-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
[quote name='Gabi79']Jeśli o mnie chodzi, to jestem przeciwniczką wypuszczania psa bez opieki. Nie podoba mi się, że piesek tej pani tak sobie biegał.[/QUOTE] No ja też tego nie popieram, u mnie w bloku w klatce obok tak wypuszczają psa... Na początku myślałam, że jest bidoczek bezdomny... Ktoś wchodził do klatki, więc pytam.. a oni mówią, że on tak chodzi :( a mnie osobiście też to denerwuje, bo mi moją Czarę on wnerwia, podbiega do niej i szczeka, a ona wpada w swój szał :( Tak czy siak, żal mi psa.
-
[quote name='Panna Marple']chętnie weźmiemy Cię ze sobą, ale nie wiem czy jak 3 osoby się zwalą, to nie będzie łyso? Natomiast, gdybyś mogła pojechać ze mną po Milusia, jeśli adopcja dojdzie do skutku, byłoby super[/QUOTE] Aaa no jeśli idziecie we dwie, to rzeczywiście mogłoby być trochę tłoczno, gdybym i ja poszła, niestety. Chętnie pojadę po Milusia jak coś, to się dogadamy co do terminu, bo ja pracuję do 15 około, ale czasem się mogę zwolnić wcześniej :)
-
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Zapraszam na drugi bazarek dla Mary - całe mnóstwo pasków oraz biżuteria, a także skórzana torebeczka ze Sri Lanki i damska torba na laptop :)[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22?p=21387659#post21387659"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22?p=21387659#post21387659[/URL] -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Oby już wkrótce Mary była szczęśliwą Mary, a nie płaczącą! Na bazarku mały ruch, ale będę rozsyłać dalej zaproszenia. -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że mogę pomóc. Są już pierwsze osoby kupujące :) w weekend będę rozsyłać zaproszenia. -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo się cieszę, że Gucio tak szybko znalazł dobry domek. Koniecznie ich odwiedź jeszcze parę razy, żeby mieć pewność, że to dobry domek :) -
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
gluchypies replied to Viris's topic in Bazarek
bazarek zakończony -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszam na [B]bazarek cegiełkowy[/B] dla Mary: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247634-Kup-chusteczkę-dla-płaczącej-Mary-CEGIEŁKOWY-do-19-10-godz-22?p=21380711#post21380711[/URL] -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja :) zaraz zrobię bazarek cegiełkowy dla ślicznotki! -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
O rany, jak super! Ale szybko się udało, oby mu było jak najlepiej w tym domku :) czekam na opowiesc, co i jak, skąd ten domek i jaki. -
Poproszę o konto do wpłaty na Suzi. Link do wydarzenia na FB zaraz roześlę :)
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie przelałam stałą na październik + bonusik :) -
Co z deklaracjami stałymi? Mamy już wpłacać? Pogubiłam się w wątku :(
-
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam właśnie stałą na październik + mały bonusik dla Messiego :) -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Ale z niego maluszek :) Fajnie go karmicie :) -
Może trzeba ludzi pozapraszać na wątek, żeby zebrać jakieś stałe deklaracje?? Bo ona bidusia nic nie ma :((