Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [SIZE=3]Zapraszamy do Suzi, sunieczka potrzebuje naszej pomocy![/SIZE]
  2. [quote name='ewu']Boże ,żeby mamunia też znalazła ratunek...[/QUOTE] Skoro jeden maluszek ma dom, to może któryś z tych pdt/ bdt byłby zainteresowany mamusią? Trzeba ją ratować jak najszybciej, jest tak zimno :(
  3. Witam się u Dropsia :) Na wątku Fado :( napisałam, że przenoszę moją stałą deklarację na Dropsa.
  4. Zgadzam się + przenoszę moją stałą na Dropsa :) Czy konto będzie to samo?
  5. Zaraz przeleję dla Grafiego stałą deklarację :)
  6. [quote name='Maia']Tylko szukając kogoś np na bla bla car trzeba uważać, Szczotka przecież nigdy nie wychodziła poza schronisko, a jak ucieknie, np na postoju? Musi ją transportować osoba świadoma i odpowiedzialna[/QUOTE] Hmm no to rzeczywiście może być problem znaleźć kogoś takiego pewnego.. Ale popatrzę i tak.
  7. Właśnie wpłaciłam stałą za listopad i grudzień dla maluszków :)
  8. [quote name='dexterka']matko kochana!!! według zumi to aż 500km w jedną stronę!!!! [URL="http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Białystok%2C+&loc2=woj.+opolskie%2C+Lubienia+1&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=90076c2b00660d00cc0400cc430000175f9048d3476ffa25&sId2="]http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Białystok%2C+&loc2=woj.+opolskie%2C+Lubienia+1&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=90076c2b00660d00cc0400cc430000175f9048d3476ffa25&sId2=[/URL] Czy to nam się uda?? :([/QUOTE] Dlatego super by było znaleźć kogoś, kto jedzie w jedną stronę tą trasą, żeby nie trzeba było płacić za paliwo 1000km tylko za trasę 500km... Mogę poszukać na bla bla jeszcze, jeśli chcecie?
  9. [quote name='ania68']Zapraszam na bazarek dla Bafiego i Grafiego : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248791-Torebki-i-książki-Szybki-bazarek-dla-Grafiego-i-Bafiego-do-24-XI-2013?p=21550796#post21550796[/URL][/QUOTE] Pędzę na bazarro :)
  10. Malwo, będzie wpłata dla Bafiego z FB nowa :) od Werony K. :) edit - widzę, że już jest, to super! :)
  11. Jestem i ja. Bidne malusie, dobrze że już się znalazły DT. Dorzucę się 20 zł stałej na maluszki, a jak weźmiecie mamusię, to też coś pomyślę nad jakimś wsparciem.
  12. [quote name='Panna Marple']A ja widziałam dziś Daszkę u Makili:lol:. I jest przepiękna:loveu:. Drugą sunię też widziałam, ale z dystansu, bo ona biedactwo jeszcze trochę czasu potrzebuje, żeby zaufać[/QUOTE] a nie masz fotki, żeby nam ją pokazać? :)
  13. Dzień dobry. Zapisuję sobie psinkę i postaram się dorzucić jednorazowo coś. Dobrze, że jest już w DT i oby ze zdrówkiem się polepszyło! Trzymam kciuki za niego, bo ma piękne oczka i jak przytyje i wydobrzeje będzie ślicznym psem :)
  14. Ja podziwiam! Wygląda jak mała pulchna kuleczka :loveu:
  15. :) przelew błyskawica, cieszę się :) jestem za daleko żeby wam jakoś pomagać fizycznie, wiec chociaż tak pomogę :)
  16. [quote name='koelka']Dziękuję Kochana :multi: Dopiero zobaczyłam, lecę pooglądać...[/QUOTE] Zapraszam, zapraszam! Masz może jakieś nowe fotki Suzi? Co u niej słychać? Wszystko w porządku?
  17. kochany jest! jeszcze troszkę smutny, ale wygląda dużo lepiej niż w schronie! :)
  18. [quote name='Till']no smutna historia...ale państwo chcą mixa z boksiem, mam już dla nich propozycje suczek w schroniskach, które są mixami wiec z marnymi szansami na dom, czekam tylko na więcej info o nich[/QUOTE] Rozumiem. Dziękuję za informację. Proszę, pamiętaj o tych psiakach, gdybyś natrafiła na taki domek poszukujący parki. Fajnie, gdyby ci państwo wzięli którąś z tych suń, mixy też mają ciężko (sama miałam wziąć mixa z amstaffem i ostatecznie zrezygnowałam).
