Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='zozola77']widziałam sie w przelocie z Till - BAFI WYCIAGNIĘTY !!!!! szczegółów nie znam..mysle ze jak wejdzie to napisze wiecej...[/QUOTE] SUPER!!! :) Idę przekazać wiadomość na FB :) ps. pani Dorota W. napisała mi, że wpłaciła 60zł jako stałą deklarację za 6 mcy z góry, kolejny przelew zrobi w maju :)
  2. Kolejne dwie panie z FB zadeklarowały jednorazowe wpłaty dla Bafika: Kinga M. oraz Krystyna T. :)
  3. Ja co chwilę odświeżam wątek, sprawdzając czy już jest informacja, co z Bafikiem... Chciałabym już mieć pewność, że jest bezpieczny...
  4. [quote name='MALWA']Czekam jak "na szpilkach"............[/QUOTE] Jeju... już myślałam, że napisałaś jakieś info o Bafiku.... jak zobaczyłam, że jest nowa wiadomość na wątku....
  5. Czekam na informację, musi się udać!!
  6. Na razie wypisałam w wydarzeniu deklaracje z FB te stałe i jednorazowe. Więc może sensownie będzie (i bardziej przejrzyście) wypisać tam łącznie deklaracje/wpływy z dogo. Żeby było dobrze widać te z FB.
  7. [quote name='Poprawna']Trzymam kciuki. Wydarzenie na FB się rozkręca, Gratulacje :)[/QUOTE] Super się rozkręca, bardzo to cieszy, że w ciągu jednego dnia tyle osób zadeklarowało pomoc! Oby jutro udało się szczęśliwie wyciągnąć Bafika.
  8. [quote name='zozola77']w Olkuszu jest tylko punkt przetrzymań....co jakis czas robia wywózke do schronisk..w Szczytach (masakra) i chyba w Racławicach..moze jeszcze gdzies....nie orientuje sie az tak....a. i tak nie wiadomo czy te psy tam trafia i czy gdzies nie znikna po drodze....przeciez gminy sie tym nie interesuja to moze niech Till spróbuje go jakos wyciagnać jak najszybciej..a o reszte kasy bedziemy sie martwic potem...a i tak jest nieźle a i jednorazowe są... a co do rozliczeń na fb to pzreciez głuchypies bedzie tam wklejac rozliczenie które Malwa poda tu na dogo, jak wpłyną na jej konto pieniadze...no i po problemie..bo rozliczenie musi byc...i tu i tam... zeby ludzie wiedzieli ile w sumie psiak ma kasy, ile mu brakuje i na co została wydane...[/QUOTE] dziękuję za informację, sprawdziłam już w internecie, co jest pisane o tym schronisku.... Mam nadzieję, że jutro uda się wyciągnąć z Olkusza Bafiego. Na FB jest już dużo ludzi i dobrze, że są też deklaracje wpłat. Mam pytanie o rozliczenie na FB - mam tam umieścić tylko rozliczenie dotyczące osób wpłacających z FB, tak?
  9. [quote name='Till']plan jest na jutro zabrania Bafiego. Trzymajcie kciuki. Po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce w O. boję się o niego i pozostałe. Teraz musimy zbierac na niego żeby nie został bez deklaracji[/QUOTE] Mam nadzieję, że jutro wszystko się uda! Będziemy czekać na wieści. Kolejna deklaracja: 10zł stałe od pani Doroty W. z FB.
  10. Kolejna deklaracja: jednorazowa wpłata 100zł od pani Agnieszki Sz. z FB.
  11. Napiszcie proszę, o co chodzi z tymi wywózkami, bo ja się nie orientuję... Gdzie i po co oni wywożą psy?
  12. Pani Natalia K. z FB zadeklarowała jednorazową wpłatę 50 złotych.
  13. Nowa deklaracja dla Bafiego z FB: pani Dorota Ch. będzie wpłacać 10zł, od listopada :)
  14. [quote name='wiewoira']Wydarzenie udostepnione znajomi zaproszeni i trzymam kciuki za chłopaka :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! :) im nas więcej, tym większa szansa, że znajdą się chętni do pomocy i uda się Bafiego szybciej wyciągnąć.
