Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [INDENT]Bazarek zakończony Zapraszam po cegiełki dla Bajki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-Bajka-z-happy-endem-tylko-dzięki-Tobie!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0-2013-godz-22[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][/COLOR] [/INDENT]
  2. Bazarek cegielkowy dla Bajki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-Bajka-z-happy-endem-tylko-dzięki-Tobie!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22?p=21419162#post21419162[/URL]
  3. [quote name='Anja2201']zrobię w tym tygodniu bazarek cegiełkowy , najdalej w przyszłym .[/QUOTE] Ja też mogę pomóc bazarkiem cegiełkowym, a w sobotę mogę zrobić zwykły fantowy, bo mam trochę rzeczy na sprzedaż. Póki co oferuję 10 zł stałej deklaracji.
  4. Już wchodzę na wątek i jak dam radę to wieczorem będę rozsyłać!
  5. [quote name='eliza_sk'] P.S. a czy regulamin dgtrkk zawiera punkt - idziesz na własne ryzyko, na trasie grasuje biały niedźwiedź polarny ?[/QUOTE] Chyba muszę ponownie rozwazyć udział w dogtrekkingu... Nie wiem, czy to małe białe nie zje mojego małego białego :D
  6. [quote name='ocelot']jesli tylko znajdą się chetni na wpłacanie grosika, to zabierzemy ją ze schroniska. Dzisiaj w schronisku byla Pani co Ksenię na fb wypatrzyła, z obrożą i smyczą:( czasami bezsilność mnie rozklada:([/QUOTE] Ech.... :( Daj znać, jak założysz wątek Bajce, to porozsyłam i oby znaleźli się chętni na deklaracje stałe. Mogę też zrobić bazarek cegiełkowy na dobry początek. Biedna ta Bajka, w schronisku nie ma szans bidula, żeby szybciej się oswoić i przekonać do człowieka...
  7. Ja też zaglądam i myślę o Azirku! :)
  8. Myślałam, że jak nie ma żadnych złych informacji na wątku, to że Potis jest bezpieczny w nowym domu :(
  9. Czy Potis został adoptowany przez tą panią z Warszawy? Co u niego słychać? Bo się urwał wątek, na FB też nic nowego nie widzę...
  10. Co słychać u Gucia? Jak zdrówko?
  11. Ja oczywiście jestem na tak, chętnie podtrzymam stałą deklarację dla Bajki. Ona jest w schronisku tak? Czy w planach jest zamiana schroniska na hotelik?
  12. ;( strasznie mi przykro... ;(
  13. [quote name='Dominika84']Właśnie Roki pojechał do nowego domu. Powodzenia piesku.[/QUOTE] Wspaniała wiadomość! ! :) mam nadzieję, że będzie to idealny domek dla Rokiego i zazna w nim dużo dobroci i szczęścia :)
  14. [quote name='Olena84']super, a jak sunia?[/QUOTE] Ja tego nie wiem, ja pomagam bazarkiem tylko :(
  15. Na moich bazarkach mam już 135 zł zadeklarowane (cegiełkowy) oraz 100 zł (fantowy) :)
  16. Własnie zrobiłam przelew 180 zł z bazarku biżuteryjnego dla Mai, bardzo proszę o potwierdzenie tutaj oraz na watku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246738-Rozliczam-Biżuteria-film-płyta-breloczki-i-inne-dla-Mai-do-16-09[/URL]
  17. Tak strasznie mi przykro ;( i żal Guciusia i Ciebie, bo się starałaś, sprawdziłaś domek i miałaś potem kontrolować, a tu mija kilka dni i taka smutna historia :( Ludzie są niepoważni!!! Nie znam się w ogóle na kotkach, ale nie zmienia to faktu, że to czujące zwierzątko i trzeba mu zapewnić dobrą opiekę, a nie adoptować i zaraz stwierdzić, że to był błąd.. Poza tym nie rozumiem trochę, czemu go już nie chcą... Czemu nie poszli z nim do weterynarza sprawdzić, czy wszystko jest w porządku po tym wypadku z dzieckiem... Ehhhh :( :( Dobrze, że wraca w bezpieczne, dobre ręce! Takie, które się nim zaopiekują i na pewno będą dalej szukać dobrego domku!
  18. [quote name='orpha']na razie nie wiele mamy do napisana , po weekendzie będę miała o niej garstę wiadomości[/QUOTE] Co słychać u Mary?
  19. Ja jestem jak najbardziej za tym, w końcu poświęca też bardzo dużo swojego czasu.
  20. Szkoda, że domek nie okazał się tym najlepszym :( w takim razie ogłaszamy Miluśka dalej i cierpliwie czekamy :)
  21. [quote name='doris66']Taki co krzywdzi zwierzęta powinien odpracować wyrok pracując np. w schronisku przy szorowaniu kojców ( szczoteczką do zębów) i sprzątaniu psich kup i to pod ciągłym nadzorem, aby sprawował sie dobrze, od świtu do nocy o chlebie i wodzie. I na jego oczach zwierzęta powinny być głaskane, kochane i rozpieszczane, a taki drań poganiany batem do roboty. A po odpracowaniu nadzór policyjny do końca życia. To byłaby słuszna kara.[/QUOTE] Zgadzam się! I jeszcze niechby trochę posprzątali ulice i pokopali rowy albo budowali drogi! A najlepiej niech zbudują gdzieś porządne schronisko sami od zera, to im się szybko odechce takiego zachowania. A jak się nie odechce, to niech budują kolejne i kolejne.. aż do skutku...
  22. [quote name='Panna Marple']Wizyta umówiona na dziś po południu[/QUOTE] Świetnie! trzymam kciuki i czekam na relację, jak było :)
  23. Ludzie są dziwni... niby chcą psa, a potem nie potrafią po niego 50 km pojechać... Mówię mniej więcej, wiadomo, że czasem się trafia z drugiego końca Polski, ale wtedy ja dałabym kasę na paliwo przynajmniej... Tak, mogę się zwolnić o 12 najwcześniej to chyba się zdąży spokojnie dojechać do Dębicy :)
×
×
  • Create New...