  19. Ja też podtrzymuję moją deklarację dla Grafiego. Wierzę też, że Messiemu się uda i znajdzie w końcu domek :)
  20. [quote name='Till']rozmawiałam z domkiem, kilka dni było dobrze, ale potem znowu jakieś spięcie. Wiem co jest powodem spięć, jestem na nich zła bo nie tak miało być. Po prostu dziewczynki trzymane są w tzw. przedsionku, przedpokoju, w każdym razie za drzwiami do głównego mieszkania. Miały być z nimi w mieszkaniu, być wśród ludzi, a siedzą tam. Na spacerach jest ok, na ogrodzie jest ok, a w tym przedsionku, nie. Nie wiedzą czemu dochodzi do spięć, no i jak mają wiedzieć skoro suczki są same i nawet nie można na bieżąco korygować ich zachowań, nagradzać i w ogóle poznać...Dzięki bogu chcą się spotkać z behawiorystą, już z nią rozmawiałam i mają się umówić. Ona zgadza się ze mną co do genezy problemu dlatego ma ich spróbować skłonić żeby suczki były razem z nimi[/QUOTE] Kurczę to rzeczywiście niefajnie, one tam same siedzą, to się biedne nakręcają. A widać, że są spragnione kontaktu z człowiekiem i przy ludziach się fajnie zachowują, także między sobą. Oby ta wizyta behawiorystki pomogła i udało się nakłonić tych państwa do pozwolenia suczkom na przebywanie w mieszkaniu. Bidusie będą przyblokowane stale, jak nie będą miały kontaktu z ludźmi :( trzymam kciuki i czekam na kolejne wieści!
  21. Mam pytanie o ten niestety niedoszły domek Messiego..... Na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-bezdomność-zwykłego-kundelka-Brakuje-na-hotel/page15[/URL] jest para fajnych psiaków, które niestety muszą iść do domku razem, bo nie potrafią bez siebie żyć. Czy ci państwo nie byliby może zainteresowani dwójką? Wiem, wiem, że już mają jednego psiaka, ale skoro są tacy fajni, to może zechcieliby pomóc takim bidulkom i wziąć ich oboje? Jeśli nie to zapraszam was na wątek psinek i przepraszam za spamowanie tutaj... Po porstu głośno myślę, jak można by też tamtym psiakom pomóc... Na dodatek Magik ma już około 5000 zł długu w hoteliku.......... dlatego tak bardzo chciałabym jakoś pomóc, żeby jego dług już się nie zwiększał. Adopcja byłaby pierwszym krokiem do tego......
  22. Na jakimś innym wątku czytałam o ludziach, którzy chcą drugiego psa. Dom jest opisany jako naprawdę super. Zapytam, czy może nie chcieli by dostać dwupaku :) kto wie, jak fajni ludzie, to może się skuszą... Zapytać zawsze można ;)
  23. Kwota jest porażająca..... :crazyeye: Tyle, że jej tu nie widać na wątku... Może dobrze byłoby jednak ją wpisać tutaj? Wtedy osoby przychodzące pierwszy raz widziałyby od razu, jaka kwota jest do spłacenia. Z tego, co widzę to miesięcznie jest kilkaset złotych za hotelik i dobrze byłoby to pokazywać. Bo w rozliczeniu wygląda, jakby nie było długów... Ja ze swojej strony mogę zaoferować wysłanie zaproszeń na wątek, z info jak wielka kwota zadłużenia jest ciągle do spłacenia, może się uzbierają nowe stałe deklaracje. Jak będę miała jakieś fanty to zrobię bazarek, albo zrobię cegiełkowy, może się uda coś uzbierać. Tylko nie mogę teraz zrobić, bo mam 5 bazarków równocześnie, muszę je skończyć i chwilkę odsapnąć od nich. Wtedy się wezmę za pomoc :) :) Na pewno się uda zmniejszyć dług! A najlepiej zmniejszyć dług i znaleźć stały domek!
  24. Ten pan oferuje przejazd na trasie Białystok-Częstochowa w poniedziałek 25 listopada (nie wiem, czy to nie za wcześnie?). Nie przeszkadzają mu psy, więc można by zapytać, czy wziąłby Szczotkę :) [URL]http://www.blablacar.pl/podroz-bialystok-czestochowa-15963963[/URL] a ten jedzie do Opola: [URL]http://www.blablacar.pl/podroz-czestochowa-opole-16324024[/URL] nie ma nic o psach, więc można by zapytać. jeśli ten termin to za wcześnie to będę patrzeć później, bo na grudzień jeszcze nic nie ma z Białegostoku w stronę Częstochowy/Opola.
×
×
  • Create New...