-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już zrobiłam przelew rano :) Niezawodna jak zawsze! :multi: No to mamy 80 zł na badanie dla Azirka :) Oby Azir tyle dziadostwa w sobie nie miał... Ale przynajmniej po badaniu będzie pewne, co tam jest i jaka kuracja będzie najlepsza. -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Bajka miała wczoraj pobraną krew. Surowowica została wysłana, wyniki dzisiaj, albo p weekendzie. Też tu u nas będzie badana krew pod kątem wątroby i nerek. Okazuje się, ze Bajka jest starsza, niż oficjalnie się podawało.[/QUOTE] I jak wyniki? Są już dzisiaj? W jakim wieku w takim razie może być Bajka? -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to jeszcze tylko jednej dyszki brakuje, kto dorzuci? :) -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
A może Guciuś zostaje u Was? :) -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Zaglądam do Guciusia :) -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszamy! Mary potrzebuje stałych deklaracji![/B] -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mogę się dorzucić do tych badań dla Azirka 30zł :) to połowa już jest, teraz szukamy sponsora na drugą połowę :) Też mi się wydaje, że lepiej najpierw zbadać, co on tam ma, żeby dobrze dobrać leki. Wiadomo, że to dodatkowe koszty, ale po co leczyć go na nie to, co trzeba? :) -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
gluchypies replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Orpha ma jakiś problem z dostępem do Dogo, pisałam do niej dzisiaj maila, jeśli tylko coś się dowiem o Mary, to dam znać. A tymczasem ciągle zapraszam na bazarki dla Mary oraz na bazarek dla bidusi Bajki. -
Gutek znalazł dom, został na zawsze w swoim bdt!:)
gluchypies replied to Norkowa's topic in Kotki już w nowych domach
Zdjęcie Gucia z psinką jest cudowne!!! Nie wyobrażam sobie mojej Czary śpiącej z kotkiem hahaha :D -
[quote name='andzia69']dokladnie o tym pisałam :) jak nasze bezdomniaki były w hotelikach w Krakowie to wlaśnie u tego weterynarza mialy sterylki zalatwiane przez Asior i było tanio :) i dobrze ;)[/QUOTE] Może chodzi Wam o dr Szpeyera?? My własnie do niego chodzimy, nawet nie wiedziałam, że robi takie tańsze sterylki dla psów ze schroniska :) Zapamiętam to sobie. A tak w ogóle to bardzo miły weterynarz, czasem nawet brałam coś u niego na "kreskę" ;)
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Jestem na wezwanie [I][B]gluchypies. [/B][/I]Oferuje sie ze stala 30 zl miesiecznie.[/QUOTE] :loveu: wow, jak super! Dziękujemy :calus: -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozsyłam zaproszenia na bazarek cegiełkowy, mam nadzieję że choć pare osób zaglądnie i zainteresuje się Bajeczką! Razem możemy jej pomóc, tak niewiele potrzeba, tylko trochę naszego zainteresowania i paru groszy! Oby się udało! -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']kochani tak niewiele potrzeba, żeby Bajka była bezpieczna...[/QUOTE] Niewiele, ale przydałyby się stałe deklaracje, żeby miała ten hotelik zawsze opłacony... -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
gluchypies replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
U mnie link prowadzi do dobrego bazarku :) Bazarki dla Mary mam w podpisie :)