-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
gluchypies replied to Maia's topic in Już w nowym domu
dorzucę się na transport + coś jednorazowego dla Szczotki :) -
[quote name='Yoana']Dziewczyny, ja w kwestii formalnej. Zajrzałam do postu z rozliczeniami- deklarowałam się na stałą od listopada a wpisałyście mnie na październik i błędnie wygląda, że zalegam z "alimentami" :lol: Wiem, że to drobiazg, ale chciałam to wyjaśnić.[/QUOTE] To już Malwa musi zmienić, ale jej nie ma teraz przez cały tydzień, więc jak wróci to poprawi. A jakby nie zobaczyła tego postu, to jej przypomnij :)
-
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
;( żal mi chłopaka :( straszna straszna szkoda!!! ps. już wiem, czemu mnie zawsze złościły małe psy... bo takie zadziorne są... :( -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Napiszcie coś, bo nerwowa jestem...:diabloti:[/QUOTE] Myślałam, że Ty coś wiesz...... jak zobaczyłam, że napisałaś tu coś..... a tu dalej nic..... -
[quote name='Olena84']:mad: wszyscy sie na mnie uwzięli! Głuchypies jestem u Ciebie i nawet napisałam swój niewesoły komentarz jak mnie zapraszałaś. Tak to każdy psiak może wrócić:(, nie możemy tak chyba zakładać, bo ja zwariuje:([/QUOTE] wiem, że jesteś i że napisałaś, ale dzisiaj akurat weszłaś w chwili, jak czytałam o tych dzieciach :) echhhh co z tym Maksiem :(
-
[quote name='zozola77'] ide robic bazarek z rzeczami dla niemowlaków :diabloti::evil_lol: Olena jestes pierwsza zaproszona...[/QUOTE] u mnie są bardzo ładne ciuszki, zapraszam hihihi :evil_lol: a swoją drogą 84-letnia mama bliźniaków? :o
-
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wielki dzień dla Messiego :) czekamy na informacje! :) -
[quote name='Panna Marple']Bardzo dobry pomysł, popieram! Lepiej popracować nad tym co jest zamiast szukać od nowa. No i istotne jest to, że domek lubi Maję[/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']Tez jestem za tym,bo Maja na pewno odczuje bardzo jak ja oddadza[/QUOTE] Fajnie, że pomysł Wam się podoba. Skoro domek lubi Maję, to musimy się postarać, żeby im pomóc ustabilizować sytuację. Czy ktoś tu może polecić jakiegoś behawiorystę? Trzeba by było zdobyć namiary na kogoś dobrego i wtedy już pewnie do nich dzwonić z propozycją :)
-
[quote name='Till']ale się dzieje, dziękuję wszystkim za przybycie. Może i Grafiemu uda się tak jak Bafiemu, a wszystko dzięki WAM![/QUOTE] Na pewno się uda! :) fajnie, jakby większość deklaracji Messiego przeszła na Grafiego, to już byłaby fajna kwota na start :)
-
[quote name='Till']właśnie rozmawiałam z panią od Mai, no tak jak myślałam Maja rządzi i chce zdominować Rinę, już ją nawet podgryza. Jest bardzo energiczna, pani od 3 do 4 rano musiała z nią po ogrodzie chodzić bo chciała się wybiegać. Jak się nic nie zmieni to trzeba będzie szukać dalej domu dla niej bo zdecydowali, że Rinę zostawią napewno mimo, że Maja strasznie im się podoba, ale Rina jest bardziej ułożona[/QUOTE] Tak sobie myślę, że może by zaproponować temu Państwu jedną wizytę behawiorysty? Żeby spróbował coś doradzić, zaproponowac rozwiązania dla psiaków? Z tego co widzę, na koncie Majki jest dość duża kwota, można by było - oczywiście za zgodą wszystkich wpłacających na Majeczkę - opłacić jedną taką wizytę, żeby tym ich przekonać bardziej do zatrzymania obu suczek. Taka pomoc mogłaby coś zadziałać, a i właściciele zobaczyliby, że się interesujemy tym, jakie kontakty panują między psinkami.
-
Zapraszamy do Grafisia!
-
Zapraszam na bazarek, który w 1/3 jest przeznaczony na Suzi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ciuchy-XS-S-M-pr%C3%B3bki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21512861#post21512861"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ciuchy-XS-S-M-pr%C3%B3bki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21512861#post21512861[/URL]
-
[SIZE=3]Zapraszam na bazarek, który w 1/3 jest przeznaczony na Grafiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ciuchy-XS-S-M-pr%C3%B3bki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21512861#post21512861"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ciuchy-XS-S-M-pr%C3%B3bki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21512861#post21512861[/URL][/SIZE]
-
Jak Messi pójdzie do DS, to przenoszę moją stałą na Grafisia :)
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
gluchypies replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Tam wcześniej jest wytłumaczone przez nią, że musiałaby jakiegoś psiaka dać do adopcji, bo inaczej nie ma miejsca. Tyle wiem, ja nie jestem jakoś bardzo zaangażowana w kwestie DS/DT u ewyb. Ja przyszłam z pomocą dla Stiviego, ale się nie angażuję w kwestie sporne ;) -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
gluchypies replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']ewab teraz czytam ze Stivi mialby ds u Ciebie.. w jakich warunkach bylby jesli mozesz napisac i czy nie warto byloby tej suni od ewyb dac na ,,wymiane 'na tymczas do Halabajowki jako bardziej napewno adopcyjnej i domu szukac bo Stiviemu wiadomo bedzie duzo trudnieja Stivi juz bylby w ds. ewab a mozesz dac zdjecie tej suni lub watek do Niej linka jak ma-[/QUOTE] Stivi jest już w drodze do Hałabajówki, więc już trochę za późno... -
[quote name='Olena84']Haha - co do pierwszego zdania. Właśnie miałam jej zwrócić uwagę - co do drugiego. PS nie przenośmy naszych rozmów do Maksa, bo znowu inni dogomaniacy nas opuszczą i zostanę z wątkiem sama:(.[/QUOTE] Ha no właśnie fajne rozmowy, sobie można poczytać i się trochę pouśmiechać :D :evil_lol:
-
[quote name='koelka']Kolejne otwarcie księgarni dla Suzi - zapraszam do kupna książek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248387-Księgarnia-książki-różne-po-polsku-i-angielsku-do-20-11-2013-do-godz-20-00?p=21491026#post21491026[/URL][/QUOTE] idę zobaczyć :)