba koniecznie plakaty wtedy cała Wisła i okolica były oplakatowane i dzięki temu były sygnały jak jeździliśmy po Wisle to ludzi kojarzyli od razu z plakatów psa zróbmy zrzutkę na plakaty ja daję 30 zł kto dorzuci grosz? Bakusiowa zajmiesz się drukiem i zakupem koszulek? na początek byśmy 100 kupili + koszulki + taker tapicerski podaj mi proszę adres e-mail podeślę plakat zrobię może taki żeby numery telefonu można było oderwać mam nadzieję że znajdziemy ludzi do plakatowania a jak ktoś z Was ma czas proszę wysyłajcie informację mailem gdzie się da z prośbą o powieszenie plakatu (nadleśnictwo, sklepy zoologiczne, przychodnie wet z okolicy itp) może każdy niech napisze czy gdzieś wysłał żeby tez nie dublować jakiś koordynator działań pilnie potrzebny :( kurcze ja mam teraz sajgon w pracy i nie bardzo mogę pisac :((( Agat przytulam mocno i trzymam kciuki za oba psiaki
  19. Pozostaje czekac na jakis sygnal nie mogl sie rozplynac gdzies na pewno sie pojawi Badzmy dobrej mysli Kto moze niech udostepnia
  20. Zapraszam na bazarek z wiankami świątecznymi KLIK
  21. wrzuciłam też na olx z wyróżnieniem na parę dni https://www.olx.pl/oferta/zaginal-pies-miedniewice-ok-skierniewic-CID103-IDHKuiI.html
×
×
  • Create New...