-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Dzień dobry! Dzisiaj też szukamy deklarowiczów :)
-
[quote name='MALWA']Policzyłam tak na szybko, ze Bafi ma już 85 zł stałych deklaracji ![/QUOTE] Piękna kwota! :) Żeby jutro też się tyle uzbierało... :)
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" [/COLOR];-)[COLOR=#000000] w połowie przeznaczonego na Bajkę, a w połowie na Mary: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21451984[/URL] -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" ;) w połowie przeznaczonego na Mary, a w połowie na Bajkę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984[/URL] -
woooow :) Malwa gdzieś się zapodziała, a tutaj tyle deklaracji :multi:
-
Bardzo bardzo się cieszę, że wszystko tak pięknie się udało hihi nawet ten pawik na szczęście i nową drogę życia Milusia! :loveu: Tak się go naoglądałam na zdjęciach, że będę go teraz wypatrywać podczas spacerów z Czarą, może się kiedyś uda spotkać na żywo :) :) Czekamy na relacje za jakiś czas, jak tam u Milusia - planujecie wizytę poadopcyjną za jakiś czas?
-
[quote name='milagros19853201']ja poki co mogę się skromnie z deklaracja dolozyc bo 5 zl po nowym roku jak cos się zmieni to ewentualnie zwiekszyc ale na ta chwile to skromnie 5 zl,a jakby kto robil(mi to nie idzie)bazarek to z checia doloze fanty na bazarek ,tylko ktoś musi robic bo ja po prostu nie potrafie a i zdarza się ze często nie ma mnie online ,podam tez watek ze tak powiem dalej:-)[/QUOTE] Nie ma problemu, mogę przyjąć rzeczy na kolejny bazarek, albo same fotki i zrobię bazarek, a Ty powysyłasz. To się już musimy dogadać :)
-
Cały czas trzymając kciukasy za Milusia chciałabym zaprosić Was na wątek Bafiego z Olkusza.... Bidusia nie widać zza krat, tak boi się wyjść do ludzi.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie[/URL] Proszę, zaglądnijcie.... Zbieramy deklaracje dla niego...
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off'a, ale chciałabym zaprosić Was na wątek Bafiego z Olkusza.... Bidusia nie widać zza krat, tak boi się wyjść do ludzi.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie[/URL] -
[quote name='MALWA'] Dziękuję, ze jesteście tu ze mną.................[/QUOTE] Jesteśmy, jesteśmy! Damy radę dla Bafika! Na pewno uda się zebrać deklaracje :) Musi się udać :)
-
Przychodzę z zaproszenia oraz z wątku Mai. Dla Bafiego mogę dać 10 zł stałej deklaracji.
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na bazarku cegiełkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-Bajka-z-happy-endem-tylko-dzięki-Tobie!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22[/URL] mamy już zebrane[B] 260 złotych [/B]:) :loveu: dla Bajeczki! -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Przynoszę 30zł stałej, a przyszłam z bazarku głuchegopsa;)[/QUOTE] Cieszę się, że dzięki bazarkowi Bajka otrzymała kolejną deklarację i ma szansę na hotelik :) :multi: -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
No tak myślałam, że raczej wezwanie, ale też już nie kontaktuję i wolałam się upewnić... Idę spać, dobranoc! Oby Messi już wkrótce znalazł swój domek i grzał pupinkę jak moje psisko pod kołdrą... -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Właśnie przelałam 200 zł z mojego bazarku cegiełkowego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247634-ROZLICZAM%21-Kup-chusteczk%C4%99-dla-p%C5%82acz%C4%85cej-Mary-CEGIE%C5%81KOWY-do-19-10-godz-22/page10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247634-ROZLICZAM%21-Kup-chusteczk%C4%99-dla-p%C5%82acz%C4%85cej-Mary-CEGIE%C5%81KOWY-do-19-10-godz-22/page10[/URL] dla Mary. Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania tutaj oraz na wątku bazarku. Dziękuję :) -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']MESSI do domu pooooszedł !!!![/QUOTE] To jest wezwanie, żeby poszedł czy informacja, że poszedł? :) -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Wczoraj wołam i włam Bajkę pod boksem. Wyszła z budy do połowy, usmiech na pyszczku, widać było, ze ogonem kręci, ale cała wyjść z budy i podejść do krat nie chciała:([/QUOTE] Bidusia :( trzeba ją koniecznie wyciągnąć stamtąd... -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Z bazarku cegiełkowego Mary otrzyma [B]193 złote[/B] :loveu: a z bazarku fantowego [B]137 złotych[/B] :loveu: jak tylko dostanę wszystkie wpłaty, przeleję pieniądze na konto Mary. -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy do Bajki! Bajka potrzebuje stałych deklaracji, bardzo prosimy o pomoc! -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Norkowa']Ciocie obie macie 90 % racji- nie spodziewałam się i Gutka adoptuje... moja mama! Ja widziałam, jak płakała gdy Gucio poszedł do domku, ale myślałam, że przejdzie i oddamy Gucia do domku, a ona wczoraj wieczorem przychodzi i mówi, że nie odda go już nikomu! Więc Gutek ma dom!:loveu:[/QUOTE] No to zakończenie idealne :) Wspaniała wiadomość! Życzę Gucinkowi wszystkiego dobrego w tym super domku, jaki otrzymał! :) -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']tak są:) Bajka ma wyniki wzorcowe:) I jedne i drugie:) Może ospała jest bo taki charakter?:) Bajeczka ma na pewno koło 8 lat, może więcej.[/QUOTE] Wspaniale, że wyniki są idealne! Nie trzeba jej nic leczyć, teraz zostaje tylko uzbieranie stałych deklaracji, żeby można było zabrać bidusię ze schroniska!