  15. Tak, zrobię bazarek tylko nie obiecuję, że 100% pójdzie na Rokiego, bo już miałam wcześniej dla innego psiaka zaplanowane. Więc podzielę jakoś może na dwa różne psy ten bazarek. Postaram się dzisiaj/ jutro to zrobić, bo muszę zrobić dużo zdjęć i opisów, bo to ubrania mojej mamy, więc jest z tym trochę roboty. Na pewno uwzględnię Rokiego! Co to znaczy bardzo chory? co mu się tam stało? :( Napisz, ile ten transport, jaka karma i za ile etc. żeby było wiadomo, ile trzeba uzbierać.
  16. [quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 20zł od Głuchypies[/QUOTE] To deklaracja stała za październik i listopad :)
  17. [quote name='MALWA']Witam z rana i zapraszam do Bafika ![/QUOTE] dzień dobry :) uściski dla Bafika! Z cichą nadzieją, że dziś też będzie dobry dzień - czy tu czy na FB i pojawią się nowe deklaracje dla psinki :)
  18. [quote name='Poprawna']Ale nr konta podałabym od razu w 1 poście. FB rządzi się innymi prawami niż dogo[/QUOTE] Jeśli Malwa sobie nie życzy, to ja się do tego dostosuję. To są jej prywatne namiary, a nie fundacyjne. Jeśli ktoś chce pomóc, to poprosi o numer konta i wtedy wyślę w wiadomości. Jak widać, już takie osoby się zgłaszają, więc jest szansa, że Bafi otrzyma kolejne wpłaty :)
  19. Oczywiście, dane do wpłat podaję w wiadomości prywatnej, i informacja o tym jest na wydarzeniu. Będę ostrożna ze zdjęciami, żeby nie wrzucić wszystkiego na raz. Czekam ciągle na nowe osoby na wydarzeniu, żeby pozapraszały kolejnych, będę wdzięczna!
  20. [quote name='ocelot']Bajeczka w przyszłym tygodniu pakuje manatki:)[/QUOTE] :multi: cudowna wiadomość!!! Strasznie się cieszę!! Czekam na zdjęcia, gdy już Bajeczka będzie w hoteliku :) teraz trzeba trzymać kciuki za stopniowe oswajanie się Bajki z nowym życiem i szukanie stałego domku!
  21. [quote name='Panna Marple']Właśnie miałam o to pytać-jak z hotelikiem dla dziewuszki. Byłoby super![/QUOTE] Musimy poczekać na decyzję, super by było, gdyby mogła już jechać do hoteliku :)
  22. Mamy nową deklarację dla Bafiego! Z FB pani Joanna Sz. oferuje stałą 30 zł do marca z opcją przedłużenia, jeśli Bafi jeszcze nie znajdzie domku. Dane do wpłat już wysłałam, pani ustawi sobie stałe zlecenie! Dodatkowo jeszcze jedna osoba wzięła dane do jednorazowej wpłaty. Wpłaty prosiłam oznaczać "dla Bafiego, imię nazwisko z FB", żeby było wiadomo, że to ktoś z wydarzenia wpłaca.
  23. [quote name='Dogo07']Przydałoby sie zdjęcie główne Bafcia na wydarzeniu fb.[/QUOTE] dodane! jutro dodam następną fotkę :)
  24. I ja witam się u Bajki :) mam nadzieję, że już wkrótce Bajka będzie mogła iść do hoteliku, ma już zapewnione 2 miesiące opłat dzięki bazarkowi. A są jeszcze deklaracje stałe, co prawda nie na 100% ale zawsze to coś do przodu :)
  25. Wydarzenie na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/611916538850298/[/URL] Nowe zdjęcia będę dodawała sukcesywnie, żeby się coś działo na wydarzeniu. Bardzo proszę o dołączanie i zapraszanie znajomych!
×
×
  • Create New...