-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']w niedziele będzie wizyta PA dla Messiego, trzymajcie kciuki! domek z ogródkiem :) oby fajny[/QUOTE] O rany, ale super wiadomość! Trzymam kciuki bardzo mocno!! -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Bajeczka pojechała wczoraj wieczorkiem do DT:):):) Anja2201 napisze Wam więcej:) Niunia super!:) Bardzo spragniona cżłowieka i bezpieczeństwa.[/QUOTE] Super informacja! :) -
Świetnie! Czekamy na info, kiedy będzie program, chociaż jeśli w lokalnej tv to ja pewnie nie będę miała jak oglądnąć. Ale może w internecie później umieszczą na stronie. Rozumiem, że Orson zaczął trochę jeść, tak? Wyniki badań pewnie będą już w przyszłym tyg... Moja Czara ważyła 8,9 kg, ale tak źle jak Orsonik to nie wyglądała :( teraz waży 12 kg, bo jest z tych szczuplutkich. A wielkościowo podobna do Orsona, tak mi się wydaje. Na pewno chłopak przytyje, oby ta biegunka ustała.
-
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Ma być wyciągana do hoteliku, pewnie w przyszłym tygodniu, tak mi pisała Renata. Chyba dalej nie ma dostępu do kompa, bo taka cisza tutaj i nic nie wiadomo, co z oczkami Mary :( Oby było już lepiej! -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" ;) w połowie przeznaczonego na Mary, a w połowie na Bajkę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984[/URL][/QUOTE] Właśnie przelałam z tego bazarku 15 zł dla Mary. Bardzo proszę o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarku. -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co słychać u Azirka? Wiadomo już co z tym badaniem? -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To świetnie, że coś zostanie dla Bajeczki! Z mojego drugiego bazarku w 50% dla Bajki przelewam 15 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22/page3 [/URL]gdy wpłyną. Dziękuję! -
Wszyscy trzymamy kciuki za Fado, a ja dzisiaj jestem wstrząśnięta historią Orsona... Jeśli możecie, to dobre Cioteczki zajrzyjcie proszę na jego wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248291-Zagłodzony-na-pograniczu-śmierci-Orson-psiak-prosi-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248291-Zagłodzony-na-pograniczu-śmierci-Orson-psiak-prosi-o-pomoc [/URL] Bardzo dziękuję!
-
Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!
gluchypies replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']sory za off Cioteczki gdzie sie wpisuje petycje do podpisu nie moge znalesc dzialu na dogo... a mam taka do zalozenia [URL]http://www.stopvivisection.eu/[/URL][/QUOTE] O dobry pomysł, żeby było takie miejsce z petycjami do podpisywania! Jestem za. -
Ja też zaglądam do Bafika :) Cieszę się, że to jego kolejny bezpieczny dzień!
-
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
gluchypies replied to Viris's topic in Bazarek
Zapraszam po wirtualną karmę i żwirek dla kociaków ze schroniska w Białej Podlaskiej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248315-Cegiełka-dla-kociaków-z-Białej-Podlaskiej-do-13-11-2013-godz-22[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/6761/3x73.jpg[/IMG] -
Paczka doszła, dostałam sms od męża, że był kurier :)
-
[quote name='MALWA']Moja Siostra wysłała wczoraj do Ciebie kuriera z paczka - z ciuszkami i zabawkami dzięcięcymi, są tam tez jakieś nowe rzeczy.[/QUOTE] Oki, czekam na paczkę. Czy w środku jest info na temat tych rzeczy, czy napiszesz mi mailem? I poproszę też o info dla jakiego psiaka to idzie. Myślę, że bazarek przygotuję w weekend :)
-
Kurczę też bym do nich chętnie pojechała! Tylko pewnie wy jedziecie w tygodniu jakoś, to ja w pracy siedzę o ludzkich godzinach, kiedy jest jasno jeszcze :( Tak, bazarek mogę ja zrobić, skoro mam te książki u siebie :)
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Z niecierpliwością czekam na informację, kiedy Bajeczka pojedzie do hoteliku :) Mam jeszcze pytanie o środki, które były zgromadzone dla Kseni, czy one zostały wszystkie wykorzystane, czy może jakaś część została i przypadnie Bajeczce? Pytam, bo mam w planie bazarek i muszę ocenić, na które psiaki go przeznaczyć. -
[quote name='Panna Marple']Super, to na początku miesiąca zrobię książkowy remanent i byłoby parę złotych na Bafisia...[/QUOTE] To czekam na info, co z książkami i mogę przygotować bazarek. Po drodze mi mignęło jakieś info jeszcze o pierścionkach na bazarek dla Bafiego, mogę zrobić bazarek tylko potrzebuję zdjęcia i opisy.
-
[quote name='zozola77']no to fajnie, im wiecej pozycji na bazarku tym lepiej bo jest w czym wybrac..wy obie z Panna MArple z Krakowa wiec mysle ze w razie gdyby ktos zakupił ksiazki od obu cioteczek to jakos byscie sie dogadały zeby jedna paczka wyslac...... ???? dobrze kombinuje??? to zrób przegląd, mozesz porobic zdjecia, opisy i przeslesz mi na maila ....dopiero pewnie po 1 listopada cos bysmy myslały konkretnie o bazarku ale rzucam temat, zeby sie zorganizowac czasowo...[/QUOTE] Mam już zdjęcia książek, to można kroić jakiś bazar książkowy dla Bafiego :) niech chłopak obrasta w kaskę, a co! ;)
-
[quote name='MALWA']Obecnie Bafi ma swoich pieniędzy 425 zł ! Yupi![/QUOTE] Super!! A to jeszcze nie wszystkie wpłaty :multi: Jaki jest plan wobec Bafiego? Chodzi mi o jakieś badania etc. czy będzie miał teraz robione, żeby sprawdzić, czy wszystko ze zdrowiem jest w porządku?
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igusia']Moja stala deklaracja ktora byla dla Kseni przechodzi na Bajeczke:)[/QUOTE] Super, bardzo dziękujemy! :)