A dostałaś dzisiaj potwierdzenie, że przesyłka w drodze? Jak tak, to ja bym dzwoniła jutro rano do tego kuriera i się dopytała, czy przywiozą, a jeśli nie to gdzie można by z magazynu odebrać. Przepraszam, że tak nagle się wtrącam w rozmowę, ale śledzę cały czas, tyle że zdalnie Wam za wiele nie pomogę, więc się nie odzywam.