Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='wiewoira']Super ;) No i trzeba czesto odwiedzac wydarzenie i dodawac komenty :)[/QUOTE] W takim razie liczę też na pomoc z tymi komentarzami:)
  2. [quote name='wiewoira']A ja pytam jak z tym wydarzenie na fb ???[/QUOTE] Ja zrobię, ale dziś wieczorem, bo od piątku siedzę na zajęciach i nie mam jak. Wkleję tu link oczywiście. A zdjęcia będę dodawać po jednym, żeby coś się działo. Liczę też, ze będą jeszcze później jakieś fotki już z hoteliku.
  3. [quote name='obiezyswiat75']To ten, no, może by do Ciebie pojechał? To znaczy jakbyś mogła u chciała go wziąć. Kasę i transport jakoś by się załatwiło...[/QUOTE] [quote name='Hałabajówka']To działaj ;)[/QUOTE] Dorzucę parę groszy do transportu :)
  4. Ja też mogę dorzucić się z książkami do bazarku :) książki to u mnie element bardzo ruchliwy w mieszkaniu ;) :P
  5. Szkoda, że zdjęcia takie malutkie, ale i tak widać, że Miluś jest szczęśliwy :) W końcu w swoim domku, ze swoimi ludźmi, pełen radości i pozytywnej energii! Oby tak dalej!! :)
  6. A dostałaś dzisiaj potwierdzenie, że przesyłka w drodze? Jak tak, to ja bym dzwoniła jutro rano do tego kuriera i się dopytała, czy przywiozą, a jeśli nie to gdzie można by z magazynu odebrać. Przepraszam, że tak nagle się wtrącam w rozmowę, ale śledzę cały czas, tyle że zdalnie Wam za wiele nie pomogę, więc się nie odzywam.
  7. [quote name='wiewoira']Moge zrobić wydarzenie,nie ma problemu tylko prosze i wyslanie mi zdj i tekstu na maila bo w wiekszosci mibilna jestem i ciezko z dogo mi co kolwiek pobierac.Wieczorkiem miglo by juz byc wydarzenie gotowe ;)[/QUOTE] To co robisz wydarzenie? Bo jak nie, to ja zrobię, ale nie chcę robić bez potwierdzenia. Żeby nagle dwóch nie było ;)
  8. [quote name='Poprawna']Wydarzenie wtedy ma dużą frekwencję jak codziennie są wstawiane nowe zdjęcia i nowe wiadomości. Każdy, kto bierze udział w wydarzeniu musi kilka razy dziennie udostępniać i zapraszać wszystkich swoich znajomych.[/QUOTE] No tak... A jak nie ma zdjęć, to nie ma czego wstawiać i nic się nie dzieje na wydarzeniu :( to nie wiem, czy robić, czy nie....
  9. [quote name='zozola77']jezcze mało deklaracji ale i tak ważne, że choc tyle jest... może ktos by mógł zrobic wydarzenie na fb i je prowadzic?? ktos kto sie porusza na fb , bo ja nie ...:shake:[/QUOTE] Ja mogę zrobić wydarzenie, robiłam też dla Majki, tylko jakoś mało ludzi tam jest i odzew kiepski :( więc może ja jestem kiepska w prowadzeniu tego :(
  10. [quote name='asikowska']dyszka stałej ode mnie[/QUOTE] O, jak super :) czyli mamy 80 zł stałych deklaracji!
  11. Przelałam dla Bajki moją deklarację za październik i listopad (20zł).
  12. [quote name='ocelot']Oj tak kochana pokazuj, dozbierajmy jeszcze troszkę i będziesz bezpieczna[/QUOTE] Mam pytanko, czy Bajeczkę będzie można już niedługo wyciągnąć? Z bazarku jest 270 zł (albo trochę więcej, bo są nadpłaty). Stałych deklaracji 70zł, czyli na połowę hoteliku. Nie wiem, ile miesięcznie wyjdzie dla niej karma, ale pewnie w 200zł całość na miesiąc się zmieścimy. Myślę, że bazarkami się dozbiera resztę jak coś.
  13. [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]Dzień dobry![/SIZE][/B][/COLOR] Witam się piątkowo u Bafiego i po ciuchutku liczę na nowe deklaracje! :)
  14. Fajnie byłoby już ją wyciągnąć do hoteliku....... Kto jeszcze pomoże Bajeczce stałą deklaracją? Zapraszamy!!
  15. Zapraszamy do Bafiego!
  16. Zapraszamy do Bajeczki!
  17. Ja cały czas zaglądam z nadzieją, że pojawią się nowe deklaracje... Bajeczka ich potrzebuje bardzo!
  18. Moje 20 zł to deklaracja stała za październik i listopad. W listopadzie przeleję coś dodatkowego na wydatki u weta.
  19. Dzien dobry Bafi:) Dziś kolejny dzień, aby ktoś zaoferował stałą deklarację :)
  20. Jeśli się pojawi taki ktoś, to nie ma problemu, przyjmę wszystko i zrobię bazarek/ bazarki :)
  21. [quote name='Cassi_']ja mogłabym przekazać rzeczy na bazarek, tylko gdyby ktoś z Lublina lub okolic mógł je ode mnie odebrać, bo jest tego sporo no i wystawić to dajcie znać :rolleyes:[/QUOTE] Przybywam z bazarku. Niestety, jestem z Krakowa, bo mogłabym zrobić bazarek dla Kulci z Twoich rzeczy :(
×
×
  • Create New...