-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Tianku replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Trzeba wózek do galopów hihihi :) chyba projektanci nie uwzgledniali takich sportowców jak Pikusia :) mam pytanko jak korzystacie z poczty na telefonie ? Ja nie widze poczty i generalnie panelu logowania :( wyłacznie na kompie :( utrudnia to korzystanie z dogo strasznie -
Kochani to znowu ja zaśmiece wątek... Walnijcie mnie wirtualnie w łeb.. mam pewność że kotki same jedzą bo zawiozłam kocicy karme i jej nie bylo za to malesię dorwałyi pałaszowały.. Musze je same zabrać poki nie zdziczaly bo plan złapania ich razem z kocica nie wypalił...i mam jakies glupie opory ze kocicy je kradne i ona bedzie ich szukać :(:( a jak ona ich karmi to dla jej zdrowia to nie bedzie problemu?
-
A sa jakies fundacje w okolicy od kotow? W Rzeszowie jest jakas findacja Felinus moze by udostepnili apel o dom dla Muszelki? Dora jak ja Cie podziwiam! Ja to chyba zeświruje przez te koty:( pisalam Wam ze bede probować łapać kotke po tym jak klatka sie nie zamknela kolejne próby nic nie dawaly nie weszła już ani razu nie była zainteresowana jedzeniem :( juz dalam sobie spokoj mówie trudno:( ale teraz wyprowadziła dwa małe kotki nie wiem ile maja ale ok 5 tyg :( chyba jeszcze same nie jedza kocica przez kratke dawala mi sie głaskać ale pojechałam z kontenerkiem i nie da sie złapać:( małego jednego złapałam ale musiałam wypuścić bo jak nie umie sam jeść to go nie zabiore :( płakać mi sie chce z tej bezsilności :( Dora przydałaby Ci se budka styropianowa? Bede chyba robic bo musze im coś skombinować żeby miały schronienie :( to zrobie też dla Ciebie
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Tianku replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko wyslij mi dane wplace grosik dla Grzesia tylko jak mozesz to na fb bo tu na razie nie odkrylam gdzie jest poczta i caly panel logowania (korzystam z dogo na telefonie i na szczescie bylam zalogowana przed zmianami) -
Każdy niech się wypowie co myśli o przeprowadzce Argusia. Jeśli miałby domowe warunki i mniejszą konkurencję o człowieka to ja jestem za. A ile jest piesków u Kikou? Może Murka napisze parę słów o Argo jak uważa czy on się łatwo adaptuje do nowych warunków oraz czy jest z Murkami bardzo zżyty? co do ewentualnego transportu to chyba trzeba transport łączony szukać z odpoczynkiem małym dla Dziadka bo to długa droga. Może mąż Anecik podjął by się transportu z Katowic?
-
Trzymajcie sie Dzieciaczki
-
nieustannie trzymam kciuki za szczeniaczki i za Zulkę :(
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
Tianku replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Moze uda sie podpisac umowe z innym wetem ale tu pewnie wchodza w gre pieniadze ktorych gmina nie ma i najtansza oferta wygrywa...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
Tianku replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Tylko jak to parwo to kolejne psy moga byc zagrozone :(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: