Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='Gabi79']Jeśli o mnie chodzi, to jestem przeciwniczką wypuszczania psa bez opieki. Nie podoba mi się, że piesek tej pani tak sobie biegał.[/QUOTE] No ja też tego nie popieram, u mnie w bloku w klatce obok tak wypuszczają psa... Na początku myślałam, że jest bidoczek bezdomny... Ktoś wchodził do klatki, więc pytam.. a oni mówią, że on tak chodzi :( a mnie osobiście też to denerwuje, bo mi moją Czarę on wnerwia, podbiega do niej i szczeka, a ona wpada w swój szał :( Tak czy siak, żal mi psa.
  2. [quote name='Panna Marple']chętnie weźmiemy Cię ze sobą, ale nie wiem czy jak 3 osoby się zwalą, to nie będzie łyso? Natomiast, gdybyś mogła pojechać ze mną po Milusia, jeśli adopcja dojdzie do skutku, byłoby super[/QUOTE] Aaa no jeśli idziecie we dwie, to rzeczywiście mogłoby być trochę tłoczno, gdybym i ja poszła, niestety. Chętnie pojadę po Milusia jak coś, to się dogadamy co do terminu, bo ja pracuję do 15 około, ale czasem się mogę zwolnić wcześniej :)
  3. No a jak :) może z czasem byłabym kolejną osobą do takich wizyt? :) tylko trzeba by mnie przeszkolić :)
  4. [quote name='Marycha35']Z Krakowa na bank ktoś się fajocha zgłosi:)[/QUOTE] Gdyby ten ktoś miał ochotę na towarzystwo, to ja chętnie bym poszła zobaczyć, jak się przeprowadza takie rozmowy :)
  5. Jak najbardziej wizyta przed i po adopcyjna byłaby wskazana, jak ktoś jest szczery to wszystko będzie ok i chętnie zgodzi się na takie wizyty. Ja niestety nie umiem takich wizyt przeprowadzać, ale dużo jest tu dziewczyn z Krakowa, to na pewno ktoś szybko się zgłosi i pomoże.
  6. [quote name='Panna Marple']No to posażna z niej panna...:-([/QUOTE] Z bazarku będzie jakieś 180 zł, więc będzie już lepiej :)
  7. Ja też trzymam kciukasy :) Jutro powinnam móc w końcu przelać kasę z bazarku dla Mai, jak tylko otrzymam ostatnią wpłatę, to robię przelew :lol:
  8. [SIZE=3][B]Zapraszam na drugi bazarek dla Mary - całe mnóstwo pasków oraz biżuteria, a także skórzana torebeczka ze Sri Lanki i damska torba na laptop :)[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22?p=21387659#post21387659"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247678-Fajne-dodatki-dla-ka%C5%BCdej-babki-dla-Mary-do-19-10-godz-22?p=21387659#post21387659[/URL]
  9. Oby już wkrótce Mary była szczęśliwą Mary, a nie płaczącą! Na bazarku mały ruch, ale będę rozsyłać dalej zaproszenia.
  10. Cieszę się, że mogę pomóc. Są już pierwsze osoby kupujące :) w weekend będę rozsyłać zaproszenia.
  11. Bardzo się cieszę, że Gucio tak szybko znalazł dobry domek. Koniecznie ich odwiedź jeszcze parę razy, żeby mieć pewność, że to dobry domek :)
  12. Serdecznie zapraszam na [B]bazarek cegiełkowy[/B] dla Mary: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247634-Kup-chusteczkę-dla-płaczącej-Mary-CEGIEŁKOWY-do-19-10-godz-22?p=21380711#post21380711[/URL]
  13. Jestem i ja :) zaraz zrobię bazarek cegiełkowy dla ślicznotki!
  14. O rany, jak super! Ale szybko się udało, oby mu było jak najlepiej w tym domku :) czekam na opowiesc, co i jak, skąd ten domek i jaki.
  15. Poproszę o konto do wpłaty na Suzi. Link do wydarzenia na FB zaraz roześlę :)
  16. Właśnie przelałam stałą na październik + bonusik :)
  17. Co z deklaracjami stałymi? Mamy już wpłacać? Pogubiłam się w wątku :(
  18. Wpłaciłam właśnie stałą na październik + mały bonusik dla Messiego :)
  19. U mnie na bazarku już tylko jednej wpłaty brakuje, więc może przeleję to, co już mam? Żeby konto Majeczki było na plusie. A jak dojdzie ta ostatnia wpłata, to wtedy doślę. Proszę Malwo o potwierdzenie, czy mam tak zrobić.
  20. Ale z niego maluszek :) Fajnie go karmicie :)
  21. Może trzeba ludzi pozapraszać na wątek, żeby zebrać jakieś stałe deklaracje?? Bo ona bidusia nic nie ma :((
  22. Zaglądam do Milusia i czekam na dobre wieści! Cieszę się, że Frejusi się udało :)
  23. [quote name='Mortes']Ja tylko zastanawiam sie jak to wizualnie Babula by przedstawiła ;););)[/QUOTE] ja to widzę tak - uśmiech pełną paszczą + lekkie skrzywienie czyli ta 1/3 hihi :)
  24. Co słychać u Milo? Jak zajęcia ze szkoleniowcem?
×
×
  • Create New...