-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
gluchypies replied to Viris's topic in Bazarek
[INDENT]Bazarek zakończony Zapraszam po cegiełki dla Bajki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-Bajka-z-happy-endem-tylko-dzięki-Tobie!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0-2013-godz-22[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][/COLOR] [/INDENT] -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Bazarek cegielkowy dla Bajki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-Bajka-z-happy-endem-tylko-dzięki-Tobie!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22?p=21419162#post21419162[/URL] -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']zrobię w tym tygodniu bazarek cegiełkowy , najdalej w przyszłym .[/QUOTE] Ja też mogę pomóc bazarkiem cegiełkowym, a w sobotę mogę zrobić zwykły fantowy, bo mam trochę rzeczy na sprzedaż. Póki co oferuję 10 zł stałej deklaracji. -
Już wchodzę na wątek i jak dam radę to wieczorem będę rozsyłać!
-
[quote name='ocelot']jesli tylko znajdą się chetni na wpłacanie grosika, to zabierzemy ją ze schroniska. Dzisiaj w schronisku byla Pani co Ksenię na fb wypatrzyła, z obrożą i smyczą:( czasami bezsilność mnie rozklada:([/QUOTE] Ech.... :( Daj znać, jak założysz wątek Bajce, to porozsyłam i oby znaleźli się chętni na deklaracje stałe. Mogę też zrobić bazarek cegiełkowy na dobry początek. Biedna ta Bajka, w schronisku nie ma szans bidula, żeby szybciej się oswoić i przekonać do człowieka...
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też zaglądam i myślę o Azirku! :) -
Brązowooki Potis wiernie wpatrzony w człowieka - szuka domu
gluchypies replied to andzik's topic in Już w nowym domu
Myślałam, że jak nie ma żadnych złych informacji na wątku, to że Potis jest bezpieczny w nowym domu :( -
Brązowooki Potis wiernie wpatrzony w człowieka - szuka domu
gluchypies replied to andzik's topic in Już w nowym domu
Czy Potis został adoptowany przez tą panią z Warszawy? Co u niego słychać? Bo się urwał wątek, na FB też nic nowego nie widzę... -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Co słychać u Gucia? Jak zdrówko? -
Ja oczywiście jestem na tak, chętnie podtrzymam stałą deklarację dla Bajki. Ona jest w schronisku tak? Czy w planach jest zamiana schroniska na hotelik?
-
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Uściski dla Guciusia :) -
;( strasznie mi przykro... ;(
-
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']super, a jak sunia?[/QUOTE] Ja tego nie wiem, ja pomagam bazarkiem tylko :( -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Na moich bazarkach mam już 135 zł zadeklarowane (cegiełkowy) oraz 100 zł (fantowy) :) -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Tak strasznie mi przykro ;( i żal Guciusia i Ciebie, bo się starałaś, sprawdziłaś domek i miałaś potem kontrolować, a tu mija kilka dni i taka smutna historia :( Ludzie są niepoważni!!! Nie znam się w ogóle na kotkach, ale nie zmienia to faktu, że to czujące zwierzątko i trzeba mu zapewnić dobrą opiekę, a nie adoptować i zaraz stwierdzić, że to był błąd.. Poza tym nie rozumiem trochę, czemu go już nie chcą... Czemu nie poszli z nim do weterynarza sprawdzić, czy wszystko jest w porządku po tym wypadku z dzieckiem... Ehhhh :( :( Dobrze, że wraca w bezpieczne, dobre ręce! Takie, które się nim zaopiekują i na pewno będą dalej szukać dobrego domku! -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']na razie nie wiele mamy do napisana , po weekendzie będę miała o niej garstę wiadomości[/QUOTE] Co słychać u Mary? -
Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!
gluchypies replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Ja jestem jak najbardziej za tym, w końcu poświęca też bardzo dużo swojego czasu. -
Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!
gluchypies replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Taki co krzywdzi zwierzęta powinien odpracować wyrok pracując np. w schronisku przy szorowaniu kojców ( szczoteczką do zębów) i sprzątaniu psich kup i to pod ciągłym nadzorem, aby sprawował sie dobrze, od świtu do nocy o chlebie i wodzie. I na jego oczach zwierzęta powinny być głaskane, kochane i rozpieszczane, a taki drań poganiany batem do roboty. A po odpracowaniu nadzór policyjny do końca życia. To byłaby słuszna kara.[/QUOTE] Zgadzam się! I jeszcze niechby trochę posprzątali ulice i pokopali rowy albo budowali drogi! A najlepiej niech zbudują gdzieś porządne schronisko sami od zera, to im się szybko odechce takiego zachowania. A jak się nie odechce, to niech budują kolejne i kolejne.. aż do skutku... -
Ludzie są dziwni... niby chcą psa, a potem nie potrafią po niego 50 km pojechać... Mówię mniej więcej, wiadomo, że czasem się trafia z drugiego końca Polski, ale wtedy ja dałabym kasę na paliwo przynajmniej... Tak, mogę się zwolnić o 12 najwcześniej to chyba się zdąży spokojnie dojechać do Dębicy :)