Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Ja już zrobiłam przelew rano :) Niezawodna jak zawsze! :multi: No to mamy 80 zł na badanie dla Azirka :) Oby Azir tyle dziadostwa w sobie nie miał... Ale przynajmniej po badaniu będzie pewne, co tam jest i jaka kuracja będzie najlepsza.
  2. [quote name='Panna Marple']Dzwoniłam. Wtorek potwierdzony. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Trzymam z niecierpliwością i czekam na pomyślne wieści we wtorek :)
  3. [quote name='ocelot']Bajka miała wczoraj pobraną krew. Surowowica została wysłana, wyniki dzisiaj, albo p weekendzie. Też tu u nas będzie badana krew pod kątem wątroby i nerek. Okazuje się, ze Bajka jest starsza, niż oficjalnie się podawało.[/QUOTE] I jak wyniki? Są już dzisiaj? W jakim wieku w takim razie może być Bajka?
  4. No to jeszcze tylko jednej dyszki brakuje, kto dorzuci? :)
  5. A może Guciuś zostaje u Was? :)
  6. I ja zaglądam z nadzieją, że domek coraz bliżej!
  7. [B]Zapraszamy! Mary potrzebuje stałych deklaracji![/B]
  8. Mogę się dorzucić do tych badań dla Azirka 30zł :) to połowa już jest, teraz szukamy sponsora na drugą połowę :) Też mi się wydaje, że lepiej najpierw zbadać, co on tam ma, żeby dobrze dobrać leki. Wiadomo, że to dodatkowe koszty, ale po co leczyć go na nie to, co trzeba? :)
  9. Orpha ma jakiś problem z dostępem do Dogo, pisałam do niej dzisiaj maila, jeśli tylko coś się dowiem o Mary, to dam znać. A tymczasem ciągle zapraszam na bazarki dla Mary oraz na bazarek dla bidusi Bajki.
  10. Fajnie, że są zaangażowani w przywiezienie Milusia i już myślą o tym, żeby to jemu było dobrze i żeby czuł się bezpiecznie! Jedźcie po niego, a my czekamy na fotki Milusia z nowego domku! :)
  11. Aaaaa :) cudownie! Wiedziałam, czułam :) Wspaniała wiadomość!!! :laola: gdyby nie fakt, że siedzę w pracy, to bym odtańczyła taniec radości :) :)
  12. [quote name='Marycha35']Masz głuchego psa???? CUDO:) TEN BIAŁASEK Z AVATARKU????[/QUOTE] A mam :) stąd zresztą ten mój nick ;) więcej fotek mam na stronce, możesz popatrzeć sobie.
  13. [quote name='Panna Marple']Powiedzieć Wam? Sama nie wiem...;) Już wiem-pomęczę Was trochę, a co tam...:evil_lol:[/QUOTE] Jesteś z Krakowa! Ja i mój głuchy pies znajdziemy Cię!!! Proszę szybciutko mówić, czy domek jest TYM domkiem? I czy jedziemy po Milusia??? :)
  14. [quote name='Marycha35']Już po chiiiba...:)[/QUOTE] Pewnie tak! Czekamy na info! :)
  15. Zdjęcie Gucia z psinką jest cudowne!!! Nie wyobrażam sobie mojej Czary śpiącej z kotkiem hahaha :D
  16. [quote name='Panna Marple']Wizyta w południe ok.12[/QUOTE] W takim razie mogę tylko trzymać mocno kciuki! (Myślałam, że się wproszę na wizytę, żeby zobaczyć, jak się je przeprowadza, ale niestety siedzę w pracy...)
  17. Tak, tak, ja wiem że ze schroniska są wypuszczane już po zabiegu, bo moja Czara też była po sterylizacji, gdy ją zabieraliśmy :) Dobrze, że pan Szpeyer pomaga w ten sposób! Oby więcej takich weterynarzy!
  18. [quote name='andzia69']dokladnie o tym pisałam :) jak nasze bezdomniaki były w hotelikach w Krakowie to wlaśnie u tego weterynarza mialy sterylki zalatwiane przez Asior i było tanio :) i dobrze ;)[/QUOTE] Może chodzi Wam o dr Szpeyera?? My własnie do niego chodzimy, nawet nie wiedziałam, że robi takie tańsze sterylki dla psów ze schroniska :) Zapamiętam to sobie. A tak w ogóle to bardzo miły weterynarz, czasem nawet brałam coś u niego na "kreskę" ;)
  19. [quote name='teresaa118']Jestem na wezwanie [I][B]gluchypies. [/B][/I]Oferuje sie ze stala 30 zl miesiecznie.[/QUOTE] :loveu: wow, jak super! Dziękujemy :calus:
  20. Właśnie rozsyłam zaproszenia na bazarek cegiełkowy, mam nadzieję że choć pare osób zaglądnie i zainteresuje się Bajeczką! Razem możemy jej pomóc, tak niewiele potrzeba, tylko trochę naszego zainteresowania i paru groszy! Oby się udało!
  21. [quote name='ocelot']kochani tak niewiele potrzeba, żeby Bajka była bezpieczna...[/QUOTE] Niewiele, ale przydałyby się stałe deklaracje, żeby miała ten hotelik zawsze opłacony...
  22. Wow, to super wiadomość!! Trzymam kciuki! :)
  23. U mnie link prowadzi do dobrego bazarku :) Bazarki dla Mary mam w podpisie :)
×
×
  • Create New...