Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='Besti']Nie mam pojęcia co jest wygodnego w tej pozycji ale mój śmierdziel śpi identycznie :D[/QUOTE] Czara też lubi tak spać :) tyle, że zamiast o szafki opiera się o mnie :D
  2. Ale się cieszę, że tyle osób tutaj zawitało z zaproszeń :) z tej radości ja także poproszę o nr konta :)
  3. Ja niestety ciągle czekam na dwie ostatnie wpłaty za fanty na bazarku, węc jeszcze nie mogę zrobić wpłaty dla Majki.
  4. Ja się nie znam na kotkach, ale jak rozumiem on widzi prawda? :) bo nie widział, bo był jeszcze maluszkiem?
  5. Ponieważ wysłałam trochę zaproszeń na wątek, ale jakoś tak utknęłam... Zakupiłam właśnie pakiet na bazarku :) tutaj link, gdyby ktoś potrzebował skorzystać: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247328-Bazarek-zaproszeniowy-dla-kociaka-na-bdt!do-10-10-2013[/URL] Więc mam nadzieję, że wkrótce pojawią się nowe osoby na wątku Białogonków :)
  6. Mazowszanka2 świetne to podsumowanie! Od razu dużo łatwiej się połapać w całej sytuacji. Ja czytałam wiele stron wątku, ale trudno wszystko tak ogarnąć, jeśli się nie siedziało w temacie od początku. Teraz wiadomo, na co trzeba zbierać i w jaki sposób pomagać. Będę szykować bazarek na któryś z tych wymienionych przez Ciebie celów :)
  7. I co z tym wydarzeniem na FB? Chciałabym porozsyłać znajomym :) Od kiedy Suzi jest w hoteliku? Bo chyba nie ma pieniędzy już na opłaty :(
  8. Udało mi się wstawić sygnaturkę :)
  9. Zaglądam do starowinki i trzymam kciuki :)
  10. Moja strona jest taka, jak mój nick :) My też potraktowałyśmy dogtrekking jako dłuższy spacer, na mecie byliśmy ostatni ;)
  11. Dobry wieczór, dla Majeczki uzbierała się całkiem przyzwoita kwota 161 zł na moim bazarku :) Jestem w trakcie rozliczania i zbierania pieniędzy :)
  12. Nie tyle kłopotu, co smutku, że pies choruje i może szybko odejść :( ktoś kto kocha psy chce jak najdłużej cieszyć się ich towarzystwem.
  13. No niestety :( teraz wgrywałam jpeg i mam info "Ten obrazek: JPEG ma niewłaściwe rozszerzenie" :(
  14. [quote name='obiezyswiat75']Mam zapisać ten banerek na pulpicie u siebie, żeby to potem do sygnatury wstawić, czy jak?[/QUOTE] Ja go zapisywałam, ale w trakcie wgrywania do sygnatury pojawiło się info, że jest złe rozszerzenie obrazka - było gif, a powinno być jpeg... Teraz próbuję ponownie i zobaczę czy się uda.
  15. Bardzo dziękuję Dominiko za nowe informacje o Rokim i zdjęcia! Filmik jest super, miło zobaczyć cudownego pychola Rokiego :) Ile kosztuje ta operacja usunięcia 3 powieki? Może spróbujemy zebrać na nią kaskę poprzez jakiś bazarek? Choćby cegiełkowy... Tylko ja nie wiem, jakiego rzędu są to koszty, więc mnie oświeć i coś pomyślę :)
  16. Ja niestety jestem mało techniczna i postępując wg powyższej instrukcji nie potrafię wkleić tego banerku :( ale jeszcze będę dzisiaj próbować, może się uda :)
  17. szkoda, że Azirkowi się nie udało :( ale i tak dobrze, że ta pani wzięła dwa takie psiaki...
  18. Tak, byłam w Iwanowicach. Super było, to nasz pierwszy dogtrekking :) Na mojej stronce są fotki i opis, możesz zobaczyć w wolnej chwili. Ok, zrobię zatem kolejny opis dla Milusia :)
  19. [quote name='MALWA']Rozmawiałam dzisiaj z Angeliką, i prosi, by apelować na dogo, bo może znajdzie się tu osoba, która dałaby Azirowi choć DT, taki domowy z ciepełkiem................. Azir jest starszym pieskiem, nie wiadomo ile jeszcze pożyje, bo to naprawdę psi staruszek, a koło człowieka zawsze miałby lepiej, i do tego te chłody, a zaraz naprawdę zrobi się zimno i nieprzyjemnie.............. Malwo, na wątku Babci starowinki - tutaj link http://www.dogomania.pl/forum/threads/246992-Kolejna-starowinka-skazana-na-dożywocie-Zbieramy-na-DT-150-180zł/page2 ktoś napisał, że znalazł na FB takie ogłoszenie: "Mam dom dla 2 najbardziej potrzebujących psów - mogą byc stare i chore. Dom z ogrodem i długie spacery po polach. Warunek: pies nieagresywny do ludzi i psów, w domu jest obecnie 12-letni pies. Proszę przysyłac zdjęcia i opisy psów do adopcji na adres: [email protected] , tel. 693-426-651." W ogłoszeniu jest mowa o dwóch psach, więc może warto napisać także w sprawie Azirka??
  20. [quote name='obiezyswiat75']Poprosiłam kolejną kobietkę żeby banerek dla Majci zrobiła, będzie można do podpisu wkleić :)[/QUOTE] To ja bardzo proszę o taki banerek, nie potrafię czegoś takiego zrobić, a chętnie wkleję do podpisu zamiast linku, który mam :)
  21. [quote name='paula_t']Dziękujemy Javena:loveu: Dostałam nowy tekst Milusia na maila, postaram się chłopaka jak najszybciej ogłosić, tylko ewu poprosiła mnie pilnie o ogłoszenia dla psiaka, który wraca z adopcji i muszę teraz nad nimi siąść :)[/QUOTE] Rozumiem, że nowy tekst dla Milusia jest przygotowany tak? I nie muszę już go robić? Przepraszam, że nie zrobiłam w weekend, ale byliśmy na dogtrekkingu, a potem odsypialiśmy..
  22. [quote name='obiezyswiat75']nie mogę zmniejszyć się zdjęć, bo mi się ręce trzęsą. Młody, przyjazny, sympatyczny piesek. Oddany, bo wpuścił złodziei na posesję.[/QUOTE] Piękny jest, widać że nastawiony przyjacielsko... Co za debile biorą psa i potem zwalają na niego winę, że złodzieje przyszli?!? I pies nie zareagował?! I go oddają od razu... o ludzie.... paranoja :( biedak!
  23. Co się stało, czemu wrócił? :( biedna psinka! Jest w schronisku teraz, tak?
  24. Rozsyłam zaproszenia na wątek, mam nadzieję, że zaglądną nowe osoby i uda się coś zdziałać dla Białogonków. Idę rozsyłać dalej i w międzyczasie czytać też resztę wątku, żeby być na bieżąco.
  25. Andziku, masz rację. Trzeba zatem szukać DT dla Potisa. Ja niestety go wziąć nie mogę, ale spróbuję poszukać wśród znajomych - może jest ktoś, kto wziąłby go do siebie.
×
×
  • Create New...