Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='Till']w niedziele będzie wizyta PA dla Messiego, trzymajcie kciuki! domek z ogródkiem :) oby fajny[/QUOTE] O rany, ale super wiadomość! Trzymam kciuki bardzo mocno!!
  2. [quote name='ocelot']Bajeczka pojechała wczoraj wieczorkiem do DT:):):) Anja2201 napisze Wam więcej:) Niunia super!:) Bardzo spragniona cżłowieka i bezpieczeństwa.[/QUOTE] Super informacja! :)
  3. Trzymam mocno kciuki, jest pięknym psem, powinien znaleźć dobry dom! Czekam na link do programu, chętnie zobaczę jak Orson prezentuje się w tv :)
  4. Świetnie! Czekamy na info, kiedy będzie program, chociaż jeśli w lokalnej tv to ja pewnie nie będę miała jak oglądnąć. Ale może w internecie później umieszczą na stronie. Rozumiem, że Orson zaczął trochę jeść, tak? Wyniki badań pewnie będą już w przyszłym tyg... Moja Czara ważyła 8,9 kg, ale tak źle jak Orsonik to nie wyglądała :( teraz waży 12 kg, bo jest z tych szczuplutkich. A wielkościowo podobna do Orsona, tak mi się wydaje. Na pewno chłopak przytyje, oby ta biegunka ustała.
  5. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ok, także i to opanowane :) o 17:30 zabieramy w sobotę chłopaka do nowego życia! Tak się cieszę, że zdążymy przed mrozami...[/QUOTE] Wow, jak super!!! :cunao:
  6. Ma być wyciągana do hoteliku, pewnie w przyszłym tygodniu, tak mi pisała Renata. Chyba dalej nie ma dostępu do kompa, bo taka cisza tutaj i nic nie wiadomo, co z oczkami Mary :( Oby było już lepiej!
  7. [quote name='gluchypies']Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" ;) w połowie przeznaczonego na Mary, a w połowie na Bajkę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984[/URL][/QUOTE] Właśnie przelałam z tego bazarku 15 zł dla Mary. Bardzo proszę o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarku.
  8. Co słychać u Azirka? Wiadomo już co z tym badaniem?
  9. To świetnie, że coś zostanie dla Bajeczki! Z mojego drugiego bazarku w 50% dla Bajki przelewam 15 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22/page3 [/URL]gdy wpłyną. Dziękuję!
  10. Wszyscy trzymamy kciuki za Fado, a ja dzisiaj jestem wstrząśnięta historią Orsona... Jeśli możecie, to dobre Cioteczki zajrzyjcie proszę na jego wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248291-Zagłodzony-na-pograniczu-śmierci-Orson-psiak-prosi-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248291-Zagłodzony-na-pograniczu-śmierci-Orson-psiak-prosi-o-pomoc [/URL] Bardzo dziękuję!
  11. [quote name='beataczl']sory za off Cioteczki gdzie sie wpisuje petycje do podpisu nie moge znalesc dzialu na dogo... a mam taka do zalozenia [URL]http://www.stopvivisection.eu/[/URL][/QUOTE] O dobry pomysł, żeby było takie miejsce z petycjami do podpisywania! Jestem za.
  12. Przychodzę z bazarku Malwy. Szkoda słów na tych ludzi, którzy przechodzili obojętnie :( Oby ten program w telewizji pomógł znaleźć jakiś dobry domek dla Orsona.
  13. Ja też zaglądam do Bafika :) Cieszę się, że to jego kolejny bezpieczny dzień!
  14. Zapraszam po wirtualną karmę i żwirek dla kociaków ze schroniska w Białej Podlaskiej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248315-Cegiełka-dla-kociaków-z-Białej-Podlaskiej-do-13-11-2013-godz-22[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/6761/3x73.jpg[/IMG]
  15. Paczka doszła, dostałam sms od męża, że był kurier :)
  16. [quote name='MALWA']Moja Siostra wysłała wczoraj do Ciebie kuriera z paczka - z ciuszkami i zabawkami dzięcięcymi, są tam tez jakieś nowe rzeczy.[/QUOTE] Oki, czekam na paczkę. Czy w środku jest info na temat tych rzeczy, czy napiszesz mi mailem? I poproszę też o info dla jakiego psiaka to idzie. Myślę, że bazarek przygotuję w weekend :)
  17. Kurczę też bym do nich chętnie pojechała! Tylko pewnie wy jedziecie w tygodniu jakoś, to ja w pracy siedzę o ludzkich godzinach, kiedy jest jasno jeszcze :( Tak, bazarek mogę ja zrobić, skoro mam te książki u siebie :)
  18. Z niecierpliwością czekam na informację, kiedy Bajeczka pojedzie do hoteliku :) Mam jeszcze pytanie o środki, które były zgromadzone dla Kseni, czy one zostały wszystkie wykorzystane, czy może jakaś część została i przypadnie Bajeczce? Pytam, bo mam w planie bazarek i muszę ocenić, na które psiaki go przeznaczyć.
  19. [quote name='Panna Marple']Super, to na początku miesiąca zrobię książkowy remanent i byłoby parę złotych na Bafisia...[/QUOTE] To czekam na info, co z książkami i mogę przygotować bazarek. Po drodze mi mignęło jakieś info jeszcze o pierścionkach na bazarek dla Bafiego, mogę zrobić bazarek tylko potrzebuję zdjęcia i opisy.
  20. [quote name='zozola77']no to fajnie, im wiecej pozycji na bazarku tym lepiej bo jest w czym wybrac..wy obie z Panna MArple z Krakowa wiec mysle ze w razie gdyby ktos zakupił ksiazki od obu cioteczek to jakos byscie sie dogadały zeby jedna paczka wyslac...... ???? dobrze kombinuje??? to zrób przegląd, mozesz porobic zdjecia, opisy i przeslesz mi na maila ....dopiero pewnie po 1 listopada cos bysmy myslały konkretnie o bazarku ale rzucam temat, zeby sie zorganizowac czasowo...[/QUOTE] Mam już zdjęcia książek, to można kroić jakiś bazar książkowy dla Bafiego :) niech chłopak obrasta w kaskę, a co! ;)
  21. [quote name='MALWA']Obecnie Bafi ma swoich pieniędzy 425 zł ! Yupi![/QUOTE] Super!! A to jeszcze nie wszystkie wpłaty :multi: Jaki jest plan wobec Bafiego? Chodzi mi o jakieś badania etc. czy będzie miał teraz robione, żeby sprawdzić, czy wszystko ze zdrowiem jest w porządku?
  22. Zawsze to jedna więcej uśmiechnięta mordka w swoim domku :) A na całą 26 na pewno znajdą się chętni :)
  23. [quote name='Igusia']Moja stala deklaracja ktora byla dla Kseni przechodzi na Bajeczke:)[/QUOTE] Super, bardzo dziękujemy! :)
×
×
  • Create New...